Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kuki26

ojciec panny mlodej świadkiem Jehowy ślub kościelny

Polecane posty

Witam. Planujemy z narzeczonym ślub, jego rodzina jest bardzo religijna i jest za ślubem kościelnym. W mojej rodzinie Ojciec należy do świadków Jehowy, kiedyś powiedział że nie wejdzie do kościoła. I ogólnie nie lubi wesel (nie lubi tego klimatu), zawsze tylko Mama chodziła na wesela sama. I tu właśnie taka postawa mojego Ojca stawia nas w niezrecznej sytuacji. Myślałam aby do ołtarza zaprowadził mnie mój starszy brat. Lecz obawiam się plotek że strony rodziny narzeczonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie

Uważam, że dla córki powinien zrobić wyjątek tato i zaprowadzić Cię pod ołtarz.

Po drugie wesele córki (teoretycznie) zdarza się tylko raz, jak można nie wybrać się na taką uroczystość 😃

Sama mam w rodzinie świadka i tak naprawdę wiem o co chodzi, powiem Ci, że wesela, Andrzejki, sylwester średnio są obchodzone a nawet w ogóle nie są bo na takich imprezach, uroczystościach są wznoszone często gęsto toasty - świadkowie nie mogą wznosić czy też pije się alkohol (zazwyczaj dużo) gdzie też nie mogą upijać się.

Brat to troszkę kiepski pomysł myślę, kurcze, ciężko coś doradzić bo najlepszym rozwiązaniem byłby tato. 

Spróbuj z tatą jeszcze raz pogadać może się przekona. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×