Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Brunetka29

Marzy mi sie 2 dziecko a on nie chce na razie ..

Polecane posty

Mój Mąż jest cudowny wspaniałym Człowiekiem z nikim mi nie było tak dobrze jak z nim w interesach bardzo dobrze idzie nam firma sie rozwija bardzo szybko . Jesteśmy już 4 lata po ślubie mamy 9 letnią córke razem jesteśmy 11 lat . Ale marzy mi sie drugie dziecko.. i tu jest problem  tylko mój Kochany Mąż mówi mi że teraz to nie jest dla nas dobry czas na 2 dziecko ale jak nie teraz to kiedy mam już 29 lat . Kocham Bo jeszcze bardziej niż kiedyś jak go przekonać żeby sie zdecydował .. Ostnio bardzo trszcze sie o niego Kochamy sie czesto ale on mówi  Nie teraz Kochanie . Różnych sposobów próbowałam wspólny Weekend itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma za dobrze, jak go bedziesz rozpieszczac i robic z niego krola swiata to za pare lat okaze ci taka wdziecznosc ze ci pietami wyjdzie siostro. Facet dziala zadaniowo, jest zadanie jest nagroda, nie dziwie sie ze nie chce nic zmieniac jak ma taki raj na ziemi, jednakze jak.Cie kocha nie powinien miec obiekcji na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przyszłaś tutaj na forum aby jakoś go zmusić, zamanipulować czy co? Złapać go w pułapkę?

To jest problem, tylko pamiętaj że jeśli użyjesz podstępu lub przymusu to ta emocja odbije się na jego relacji z dzieckiem. Dlatego małżeństwa "na dziecko" szybciej się rozpadają. Ja też miałem pragnienie posiadania syna i co - żyje bez tego. Życie to nie jest bufet na którym wszystko co chcesz dostajesz, czasami NIE dostaniesz i tyle.

Zamiast na mężem - bardziej bym popracował nad ego (bo Twoja potrzeba płynie z twojego Ego),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się może skoro nie teraz to kiedy uważa, że będzie dobry moment? i czy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×