Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pejkugrej

Accantus i Sylwia

Polecane posty

Szkoda, że oglądałam liva i mam trochę pojęcie o tym błocie, bo wolałabym żyć sobie w nieświadomości i słuchać piosenek. Głos Sylwii to wg.mnie jeden z ładniejszych w Accantusie. Szkoda, że odeszła, a jeszcze większa szkoda, że zostało to zrobione w ten sposób, oświadczenia Sylwii, odpowiedź Bartka, dał się trochę ponieść emocjom i powiedział za dużo. ogólnie błocko.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lira napisał:

Szkoda, że oglądałam liva i mam trochę pojęcie o tym błocie, bo wolałabym żyć sobie w nieświadomości i słuchać piosenek. Głos Sylwii to wg.mnie jeden z ładniejszych w Accantusie. Szkoda, że odeszła, a jeszcze większa szkoda, że zostało to zrobione w ten sposób, oświadczenia Sylwii, odpowiedź Bartka, dał się trochę ponieść emocjom i powiedział za dużo. ogólnie błocko.

Co mówił na live? Nie mogłam go oglądać a nie widzę na kanale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Mmmm napisał:

Co mówił na live? Nie mogłam go oglądać a nie widzę na kanale. 

Usunął, bo Sylwia zagroziła pozwem o naruszenie dóbr osobistych. Generalnie powyciągał niemal wszystkie brudy związane z Sylwią, ale też Małgosią Kozłowską. Pawła potraktował w miarę łagodnie. Wytkął Sylwii jej spóźnienia, zarzucił depresję i to, że na prawo i lewo opowiada o swoim życiu intymnym. Cały roast trwał prawie 2 godziny. Do "obrony koniecznej" wystarczyło tylko 1/4 tego, co Bartek powiedział. Sylwia publicznie zarzuciła mu tylko zbytnią ingerencję w życie prywatne. Bartek w kontekście zawodowym pytał o to, jak długo Sylwia będzie karmić, ile planuje dzieci. Mąż Sylwii na czacie na live dorzucił jeszcze, że padło pytanie "z jakiego domu jest Karol (mąż Sylwii)?" zadane w kontekście potencjalnych problemów finansowych. Tu akurat Bartek przyznał się, że pytanie miały taką formę, w jakiej przedstawiają to Sylwia i Karol, choć zarzeka się, że intencje były jak najbardziej dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×