Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CzerwoneSzpilki

Mam 30 lat i boję się sama zostać w domu

Polecane posty

Hej 😀 

Jak w temacie. Boję się być w domu bez innej osoby dorosłej :classic_ninja:. Strach nasila się kiedy się ściemnia. Obawiam się różnych rzeczy. Czasami bólu, czasami, że ktoś skrzywdzi moje dzieci. Zupełnie irracjonalne obawy. Dlatego też postanowiłam założyć konto na Kafeterii - aby porozmawiać z ludźmi, może się rozluźnię i przestanę trząść portkami. 

Czy jest ktoś, kto ma podobnie? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 20 lat i córkę. Jak narzeczony idzie na popołudnie czyli od 15 do 22 to aż mam gęsią skórkę. Jak jest widno to jeszcze jest ok ale jak już ciemno albo dopiero się ściemnia to mam dziwne obawy. A co by się stało jakby ktoś włamałby się do domu? Nie mogę przecież uciec, mam dziecko! 

Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 19:00, CzerwoneSzpilki napisał:

Robisz coś z tym? Nie wiem czy dam radę długo tak wytrzymać. 

Nie. Nic. Po prostu zaciskam zeby. Zamykam ogródek i dom. Włączam muzykę lub telewizor i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2020 o 22:05, CzerwoneSzpilki napisał:

Hej 😀 

Jak w temacie. Boję się być w domu bez innej osoby dorosłej :classic_ninja:. Strach nasila się kiedy się ściemnia. Obawiam się różnych rzeczy. Czasami bólu, czasami, że ktoś skrzywdzi moje dzieci. Zupełnie irracjonalne obawy. Dlatego też postanowiłam założyć konto na Kafeterii - aby porozmawiać z ludźmi, może się rozluźnię i przestanę trząść portkami. 

Czy jest ktoś, kto ma podobnie? Jak sobie radzicie?

Polecam "Kevin sam w domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2020 o 22:05, CzerwoneSzpilki napisał:

Hej 😀 

Jak w temacie. Boję się być w domu bez innej osoby dorosłej :classic_ninja:. Strach nasila się kiedy się ściemnia. Obawiam się różnych rzeczy. Czasami bólu, czasami, że ktoś skrzywdzi moje dzieci. Zupełnie irracjonalne obawy. Dlatego też postanowiłam założyć konto na Kafeterii - aby porozmawiać z ludźmi, może się rozluźnię i przestanę trząść portkami. 

Czy jest ktoś, kto ma podobnie? Jak sobie radzicie?

boże.. "dlatego założyłam konto" ... powinnaś napisać "dlatego poszłam do psychologa" porozmawiać z kimś konkretnym.. skąd takie fobie? co ci się kiedyś stało? dlaczego się boisz? a jak się boisz w domu siedzieć to załatw sobie nocną lampkę 😜 serio.. i niech gra radio w tle całą noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pomyśl o statystykach - jak często w twojej okolicy ktoś kogoś napadł? masz coś drogocennego w domu? myślisz że przyjdą cię zamordować? porwać Twoje dzieci dla okupu? co może się stać takiego złego? i dlaczego Tobie? kim jesteś że musisz się tak bać o swoje życie? kto czai się w krzakach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tego rodzaju lęki jest dobry olejek CBD skutecznie odpręża i pozwoli Ci się uspokoić, mi pomaga na uspokojenie ale to bardziej spowodowane przez stresującą pracę, jaką mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×