Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Noona

Zostawił mnie dla innej

Polecane posty

28 minut temu, Noona napisał:

Nadal nie mogę zrozumieć jak mógł mnie zostawić po 13 latach dla kobiety, którą znał miesiąc. Pewnie powodem czemu to zrobił jest po prostu to, że miał małe doświadczenie w życiu uczuciowym i nie umiał rozpoznać zauroczenia. 

Przestań żyć przeszłością. Fakt, że długo byliście razem, ale gdybyście naprawdę chcieli założyć rodzinę to raczej tak dlugo byście nie czekali. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Noona napisał:

Jeden miesiąc znajomości i już prawdziwa miłość? Spotkali się, tylko 4 razy w towarzystwie ich wspólnych znajomych i 1 raz osobiście

Między niektórymi ludźmi jest tak hipnotyczne porozumienie, że wiele nie trzeba. Magnetycznie lgną do siebie w wyniku samych spojrzeń. I nawet jeśli nie zaowocuje to wielką miłością to jest nieodparte. Silniejsze od wszystkiego.

Doświadczyłem tego. Odszedłem po 9 latach i to w momencie gdy była sądziła, że się oświadczę. Tylko, że ja nic o tym nie wiedziałem a objawiła się Ona. Objawiła się tylko na chwilę zapewne tylko po to by uchronić mnie i byłą przed ślubem. Za to jestem jej wdzięczny.

Nie myśl za wiele. Nie warto. Nie miałaś na to prawdopodobnie żadnego wpływu a skoro tak się stało to znaczy, że nie byliście sobie: "przeznaczeni" i tylko lepiej, że stało się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×