Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
EwelinaN89

Jakie imię dla siostry Zuzi i Igi?

Polecane posty

Niedawno dowiedziałam się, że będę mieć 3 córkę i z mężem nie mamy pojęcia jak ją nazwać. Padły propozycje typu Lena, Natalia, ewentualnie Kinga. Starsze córki mają na imię Zuzanna i Iga. Nie chce bardzo "wydziwionego" imienia, ale też nie chce imion typu Maria, Helena czy Antonina. Możecie pisać swoje propozycje ale bez pisania obraźliwych komentarzy i mówienia, że imię się wybiera między rodzicami bo ja wiem, ale teraz naprawdę jesteśmy niezdecydowani. Zajęte imiona w mojej rodzinie:

- Teresa, Katarzyna, Ewa, Klaudia, Eliza, Oliwia, Wiktoria, Nadia, Kamila, Agnieszka, Anna, Dorota, Sandra

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marta, Daria, Wanda, Justyna, Aniela, Izabela, Gloria, Martyna, Hanna, Małgorzata, Judyta, Emilia, Natalia, Martyna i Alicja. Mi się takie podobaja😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga i Inga? No tak nie za bardzo, zbyt podobne. 

Monika, Lena, Nadia, Lidia, jest jeszcze Kaja( mi za bardzo się nie podoba) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź jakieś z top 10 najpopularniejszych, bo siostry też mają mega pospolite więc będzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzanna i Iga, to tak dwie różne bajki, że właściwie każde imię będzie dobre do tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przejrzeć kalendarz, ewentualnie spis imion, wybrać te, które się Wam podobają i na zasadzie eliminacji wykreślać 😉 aż w końcu zostanie to najładniejsze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×