Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ola2000

Jak kontynuować tę znajomość?

Polecane posty

Kolega, którego poznałam w akademiku, przyjął ode mnie zaproszenie na fb, rozmawialiśmy na fb ostatnio, okazało się, że w akademiku na 2 roku nie będzie mieszkał, tylko w mieszkaniu studenckim gdyż tu jest za drogo. Fajnie dogadywałam się z nim przed pandemią(okazało się, że lubimy te same filmy), teraz na fb zaprosił mnie do polubienia jakiejś strony, polubił moja relacje na fb. Więc jak mam dalej z nim utrzymywać kontakt, kiedyś mówił tuż przed wybuchem pandemii, że może razem wybierzemy się do kina, jak mam do niego pisać tak, aby nie pomyślał, że się narzucam, jak mu zaproponować wyjście( po koleżeńsku)? 

3 minuty temu, Ola2000 napisał:

Kolega, którego poznałam w akademiku, przyjął ode mnie zaproszenie na fb, rozmawialiśmy na fb ostatnio, okazało się, że w akademiku na 2 roku nie będzie mieszkał, tylko w mieszkaniu studenckim gdyż tu jest za drogo. Fajnie dogadywałam się z nim przed pandemią(okazało się, że lubimy te same filmy), teraz na fb zaprosił mnie do polubienia jakiejś strony, polubił moja relacje na fb. Więc jak mam dalej z nim utrzymywać kontakt, kiedyś mówił tuż przed wybuchem pandemii, że może razem wybierzemy się do kina, jak mam do niego pisać tak, aby nie pomyślał, że się narzucam, jak mu zaproponować wyjście( po koleżeńsku)? 

Ucz się  a nie  randki  Ci  w głowie 

Zobacz co teraz leci w kinie i powiedz, że wybierasz się na ten film i czy miałby ochotę iść z tobą.

kurczę, po prostu powiedz mu szczerze coś w tym stylu: hej, fajnie mi się z Toba rozmawiało i pomyślałam, że może masz ochotę gdzieś razem wyjść ?  lub: jak miałbyś kiedyś ochotę luźno z kimś wyjśc to pisz ;P. Żadna filozofia kochana ;) Więcej śmiałości i mniej zamartwiania się opinią innych ;) powodzenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się