Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
100%men

Jej przeszłość seksualna

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Nie identyfikuje się z jakimś żałosnym pseudonimem nadanym mi przez równie żałosne osoby. I co cię to obchodzi. 

Nie obchodzi mnie z czym się identyfikujesz, tylko, z kim mam tu do czynienia w razie w tzw. Jak nie wiesz, co mnie to obchodzi, to jest mi to nawet na rękę. Pytam z ciekawości w sumie. Szczegóły zostawiam sobie. Chyba lepiej napisać "nie powiem", niż się migać. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBobi napisał:

W razie czego? Coś ci się chyba prdoli w głowie. 

Nie od dziś, ale to ma niewiele do rzeczy. Mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Rozumiem ze świadomi jesteście tego ze sami mając duży przebieg nie macie co liczyć na mały przebieg u tej partnerki. 

Niewielu facetów ma wielki przebieg. Zwykle to kobiety mają duży przebieg, bo są "obsługiwane" przez grupę samców alfa, którymi wolą się dzielić z innymi kobieta, niż zainteresować się tymi spokojniejszymi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

Wolność to również świadomy wybór partnerki.

A kto Ci zabrania wybierać sobie kogo chcesz?

Wybieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Bo kobiety same pracują na swoj przebieg dlatego jest mniej mężczyzn z dużym. Logika kwiczy u was. Nara. 

Jest dość wąska grupa facetów z ogromnym przebiegiem i oni nadrabiają za innych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

A kto Ci zabrania wybierać sobie kogo chcesz?

Wybieraj!

Ale to Ty uważasz, że facet kierujący się przeszłością partnerki łamie jej prawo do wolności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

A kto Ci zabrania wybierać sobie kogo chcesz?

Wybieraj!

Ale świadomie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jestem fetyszystą napisał:

Ale to Ty uważasz, że facet kierujący się przeszłością partnerki łamie jej prawo do wolności.

Nieprawda, nigdzie tak nie napisałam. 

Ona ma prawo bzykać się z kim chce i ile razy chce i nikt nie musi jej wybierać skoro szuka dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Dla was duży przebieg to dopiero setki. Jeśli nie masz do zaoferowania tego czego sam oczekujesz i nie mam na myśli zarośniętego krocza to zapomnij. 

A jeśli miałem tylko parę partnerek i też dziewicy nie szukam, ale kobiety takiej jak ja, która po prostu była w paru związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bimba napisał:

Nieprawda, nigdzie tak nie napisałam. 

Ona ma prawo bzykać się z kim chce i ile razy chce i nikt nie musi jej wybierać skoro szuka dziewicy.

Tylko, że może ją wybrać skoro oszukuje co do przebiegu. Nie każdy chce dziewicę. Wystarczy mu, że dziewczyna uprawiała seks w związku, z miłości, a nie dupczyła się z każdym na dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 13:18, 100%men napisał:

Chodzi mi o to, że jakoś boli mnie to, że ona jako kobieta potrafiła na seks się umówić jako 18stka/17stka i tyle... Nie jest to jakieś szmacenie się?

Owszem jest, ale jest to dziewczyna z problemami i dla niej to był sposób na radzenie sobie z nimi, myślała pewnie że jej to pomoże zapomnieć o tamtych problemach i nijak to nie miało związku z tobą. Albo zaakceptujesz i zapomnisz, albo zniszczysz to co was łączy, tylko w imię czego?Każdy ma prawo do błędów młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 09:52, Bimba napisał:

Zaraz się zerzygam!

Naprawdę  opowiadacie sobie takie szczegóły?

Przecież to jest chore!

Każdy ma swoje. Nie wiem, co w tym chorego dla siebie. Jeśli oni tak czują, to tak robią. Nie tobie oceniać, czy to chore, Dla niektórych chory jest brak otwartości 🙂 elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Czyli wg was na portalach randkowych (dodatkowo do wyksztalcenia I wieku) trzeba by dodac jeszcze jedna rubryke “przebieg”😁. Proponuje kategorie “0”, “1-5”, “5-15”,”15-50”, “nie wiem, nie liczylam “😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:
Dnia 2.09.2020 o 19:11, Jestem fetyszystą napisał:

Może ktoś chce wiedzieć, czy jego kobieta miała lub nie miała anala. Dla wielu facetów kobieta, która miała już anal jest zbyt zbrukana.

A jak facet miał anala to jaki jest? 

No i jak takiemu loda robić?

On nie jest zbrukany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Hehe. Czyli wg was na portalach randkowych (dodatkowo do wyksztalcenia I wieku) trzeba by dodac jeszcze jedna rubryke “przebieg”😁. Proponuje kategorie “0”, “1-5”, “5-15”,”15-50”, “nie wiem, nie liczylam “😁

Ja bym poszerzyła te kategorie o lody, z przodu, z tyłu, w prezerwatywie, bez prezerwatywy, połknięte, wyplute, na sucho, na mokro, z palcem i bez, na stojąco, na leżąco, na wisząco, krótko, długo, szybko, wolno o oczywiście mieszanie kategorii z miejscem na opis.

A co?

Jak się rozliczać to co do centa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jestem fetyszystą napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

No i jak takiemu loda robić?

On nie jest zbrukany?

Taki świętej nie szuka.

Taki najbardziej świętej szuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×