Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dynamo

Zaręczyny...

Polecane posty

Co mówicie na taki pomysł aby zabrać dziewczynę na gokarty i powiedzieć jej jeśli wygra czeka ją niespodzianka na mecie, chce jej powiedzieć coś takiego "nagrodą jestem ja, zostaniesz moją żoną? " czy to zły pomysł? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dynamo napisał:

Co mówicie na taki pomysł aby zabrać dziewczynę na gokarty i powiedzieć jej jeśli wygra czeka ją niespodzianka na mecie, chce jej powiedzieć coś takiego "nagrodą jestem ja, zostaniesz moją żoną? " czy to zły pomysł? 

Czy ona lubi gokarty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
53 minuty temu, Dynamo napisał:

Co mówicie na taki pomysł aby zabrać dziewczynę na gokarty i powiedzieć jej jeśli wygra czeka ją niespodzianka na mecie, chce jej powiedzieć coś takiego "nagrodą jestem ja, zostaniesz moją żoną? " czy to zły pomysł? 

To zależy od tego czy się spodziewa czy nie spodziewa. Poczytaj na skróty parę romansów, tzn. tam gdzie mężczyzna się oświadcza, w jaki robi to sposób. Może znajdziesz właściwą inspirację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nagrodą to jest ona, dla Ciebie. To Ty masz się starać, a Ona Ciebie wybrać. Do mnie twój pomysł nie przemawia, sam siebie stawiasz w pozycji nagrody, o którą Ona ma walczyć. Nie tędy droga.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł zabrania na gokarty, ale raczej nie oświadczyłabym się w taki sposób. Może niech to będzie część dnia, w którym się oświadczysz? Np. po romantycznej kolacji, gdzieś na moście (jak będzie np. nad morzem). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alutek napisał:

Wiesz, nagrodą to jest ona, dla Ciebie. To Ty masz się starać, a Ona Ciebie wybrać. Do mnie twój pomysł nie przemawia, sam siebie stawiasz w pozycji nagrody, o którą Ona ma walczyć. Nie tędy droga.

Nie wydaje mi się bo jeśli są między nimi uczucia to każda ze stron jest nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przystojny weterynarz napisał:

Mężczyzna powinien zdobywać, wygrywać i się wykazywać, a nie kobieta walczyć o ciebie jako nagrodę. Dla mnie jesteś pi.zdusiem. 

Mężczyzna który ma się wykazać aby dać szczęście kobiecie którą kocha to nic innego jak tylko zabawka. Moim zdanie taki związek nie rokuje na przyszłosć bo solidne fundamenty zbudować można tylko wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Solero napisał:

Nie wydaje mi się bo jeśli są między nimi uczucia to każda ze stron jest nagrodą.

To oczywiste, jednak ja miałabym mieszane uczucia, słysząc takie coś😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Solero napisał:

Mężczyzna który ma się wykazać aby dać szczęście kobiecie którą kocha to nic innego jak tylko zabawka. Moim zdanie taki związek nie rokuje na przyszłosć bo solidne fundamenty zbudować można tylko wspólnie.

Wszystko fajnie, ale przystojny weterynarz ma rację😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Solero, autor ma tylko zapytać się dziewczyny czy zostanie jego żoną. Nie komplikuj😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak panna jest maniakiem gokartow to ma to sens, jak nie to znajdz jakies wasze ulubione miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pari napisał:

To oczywiste, jednak ja miałabym mieszane uczucia, słysząc takie coś😄

Rozumiem ja także wybrałbym inną opcje. Jeśli już zdecydowałbym się na te gokarty to na pewno wybrałbym inne słowa 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pari napisał:

Wszystko fajnie, ale przystojny weterynarz ma rację😁

Może Ty się z tym zgadzasz ale moje zdanie jest nieco inne. Takich ksieżniczek to wszędzie pełno a czym Ona się tak wyróżnia w tym tłumie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Solero napisał:

Może Ty się z tym zgadzasz ale moje zdanie jest nieco inne. Takich ksieżniczek to wszędzie pełno a czym Ona się tak wyróżnia w tym tłumie 😉

Czym wyróżnia? To wie tylko autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hiacynt🌺 napisał:

Tylko deebile sie oswiadczaja

Nie ...e tylko zakochani ludzie. Inna decyzja o zaręczynach to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Czym wyróżnia? To wie tylko autor.

No właśnie jestem sceptyczny jak ma planie takie zaręczyny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byl reportaz o parze co poszla na gokarty. Miala szaliczek do wkrecil sie w tylnie kolo, potem wlosy jej wyrwalo ze skora na polowie glowy. Skonczyla na wozku, bo szarpniecie za szalik polamalo ja w karku. Zanim wyciagniesz pierscionek upewnij sie, ze szaliczka nie ma I dlugiej kity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Mi oświadczył się mąż bez ceremonii a jednak byłam wzruszona🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Vedma napisał:

Kiedys byl reportaz o parze co poszla na gokarty. Miala szaliczek do wkrecil sie w tylnie kolo, potem wlosy jej wyrwalo ze skora na polowie glowy. Skonczyla na wozku, bo szarpniecie za szalik polamalo ja w karku. Zanim wyciagniesz pierscionek upewnij sie, ze szaliczka nie ma I dlugiej kity...

Tak, wszystkie włosy też muszą być pod kaskiem schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Alutek napisał:

Wiesz, nagrodą to jest ona, dla Ciebie. To Ty masz się starać, a Ona Ciebie wybrać. Do mnie twój pomysł nie przemawia, sam siebie stawiasz w pozycji nagrody, o którą Ona ma walczyć. Nie tędy droga.

Dokładnie, on jest zakochany ale w sobie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×