Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dobranoc

Stres przed pierwszym spotkaniem w realu

Polecane posty

Słuchajcie, idę na randkę. Tak się stresuje... Niby nie mam czym - zdjęcia pokazały cała prawdę, rozmawialiśmy przez telefon kilka razy i nie mogliśmy się nagadac, a jednak totalnie się stresuje. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Znając mnie to przez pierwsze kilka minut będę chichotac  nerwowo sama do siebie. A niby taka pewna siebie jestem..:classic_sleep: No właśnie, takie sytuacje pokazują mi, że niekoniecznie. Jestem tak zestresowana,  że zaraz zwymiotujeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Dobranoc napisał:

Słuchajcie, idę na randkę. Tak się stresuje... Niby nie mam czym - zdjęcia pokazały cała prawdę, rozmawialiśmy przez telefon kilka razy i nie mogliśmy się nagadac, a jednak totalnie się stresuje. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Znając mnie to przez pierwsze kilka minut będę chichotac  nerwowo sama do siebie. A niby taka pewna siebie jestem..:classic_sleep: No właśnie, takie sytuacje pokazują mi, że niekoniecznie. Jestem tak zestresowana,  że zaraz zwymiotujeeeee

To znak na to że jesteś zdrowa, głowa do góry, cycki w przód, uśmiech i niczym się nie przejmuj. Po drugiej stronie on będzie miał to samo, facet jedynie umie umiejętniej to ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  Wam.. potrzebowałam słowa wsparcia.  Tak dawno nie byłam na randce! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×