Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Czy ktos tutaj zażywał CBD

Polecane posty

I jeśli tak, może powiedziec czy pomógł i na co? Najbardziej chodzi mi o jego obiecywane działanie uspakajające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Dobrosułka napisał:

Sprobowalam na uspokojenie przed snem, ale ja mam skutki uboczne wiec to nie dla mnie.  Moja pies ma niewydolnosc serca i wyczytalam, ze cbd pomaga poniewaz rozszerza naczynia krwionosne.  Zacczelam mu podawac, pies ma sie swietnie, a skutkiem ubocznym jest, ze poprawila sie jego zacma w obydwu oczach

co masz na mysli z tą zaćmą? bo piszesz że skutkiem ubocznym jest to że zacma się poprawiła... znaczy większa zacma czy pies lepiej widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za odpowiedź. Ale napisałaś ze miałaś u siebie skutki uboczne , możesz powiedzieć jakie to były skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma silne dzialanie przeciwbolowe i niweluje zmeczenie (cfs/me), ale mnie pare babek postraszylo, ze miesza w hormonach i skraca cykl nawet z 28 do 14 dni i powoduje plamienia.Krotko bralam, jak na razie doraznie 3 dni w dawce 50 mg dziennie, bole i zmeczenie ustapily, za to troche zaburzyl sen.Poprawia tez trawienie i pobudza apetyt, lekko przeczyszcza, stosuje sie tez przy ibs.Tez bym chciala wiedziec wiecej o skutkach ubocznych, bo zadziwiajaco skuteczny.Na razie nie kupuje wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, emigrantka napisał:

ma silne dzialanie przeciwbolowe i niweluje zmeczenie (cfs/me), ale mnie pare babek postraszylo, ze miesza w hormonach i skraca cykl nawet z 28 do 14 dni i powoduje plamienia.Krotko bralam, jak na razie doraznie 3 dni w dawce 50 mg dziennie, bole i zmeczenie ustapily, za to troche zaburzyl sen.Poprawia tez trawienie i pobudza apetyt, lekko przeczyszcza, stosuje sie tez przy ibs.Tez bym chciala wiedziec wiecej o skutkach ubocznych, bo zadziwiajaco skuteczny.Na razie nie kupuje wiecej

Piszesz ze bóle ustąpiły po 3 dniach?brzmi super a co to były za bóle? Tego poprawienia apetytu się boje bo na to nie narzekam,szkoda ze go nie zmniejsza hehe. W każdym razie skoro rRvzywiscie nie jest to jakieś placebo to wyprobuje☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam różne cudowne rzeczy ,ze zniszczone komórki nerwowe odnawia itd, nie wierze w to za bardzo , bo wiele lykalam "cudownych"specyfikow które nic nie dawały, ale cóż Lubie eksperymenty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

Skutkiem ubocznym u mnie jest paranoja.  Z tego co czytalam to cbd ma niewiele skutkow ubocznych i bardzo rzadko wystepuja.  Ja bardzo zle reaguje na ten olej mentalnie.  Fizycznie zadnych skutkow ubocznych.

paranoja????? przeciez on powinien podobno leczyc dolegliwosci psychiczne , hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sówka1313 napisał:

Piszesz ze bóle ustąpiły po 3 dniach?brzmi super a co to były za bóle? Tego poprawienia apetytu się boje bo na to nie narzekam,szkoda ze go nie zmniejsza hehe. W każdym razie skoro rRvzywiscie nie jest to jakieś placebo to wyprobuje☺

Od lat cierpie prawdopodobnie  na fibromialgie/zespol przewleklego zmeczenia, nie caly czas, ale jak dopadnie, to mam co najmniej kilka dni objawy pseudogrypowe-bol gardla i zatok, silne bole miesni i stawow bez goraczki, kataru czy kaszlu.Ostatni piatek myslalam ze umre, od rana bralam po 4 krople co pare h,razem jakies 15-20 olejku 5% w sobote rano bole miesni ustapily bym powiedziala o 30-50% a zmeczenie i bole gardla prawie zupelnie, tez tego dnia bralam razem 20 kropli, a w niedziele juz nie mialam zadnych objawow, to zmniejszylam do chyba 8 kropli i na tym koniec, oszczedzam olejek na nastepny rzut.Mozliwe ze mam tez jakas chorobe autoimmunologiczna a ten olejek uspokaja uklad immunologiczny i stan zapalny.Co do apetytu, to zdrowe osoby nie musza sie bac ze beda zrec i tyc, to dziala tylko na te co maja zaburzenia laknienia i nadwrazliwe jelito i musza np brac pepsyne czy enzymy trawienne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainteresowałam się tematem CBD w szczególności olejków CBD, trochę sceptycznie do tego podchodziłam, ale poczytałam różne artykuły na ten temat  i w wielu było napisane, że dobrze to działa na sen i uspokaja a mam z tym problem więc postanowiłam spróbować. Już widzę pierwsze efekty jestem spokojniejsza i lepiej zasypiam, a biorę ten olejek CBD gdzieś od 3 tygodni może nie na wszystkich to działa, ale na mnie tak ja ze swojej strony polecam.

Ja biorę olejek z firmy Hempley, nie wiem jak z innymi bo sporo jest tego na rynku, a jakość może być różna.

Edytowano przez Nati34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zażywam prawie tydzień i co mogę powiedzieć , działa na mnie jakby depresyjne , przymula lekko i czuje się po nim ze tak powiem zdolowana...Zażywam dalej bo skoro pomaga na oczy itd to może po czasie zobaczę jakiś pozytywny efekt ale czuje się zawiedziona bo liczyłam na poprawę nastroju po nim a nie pogorszenie. ..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sówka1313 napisał:

Ja zażywam prawie tydzień i co mogę powiedzieć , działa na mnie jakby depresyjne , przymula lekko i czuje się po nim ze tak powiem zdolowana...Zażywam dalej bo skoro pomaga na oczy itd to może po czasie zobaczę jakiś pozytywny efekt ale czuje się zawiedziona bo liczyłam na poprawę nastroju po nim a nie pogorszenie. ..

 

 

Olej cbd dostępny na rynku polskim pozbawiony jest związków psychoaktywnych więc nie uspokoi, to raczej efekt placebo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jamuonmi napisał:

Olej cbd dostępny na rynku polskim pozbawiony jest związków psychoaktywnych więc nie uspokoi, to raczej efekt placebo;)

Nie,to na pewno nie jest żadne placebo. Ja zresztą nie pisalam tyle ze mnie uspokaja , tylko raczej ze jestem po nim przygnebiona jakaś 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jamuonmi napisał:

Olej cbd dostępny na rynku polskim pozbawiony jest związków psychoaktywnych więc nie uspokoi, to raczej efekt placebo;)

Ha ha ha, biedna melisa, biedny chmiel, biedna waleriana i 30 innych ziół. Jak myślisz, ile te zioła mają związków psychoaktywnych? Olej CBd jest pozyskiwany z konopi indyjskich, które nie posiadają związków psychoaktywnych, więc nie trzeba oleju pozbawiać tych że środków. Następna, która myli konopie indyjskie z marichuaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Unlan napisał:

Ha ha ha, biedna melisa, biedny chmiel, biedna waleriana i 30 innych ziół. Jak myślisz, ile te zioła mają związków psychoaktywnych? Olej CBd jest pozyskiwany z konopi indyjskich, które nie posiadają związków psychoaktywnych, więc nie trzeba oleju pozbawiać tych że środków. Następna, która myli konopie indyjskie z marichuaną.

Cóż,coś chyba pomyliłaś bo konopie indyjskie Cannabis indica to właśnie marihuana.Może chodziło Ci o konopie siewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Persefona napisał:

Cóż,coś chyba pomyliłaś bo konopie indyjskie Cannabis indica to właśnie marihuana.Może chodziło Ci o konopie siewne. 

Tak, masz rację. Tak to jest jak się myśli o jednym, a pisze o drugim 5 minut przed wyjściem z domu 😄. Tak, miałam na myśli siewne. Podejrzewam, że pozbywanie się substancji psychotropowej z marichuany byłoby dość kosztowne. Ale czy się pomyliłam w nazwie, czy też nie, to nie zmienia faktu, że roślinne uspokajacze w dużej większości działają na innej zasadzie, niż substancja psychotropowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piję herbatę z konopi. Podobno ma skracać fazę snu REM i wydłużać czuwanie. Do tej pory herbatę piłam kilka razy, ale tylko filiżankę, wczoraj przed snem zaserwowałam sobie 2 i faktycznie spałam dużo lepiej i nie budziłam się co chwilę. Nie wiem czy faktycznie tak ma działać czy to przypadek, muszę "eksperyment" powtórzyć. Minusem jest to, że herbata ma paskudny smak i drapie w gardło.

Innych dolegliwości nie mam, więc trudno mi jest powiedzieć czy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sówka1313 Olejek CBD działa uspokajająco i ma dużo innych fajnych właściwości 🙂 tak jak piszesz to żadne placebo bo na dużo osób tak działa na mnie też. Może dlatego, że ma to takie działanie masz takie wrażenie jakbyś była zamulona, upewnij się że bierzesz odpowiednią dawkę bo może za dużo bierzesz jak np. na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×