Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mimoza

Delpos. Opinie

Polecane posty

Szukam tutaj jakiś wzmianek na forum, ale nie znajduję więc wolę się zapytać czy może ktokolwiek widział i ktokolwiek wie czy on działa? Dla niewtajemniczonych to jest to na wypadanie włosów, które u mnie po karmieniu wypadają jak liście na jesień. Niedługo łysa będę jak tak dalej pójdzie. Karmienie ostawiłam ok. 1,5 miesiąca temu i nadal chce jednak bazowac na naturalnych kosmetykach, bo jeszcze nie wszystko jest u mnie pewnie unormowane, ale wracając do tematu... Szukam konkretnych opinii na temat, a nie jakiś pitu pitu o zabiegach, bo mnie nie stać ani na takie zabiegi ani na dojazdy zwłaszcza z 9 miesięcznym dzieckiem to to jest jak na razie niewykonalne. Proszę o recki, bo jedyne co obecnie napotkałam to wzmianki jakieś w komentarzach pod jakimiś artykułami i jakieś rankingi, ale no nie ma z kim tam zbytnio pogadać, bo mało osób sie udziela a tutaj ruch jest taki, że może akurat kogoś tutaj napotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz opinię: lubię, u mnie sie sprawdza, nie podrażnia, nie powoduje łupieżu, mam wysyp baby hairów.

No lubię go, bo mi pomaga dość mocno przy wypadaniu włosów, ale jednak trzeba dać mu chwilę.

Nie wiem dokładnie czego chcesz się dowiedzieć. Mogę lecieć z jakimiś swoimi obserwacjami, ale no nie wiem co Ciebie akurat interesuje. Jeżeli masz wykarmione dziecko to powiem Ci, że to może być właśnie to, ze za długo piersią go karmiłaś. Sprawdź sobie też poziom hormonów, morfologię, jakieś witaminki.

 

Specjalizuj co chcesz sie dowiedzieć, a ja może będę w stanie pomóc, ale pierw muszę wiedzieć o co Ci chodzi dziewczyno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jak możesz to odpowiedz mi na takie pytania:

1. Czy jest on naturalny?

2. Czy nie podrażnia skóry?

3. Jakiego on jest pochodzenia?

4. Na ile Ci on starcza?

5. Gdzie stacjonarnie można go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2020 o 15:38, mimoza napisał:

Przede wszystkim jak możesz to odpowiedz mi na takie pytania:

1. Czy jest on naturalny?

2. Czy nie podrażnia skóry?

3. Jakiego on jest pochodzenia?

4. Na ile Ci on starcza?

5. Gdzie stacjonarnie można go dostać?

1. Tak. Naturalna jest i to też sama sobie to sprawdzałam składnik po składniku, bo jestem dość podejrzliwą jeżeli chodzi takie rzeczy. Sama też możesz sobie sprawdzić to wchodząc na stronkę, kupując składniki i czytają badania naukowe.

2. U mnie nic nie podrażniało, ale każdy może być na coś uczulony i lepiej u siebie to sprawdzić na zasadzie: nałożyć kosmetyk na skórę i zostawić na 24h, czyli kropelka codziennie i sobie sprawdzić. Wiesz.. one są przebadane, ale jak jesteś uczulona na jakiś składnik to zawsze lepiej sobie sprawdzić.

3. Z tego co widzę na stronie produkt jest Polski 🙂 Nawet nie widziałam więc w tym momencie sama jestem zaskoczona i to pozytywnie.

4. Wszystko razem używam już 3 miesiące, ale to jest tylko mój zestaw i tylko ja go używam, ale druga też jest sprawa, że myję włosy co około 3 dni, więc mam jeszcze trochę tego zestawu 🙂

5. Nie widziałam nigdzie... Sama zamawiałam z tej strony właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej zgadzam się z amisiiia bo w sumie mam takie same przemyślenia po stosowaniu tego zestawu z delpos. ogólnie na plus to, że ja na przykład myje włosy codziennie ewentualnie co dwa dni i to akurat jest całkiem w porządku w przypadku tego zestawu, wieczorem nakładasz płyn do skóry głowy, a rano myjesz włosy, osuszasz włosy ręcznikiem, nakładasz maskę na te 10 min i zmywasz. ją i tak znowu i znowu. o tyle to dobre, ze nie wiele trzeba produktów by te włosy u mnie ogarnąć a mam je do ramion 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to codziennie najlepiej nakładać? A jakie macie typy włosów? Może to działa na jakiś konkretny typ, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co dwa dni sobie myję włosy. Dzisiaj na przykład sobie nakładam na noc płyn na skórę głowy, zostawiam na spanko i wtedy dopiero rano sobie myje skórę głowy. Ogólnie włosy są dość długie i mają popalone końcówki, raczej należą średnioporów łamane na wysokopory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wlosy tluste, niskoporowate i tez mam delpos no i tez widze poprawe po ok. 2 miesiacach. Nie wiem czy moje slowa seę jakos jeszcze przydadza, ale jak cos to chyba nie ma zaleznosci w tym jakiego typu sa wlosy tylko to dziala na skalp tak że pomaga uchowac te cebulki i je leczyc, by były mocne i  ten włos nie wypadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups... Zamówiłam już zestaw jakoś pod koniec września i nie dałam Wam znać. Przepraszam Was bardzo, ale jestem w gorącej wodzie kąpana i zamiast czekać na wszystkie informacje zdecydowałam się iść na żywioł i sprawdzić u siebie ten te preparaty, Na razie mamy się dobrze, ale to dopiero około 2-3 tygodni stosowania, więc nie widzę jeszcze jakiś zmian co do wypadania jakiś kolosalnych, ale widzę że skóra nie tłuści się tak bardzo po umyciu tym zestawem. Będę patrzyła na kolejne zmiany! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusem Delpos jest to, że jest to dermokosmetyk, a nie zwykły kosmetyk. Więc jego skuteczność na pewno jest przebadana. Dodatkowo jest z naturalnych składników. Kolejny plus, bo włosy nie lubią chemii. W Internecie i na grupach społecznościowych wiele osób Delpos poleca. Na stronie producenta można kupić zestaw w promocyjnej cenie i koszt kuracji jest niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialam juz kilka opinii o tych dermokosmetykach i powiem szczerze ze po lockdownie mi mocno zaczely wypadac wlosy wiec akurat dobra opcja by wyprobowac na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×