Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meritor

Wymiana.

Polecane posty

Co drogie Panie myślicie o Cuckold? Zdecydowały byście się na wymianę partnerów w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Hamilton napisał:

Cuckold nie polega na wymianie partnerów. Ktoś cię wprowadził w błąd 

Racja. Chodzi o dwóch partnerów. A mi chodziło o co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meritor napisał:

Racja. Chodzi o dwóch partnerów. A mi chodziło o co innego.

No to o co ci chodzi? O Cuckold, dwóch partnerów czy o coś innego? 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle trafiłeś z tym pytaniem. Odkąd zlikwidowano możliwość anonimowego pisania z gościa, tu już mało kto ma ochotę szczerze odpowiadać na takie pytania. Co najwyżej wpisze ci się któryś z facetów udających dziewczyny, jak Kasiaaxxx28, Hotmoniczkaxxx albo Angelika 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hamilton napisał:

Źle trafiłeś z tym pytaniem. Odkąd zlikwidowano możliwość anonimowego pisania z gościa, tu już mało kto ma ochotę szczerze odpowiadać na takie pytania. Co najwyżej wpisze ci się któryś z facetów udających dziewczyny, jak Kasiaaxxx28, Hotmoniczkaxxx albo Angelika 27.

tu w ogóle nie ma kobiet.tylko koniotrzepy pod kobiecymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Meritor napisał:

Co drogie Panie myślicie o Cuckold? Zdecydowały byście się na wymianę partnerów w łóżku?

 

13 godzin temu, Meritor napisał:

Racja. Chodzi o dwóch partnerów. A mi chodziło o co innego.

na obrazkach wygląda to ciekawie - w rzeczywistości chyba już niekoniecznie tak fajnie ?

https://www.topromp.com/wp-content/uploads/2016/02/Depositphotos_5464295_l.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 06:41, ddt60 napisał:

 

na obrazkach wygląda to ciekawie - w rzeczywistości chyba już niekoniecznie tak fajnie ?

https://www.topromp.com/wp-content/uploads/2016/02/Depositphotos_5464295_l.jpg

Na filmach wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Nawet wyobrażeń często również nie można nawet porównywać z rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, mental-cuckold napisał:

Na filmach wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Nawet wyobrażeń często również nie można nawet porównywać z rzeczywistością. 

a jakie to są emocje - np. jeśli rosły czarny mężczyzna z dużym przyrodzeniem zaspokaja twoją żonę, którą kochasz. Napisz, co wtedy czujesz ?

https://x.imagefapusercontent.com/u/watchred/1743723/525616151/BBC_hotwife_cuckold_024.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się opisać emocji z tym związanych w paru słowach. Nie mam doświadczenia z czarnymi, ale to Pani decyduje z kim, jak i kiedy, zatem jakby spotykała się z czarnym, bez gadania trzeba by się z tym pogodzić. Chodzi o to, że Jej spełnienie, zadowolenie jest najważniejsze. Nie ma czegoś takiego że np. spotyka się z kimś sam na sam, a ja oczekuję jak wróci szczegółowych relacji, opowiadania, co robili i jak było itp. Sama jak chce to opowie, bez presji, że powinna opowiadać.

Zaspokojenie seksualnych potrzeb Żony to jedna z ważniejszych spraw, więc jeśli odpowiadałby Jej z takim dużym, to jak najbardziej byłbym za. Ważne, żeby po upojnych chwilach wracała do domu z poczuciem pełni akceptacji ze strony męża, bezpieczeństwa emocjonalnego i finansowego.

Wiadomo, urażona męska duma, że on jest lepszy, że "Twoja" Kobieta już należy do innego, że ma w sobie jego nasienie. Poniżenie, że w Jej oczach nie jesteś już mężczyzną, Jej partnerem seksualnym tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mental-cuckold napisał:

Wiadomo, urażona męska duma, że on jest lepszy, że "Twoja" Kobieta już należy do innego, że ma w sobie jego nasienie. Poniżenie, że w Jej oczach nie jesteś już mężczyzną, Jej partnerem seksualnym tylko on.

a dałbyś sobie zamknąć w klatce np. cb6000 gdyby zażądała? Bo czasami z tego co wiem następnym etapem wymagań jaki stawia tak mocno zniewalająca i dominująca kobieta swojemu mężowi jest obowiązek kompletnej czystości (chastity) i to ona miałaby klucz do twojego przyrodzenia i nawet gdybyś chciał się masturbować to tylko za jej pozwoleniem.

https://x.imagefapusercontent.com/u/Billiebug13/7838089/1983048171/zzz-6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

a dałbyś sobie zamknąć w klatce np. cb6000 gdyby zażądała? Bo czasami z tego co wiem następnym etapem wymagań jaki stawia tak mocno zniewalająca i dominująca kobieta swojemu mężowi jest obowiązek kompletnej czystości (chastity) i to ona miałaby klucz do twojego przyrodzenia i nawet gdybyś chciał się masturbować to tylko za jej pozwoleniem.

https://x.imagefapusercontent.com/u/Billiebug13/7838089/1983048171/zzz-6.jpg

Dałbym. Rzeczywiście jest to jeden z elementów zniewolenia wśród klimatów cuckoldingu. W moim przypadku nie jest to potrzebne bo jeśli się umawiamy, hmmm umawiamy, raczej dostaję zakaz dotykania się, to jest to zakaz i mam go przestrzegać. I przestrzegam, podobnie jak zero kontaktów z innymi kobietami itp. Inaczej nie miałby to sensu, jeśli traktujemy ten sposób na życie na poważnie. Oczywiście jako symbol Jej władzy i kontroli nad moim ciałem jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mental-cuckold napisał:

 umawiamy, raczej dostaję zakaz dotykania się, to jest to zakaz i mam go przestrzegać

nie robisz sobie dobrze? A jak często Twoja pani pozwala ci na masturbację i wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwala ale dość rzadko, zależy, ale czasem muszę czekać np. miesiąc a czasem i dłużej. Zdarzało się że nawet ponad 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mental-cuckold napisał:

Pozwala ale dość rzadko, zależy, ale czasem muszę czekać np. miesiąc a czasem i dłużej. Zdarzało się że nawet ponad 4 miesiące.

masz z nią normalny seks, wali ci ręką czy sama każe ci walić? Patrzy jak walisz czy robisz to w samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex zupełnie odpada, jak i kontakt fizyczny. Pozwala po prostu i robię to sam bo nie chce na to patrzeć. Nie ukrywam, że proszę i pytam czy mogę, ale zazwyczaj odpowiada krótko - "Nie" i nie ma przeproś... To bardzo upokarzające jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mental-cuckold napisał:

 "Nie" i nie ma przeproś... To bardzo upokarzające jest...

dlaczego nie postawisz się albo nie zrobisz tego w tajemnicy. 4 miesiące się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogę, ale to kwestia, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, zasad. Ta sfera życia należy do Niej. Ona decyduje, i czy pozwoli - od Jej widzi mi się, kaprysu. A potrafi być uparta...

Ona czuje swoją władzę nade mną i to jest dla mnie podniecające. Jako Pani jest zupełnie wolna i może robić wszystko co chce.

Nie powiem, czasem się z tym męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mental-cuckold napisał:

Oczywiście, że mogę, ale to kwestia, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, zasad.

 

to znaczy u mnie jest tak. Jestem otwarty na różne zabawy w seksie ale po pierwsze - tylko w układzie partnerskim czyli seks tylko pomiędzy mną i partnerką bez udziału innych osób - to pierwsza zasada. A po drugie oddzielamy seks do życia w tym sensie, że w danym momencie mogę się bawić z moją partnerką w uległego mężczyznę ale to jest forma zabawy w trakcie określonej sesji seksu. Nie przenosimy zabaw seksualnych do sfery życia. To znaczy jeśli bawimy się dziś tak, że jestem uległy i chodzę jak pies z obrożą i jem z psiej miski to znaczy, że jest to dzisiejsza uzgodniona zabawa i nic więcej. Kończy się zabawa kończy się "upokarzanie". Jutro możemy uzgodnić w seksie zupełnie coś innego - ona będzie suką i jadła z psiej miski a ja będę ją pokrywał jak dominujący pies. Ale skończy się ta zabawa to przestaję "upokarzać" ją. Poza tym zawsze są granice i słowa bezpieczeństwa.Poza tymi zabawami w seksie - na poważnie -   cała sfera życia oparta jest na partnerskich relacjach i wzajemnym szacunku -i to jest ważna druga zasada. Nie ma takich zasad, że partnerka dyktuje mi ile mogę mieć wytrysków tygodniowo czy miesięcznie. Z tego co natomiast widzę u Ciebie relacja uległości nie dotyczy tylko sfery seksualnych zasad ale jest to całościowa relacja w której jesteś zdominowany przez kobietę przez długi okres czasowy. Dla mnie to żadne zasady tylko patologia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie świetną relację, gratuluję. To ważne, żeby rozgraniczać sferę seksualności od od życia poza nią.

Pisząc, że to kwestia zasad, mam na myśli, że jeśli się na coś umawiamy - zgadzamy, a przede wszystkim robię to z przekonaniem, to nie ma potrzeby żebym był do jakiegoś ograniczenia zmuszany w sensie zablokowania dostępu. Zwyczajnie się do tego stosuję. Zabawa gdzieś po kryjomu byłaby złamaniem pewnej zasady.

Nie twierdzę, że cuckolding to statystycznie typowa relacja między kobietą a mężczyzna, może wydawać się patologiczna, zwłaszcza z odcieniami ultimate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×