Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jsjhsh

Przyciągają was do siebie smutne osoby?

Polecane posty

Jak widzę osobe która ma na twarzy wypisane moje życie nie ma sensu odsuwam się od niej. Wyjątek jest w tedy kiedy ona zacznie ze mną rozmowę. W tej sytuacji już przed taką osobą nie uciekam. Mnie ciągnie do osób które są prawie zawsze wesołe i uśmiechnięte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jest to u wszystkich naturalne. Ja zawsze uchodziłam za bardzo smutna osobę, ale u mnie to tylko takie rysy twarzy. Nawet jak miałam swietny humor to kazdy sie pytał, czy sie dobrze czuję, itp Zwykle nikt nigdy nei chciał ze mna rozmawiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak jest. Te usmiechnięte najczęściej są usmiechnięte i wesołe na pokaz, i jest to nieszczere i fałszywe. Nie zawze, ale bardzo czesto. Ja np nie chodze z usmiechem przyklejonym do pyska, ale jestem szczera i jak kogos lubie to lubie, nie lubie to nie lubie .A nie ze jestem miła i usmiechnieta i rozmawiam z kims udajac ze go lubie, a za plecami obrabiam doope we wszystkich kierunkach swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodził ze mną do szkoły taki chłopak. Zawsze był ubrany na czarno, mało mówił i nigdy się nie uśmiechał. Bardzo się wyróżniał na tle tych ludzi uśmiechniętych na pokaz. Wszystkie dziewczyny wpatrzone w niego jak w obrazek🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba za to przyciągam jakichś dziwnych ludzi, wiele razy mi się zdarzyło że jakiś świr mnie zaczepiał na ulicy i pytał o dziwne rzeczy albo jakieś głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 17:30, Annn2020 napisał:

Chodził ze mną do szkoły taki chłopak. Zawsze był ubrany na czarno, mało mówił i nigdy się nie uśmiechał. Bardzo się wyróżniał na tle tych ludzi uśmiechniętych na pokaz. Wszystkie dziewczyny wpatrzone w niego jak w obrazek🙂

bo pewnie był przystojny. Jakby był brzydki to pewnie żadna by na niego nie patrzyła. Nieważne czy by był wesoły czy smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×