Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cykuta

nie nadążam za tymi nowymi trendami

Polecane posty

teraz trzeba mieć 50 badyli w domu i ratanowe krzesła, jeść tofu i orientować się, czym grozi 5G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marcin40 napisał:

A ja nie nadążam nad tym co to ma wszystko wspólnego z erotyką 😆😆

Może narzekanie lub pragnienie czegoś, czego się nie posiada to rodzaj fetyszu? 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WSI napisał:

5G raczej niczym nie grozi. Jest już z nami około 2 lat, a nieoficjalnie trochę dłużej i jakoś nie widzę, żeby ludziom głowy eksplodowały itp.

Jak mieli wprowadzać LTE (4G), to była podobna panika, tyle, że wtedy - ponad 10 lat temu, nie był aż tak internet zglobalizowany, nie był tak popularny FB itp i obawy sceptyków LTE nie przedostawały się do masowej opinii publicznej, jak to ma miejsce przy 5G.

od 2 lat mam migreny. nigdy nie łączyłem tego z 5g. Dzięki za cynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zostają jeszcze nieuzasadnione zawroty głowy i dziwny pociąg do alkoholu.

od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cykuta napisał:

teraz trzeba mieć 50 badyli w domu i ratanowe krzesła, jeść tofu i orientować się, czym grozi 5G...

Takie prawa, po zapoznaniu się z nimi, dopomogły mi w uporaniu się z obstrukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Cykuta napisał:

od czego?

Pewnie wywiad dysponuje już 6G.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"od 2 lat mam migreny. nigdy nie łączyłem tego z 5g. Dzięki za cynka". "a od 5-10 lat mam hemoroidy właśnie..." "

"Na bole wszelakie najlepszy autoerotyzm...", wedlug twojego stwierdzenia w temacie "boga nie ma". Alternatywnie pomoze z pewnoscia modlitwa do twojego boga, ktory jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, expresis verbis napisał:

"od 2 lat mam migreny. nigdy nie łączyłem tego z 5g. Dzięki za cynka". "a od 5-10 lat mam hemoroidy właśnie..." "

"Na bole wszelakie najlepszy autoerotyzm...", wedlug twojego stwierdzenia w temacie "boga nie ma". Alternatywnie pomoze z pewnoscia modlitwa do twojego boga, ktory jest.

ale ja nie wyznaję żadnych bóstw. musiałeś źle zrozumieć moje wywody.

 

Edit: No i nie szukam rad na zjawiska bólowe w ciele. Jedynie rozpaczam, że żeby zamoczyć trzeba być weganem lub mieć 40 bambusów w tle na zdjęciach.

Edytowano przez Cykuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 13:53, MaestroSyntetyczny napisał:

Coś się wymyśli.

Daj przykład 😉

Ja mam zawroty głowy od pożegnania lata w tym roku i od demonów przeszłości. Od piątku się zaczęło. Najpierw grill u starych znajomych, co wrócili po wielu latach z USA do ukochanej ojczyzny. Potem w sobotę grill u siostry też z wesołą ekipą. Potem w niedzielę poprawiny. Dzis poniedziałek, a ja nie wiem czy nadal   wśród żywych. 😬😁😁

Puenta:"Co za dużo, to kacowo". 😄

Hmm... tylko jak tu nie wypić np. toastu za szalone kobiety i dzikich mezczyzn? 😬😁. Tych toastów tak rożnorakich wiele było, że trzeba było wypić..i tyle. 

 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen
Dnia 1.09.2020 o 12:40, Cykuta napisał:

teraz trzeba mieć 50 badyli w domu i ratanowe krzesła, jeść tofu i orientować się, czym grozi 5G...

Czy podążać za trendami to jakiś przymus. Ok. Orientować się w sytuacji to jak najbardziej ale ulegać temu.

Budujmy nadal w sobie to złudne poczucie wolności i nie dajmy się manipulować w każdej dziedzinie życia.

A jak się jednak okazuje niewiedza bywa błogosławieństwem a propaganda potrafi niejednemu zryć beret.

Edytowano przez Bad Omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 13:12, WSI napisał:

5G raczej niczym nie grozi. Jest już z nami około 2 lat, a nieoficjalnie trochę dłużej i jakoś nie widzę, żeby ludziom głowy eksplodowały itp.

Jak mieli wprowadzać LTE (4G), to była podobna panika, tyle, że wtedy - ponad 10 lat temu, nie był aż tak internet zglobalizowany, nie był tak popularny FB itp i obawy sceptyków LTE nie przedostawały się do masowej opinii publicznej, jak to ma miejsce przy 5G.

szczerze mówiąc ostatnimi czasy ludziom częściej eksplodują głowy niż wcześniej

jak wprowadzali telefony komórkowe każdy miał nagle mieć raka, podobnie było z mikrofalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Machu Picchu napisał:

jak wprowadzali telefony komórkowe każdy miał nagle mieć raka, podobnie było z mikrofalą

Gdy pierwsze pociągi miały ruszyć w Anglii, to mądrzy ludzie ostrzegali, że krowy przestaną mleko dawać.

Całe szczęście, że każde pokolenie ma swoich mądrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ddt60 napisał:

czasami nagie boginie ... pobudzają fantazję .

Nadzy bogowie też

Niestety nie umiem go tu wkleić.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1 września 2020 o 12:40, Cykuta napisał:

teraz trzeba mieć 50 badyli w domu i ratanowe krzesła, jeść tofu i orientować się, czym grozi 5G...

W takim razie czas odłożyć masełko i zaczàć ćeiczyć kondycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×