Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
edzia41600

Stary związek czy nowy chłopak ?

Polecane posty

Hej jestem tu nowa , pisze pierwszy raz. Niewiem co zrobić to juz mnie męczy (jestem z chłopakiem prawie 5 lat , miedzy nami bywa różnie gdy piszemy bardzo często sie kłócimy ale gdy jestesmy razem to jest normalnie .) W te wakacje poznałam bardzo fajnego chłopaka spodobał mi sie ,a ze w tym momęcie przechodziłam kryzys w zwiazku i oddaliłam sie ze swoim chłopakiem to postanowiłam zerwać ale on mi niedawał zyc ciagle pisał i wogule , a z tamtym chłopakiem spedzałam dużo czasu i doszło do lekkiej bliskosci pocałowalismy sie ale jednak postanowiłam ze to jeszcze zawczesnie na nowy zwiazek ,w miedzy czasie z moim byłym złapałam lepszy kontakt jakos tak wyszlo ze jesten z nim ale niewiem czy chce z nim byc ciagle mysle o tamtym ale tez niechce strac mojego chlopaka obecnego niewiem czy to przyzwyczajenie czy co . Co ja moge zrobic w tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Odejdź od niego idź do nowego. 

Staremu kamień spadnie z serca. 

Ty będziesz mogła robić to co lubisz najbardziej. Może w końcu na stare lata się czegoś poduczysz. Zawsze jakieś plusy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwał jak zwał. Można by przytoczyć setki, tysięcy przykladow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać ze ten chłopak mnie podrywał i wogule a teraz z tego co wiem startuje do mojej przyjaciółki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ty to tak czasem bezmyślnie coś napiszesz, że aż żal czytać. 

Dobrze pisze,  zaabic i klopot z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To brzmi jak podżeganie do zbrodni!!!! Nawet jeśli to żart, to obciachowy. 

A weźcie się,  to juz nic napisac nie można? Czloqiek jak chce żyć to będzie żył,  jeśli nie chce, podrzeganie mu nie jest potrzebne. A z drugiej strony tacy ludzie co to ich mozna namówić do złego, to słabe jednostki...a jak wiadomo słabe jednostki są eliminowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Bo ja ogólnie jestem obciachowa postać. Ale to nie zmienia faktu ze masz grabie w tyłku. Idźcie spać baby a nie buszujecie w kafeterii jak dzik w zoledziach z rana. 

obudziłam się już,  nie bede na sile spała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, TenX napisał:

No mówią, że zło nigdy nie śpi... Śledzę, bo oszalałem na Twoim punkcie. 😍

czemu można oszalec na czymś punkcie?  Co jest tego powodem i czy to jest tylko chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana! Odejdź od starego chłopaka zdecydowanie. Jesteście ze sobą 5 lat, jeśli by mu naprawdę zależało to by wykonał jakiś gest, zaczął planować z Tobą na poważnie przyszłość. Nowy chłopak to nowa perspektywa. Nie ma gwarancji czy wam się ułoży, ale może zmienisz perspektywę, zobaczysz coś innego, rozejrzysz się wokół siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×