Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus.

Polecane posty

O matulu...Olfa daje jakiś nędzny upust na lovli silk i przy okazji prezentuje 'stylizacje', między innymi z marynarką zara (balmain wrócił do sklepu pewnie) oraz ze szmato-szlafrokiem w cętki z komentarzem: stylizacja w stylu "masz do czynienia z kociakiem". Polecam! Trzeba zobaczyć!!

Przy okazji może mi ktoś wyjawić, co to jest Wammsue? Skoro Olfa wyśmiewa literówki w komentarzach innych 

• Haha 1

2 godziny temu, carolina smith napisał:

Przeciez Jak Honka jej zorganizowala urodziny to Olfa malo sie nie poplakala. Jej facet wtedy nic dla niej nie planowal bo lezala sama w lozku

Tak. A w kolejnym roku urodziny zorganizowala jej Majka. W nastepnym miala imprezke urodzinowa sponsorowana, ale nad przygotowaniami tez czuwala Majka. Z kolei 30-ste urodziny zorganizowala sobie sama, znajdujac sponsorow - opisane sa na blogu wraz ze zdjeciami. Na tych wszystkich urodzinach w ciagu ostatnich 4 lat byly tylko kolezanki Olfy (na 30-tce rowniez znajome z lapanki) i ani razu nie pochwalila sie prezentem od Janusza, chociaz zawsze pokazywala wszystkie prezenty. W tym roku urodzin nie miala zadnych, bo kolezanek brak, a Janusz jak zawsze mial to gdzies, ale wersja oficjalna to pandemia.

Dobra może ktoś mi wyjaśni, Dorota kiedyś w jakimś filmiku mówiła ze Janusz nauczył ja pisania maili.
trochę mnie zdziwiło jak to powiedsiwla, bo nie wydaje mi się to sztuka

rozumiem ze to były jakies „pro maile z technikami perswazji” etc. które dają drocie przewagę w negocjacjach ? Bo w innym przypadku to nie powinna się chwalić ze ktoś ja nauczył pisać maile bo to żenada... 

27 minut temu, wersacze napisał:

Dobra może ktoś mi wyjaśni, Dorota kiedyś w jakimś filmiku mówiła ze Janusz nauczył ja pisania maili.

Doris twierdziła, że Janusz nauczył ją pisania zwięzłych i jasnych maili, którymi wszyscy się zachwycają, ponieważ nikt na świecie nie potrafi tak precyzyjnie wyrażać się w mailach, jak Janusz i tym samym ona.

Niestety, kiedyś zaprezentowała próbkę swojego kontaktu mailowego z jakimś zleceniodawcą i miał mało wspólnego z profesjonalizmem. Nie pamiętam szczegółów, ale zaczynało się od 'profesjonalnego' witam, a potem było jeszcze gorzej

Zaprezentowała też kiedyś wymianę mailową miedzy nią a Januszem i teoria znów mocno rozbiegła się z tymi bzdurami, które Olfa wygaduje/wypisuje

Btw, dziś ma być kolejny filmik. Musi naprawdę cienko prząść

• Haha 3

17 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Doris twierdziła, że Janusz nauczył ją pisania zwięzłych i jasnych maili, którymi wszyscy się zachwycają, ponieważ nikt na świecie nie potrafi tak precyzyjnie wyrażać się w mailach, jak Janusz i tym samym ona.

Niestety, kiedyś zaprezentowała próbkę swojego kontaktu mailowego z jakimś zleceniodawcą i miał mało wspólnego z profesjonalizmem. Nie pamiętam szczegółów, ale zaczynało się od 'profesjonalnego' witam, a potem było jeszcze gorzej

Zaprezentowała też kiedyś wymianę mailową miedzy nią a Januszem i teoria znów mocno rozbiegła się z tymi bzdurami, które Olfa wygaduje/wypisuje

Btw, dziś ma być kolejny filmik. Musi naprawdę cienko prząść

Jeżu pamiętam te maile. Czytając robiłam tak: 😱 

Janusz zrobił opis trzech drzwi na cała stronę. Jak na konkretną osobę napisał jej mailaw stylu: drzwi o wymiarach 1x1x1 wyprodukowane z sosny alpejpejskiej na której rano siedziała ruda wiewiórka z orzeszkiem:) widać ma problem jak i Dorotka z precyzyjną odpowiedzią. 

• Haha 4

3 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Kolejny dzień i kolejne zakupy w HB. Chyba jednak wjechała jakaś współpraca 😉

Współpraca albo żebranie o współpracę. Poza tym co to za luksus HB:)

14 minut temu, Brak nicka napisał:

Janusz zrobił opis trzech drzwi na cała stronę.

To był w ogóle jak mail do sekretarki, której zleca się kupno szafy. Pełen rozkazów i linków. Wg Olfy- mail idealny. Dodatkowo, z tego co pamiętam, wysłał go z pokoju obok

2 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

To był w ogóle jak mail do sekretarki, której zleca się kupno szafy. Pełen rozkazów i linków. Wg Olfy- mail idealny. Dodatkowo, z tego co pamiętam, wysłał go z pokoju obok

Właśnie, były tam jakieś linki i rozkazy. Ehhh, że nie zrobiłam screena:)

Ona sie chwaliła tym, że odpisują sobie na maile siedząc obok w pokojach.

Kto pamięta jak Dorotka zrobiła ujęcia na lapka i był na nim zalogowany jej brat?

• Like 1

Przed chwilą, Brak nicka napisał:

Kto pamięta jak Dorotka zrobiła ujęcia na lapka i był na nim zalogowany jej brat?

A pokazywała chyba fragment montażu vloga i usiłowała wmówić, że ona montuje

Zapomnialam napisac co jeszcze mi mowila ta kolezanka na temat olfy, ze ona podobno sie jej zapytala czy wszystkiego drogie torebki ktore ma moja znajoma ma to sobie sama kupila. Ta jej odp, ze wszystkie drogie rzeczy ma od swojego faceta i nigdy by nie wydalaby swoich pieniedzy na jakies chanele itp, wtedy podobno olfa sie zachwycila ze sie do tego przyznala bo podobno duzo kobiet udaje ze kupuje samo. plus moja znajoma dodala, ze tez powinna obchodzic wszystkie swieta bo to dobry pretekst aby jej chlopak kupil takie rzeczy a ona podobno powiedziala, ze ona nie potrzebuje prezentow od janusza haha

8 minut temu, carolina smith napisał:

Zapomnialam napisac co jeszcze mi mowila ta kolezanka na temat olfy, ze ona podobno sie jej zapytala czy wszystkiego drogie torebki ktore ma moja znajoma ma to sobie sama kupila. Ta jej odp, ze wszystkie drogie rzeczy ma od swojego faceta i nigdy by nie wydalaby swoich pieniedzy na jakies chanele itp, wtedy podobno olfa sie zachwycila ze sie do tego przyznala bo podobno duzo kobiet udaje ze kupuje samo. plus moja znajoma dodala, ze tez powinna obchodzic wszystkie swieta bo to dobry pretekst aby jej chlopak kupil takie rzeczy a ona podobno powiedziala, ze ona nie potrzebuje prezentow od janusza haha

Aha:D czyli podobnie jak nie obchodzi świąt i nie lubi sylwestra:)

2 godziny temu, Brak nicka napisał:

Ona tym "luksusem" może zaimponować ludziom z kaniowskiej wsi ewentualnie starszym nastolatkom. 

Przykro mi, ale kanionowska wieś ma Zenka, Zenek ma żonę (choć niestety to syn zwykle rodzinę na główne strony gazet wynosi) a co za tym idzie z jedną torebka Lv nie ma co się pchać! Szczególnie bez auta, PKS znów ścina połączenia 😉

Takze tego .. od wsi i podlasia proszę mi tu tego 😉

• Like 1

12 minut temu, Brak nicka napisał:

Aha:D czyli podobnie jak nie obchodzi świąt i nie lubi sylwestra:)

Jest taką Karyną, która wszystkim dookoła opowiada o tym ile może. Co nie zmienia faktu, że jest z jedynym facetem jaki ją zechciał. Lata minęły, okazje przepadły, Seba Karyny nie rzuci, bo to za dużo załatwiania. No i matka kase utnie. Seba woli wyjechać na rok do roboty, wysłać kilka euro i spokój.

Inna kazała by się myć. Dziećmi zająć. Z kumplem wyjść by nie pozwolila. A ta tak w siebie zapatrzona, ze Seba żyje jak chce. 

1 godzinę temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Gdzie mogę znaleźć tę przeoczoną perłę? 😄 

gdybym zobaczyła na ulicy kobietę w takiej stylizacji jak ta "na kociaka", pomyślałabym, że na szybko wciągnęła pierwsze lepsze dżinsy na dupę i leci do kiosku po paczkę kondomów

dodam jeszcze, że w sumie to mi pasuje do naszej luksusowej parki - w końcu janusz to prawdziwy dżentelmen, założę się, że wysłałby dorotkę zamiast iść samemu 🤣

• Haha 1

Kiedys ona tyle buczala, ze potrzebuje asystentki, nawet fanki sie zglaszaly.😂😂😂😂Do czego mialaby niby byc ta asystentka? Do odklaczania skarpet junuszowych?do skakania do zabki po kolejna butelke czojki?moze mialaby robic rezerwacje w restauracji, coby kolejna pomidorowke kopucynka mogla? Cos temat ucichl, stas za pare monet moderuje lajwy, doris daj jakiejs fance dorobic, ale wybierz chociaz taka co bykow nie wali to moze we dwie plus janusz jakies maile sklecicie z prosbami o darmoszki. Nie zapomne jak doris napisala do jakiejs firmy, zeby wyslali jej krem za 1000zl, bo ona im zrobi przysluge robiac o tym wpis na blogu, a babka jej wyslala puste opakowanie😂😂kapucyna jeszcze napisala zbulwersowana, ze to chyba jakas pomylka, ze opakowanie jest pusteee😂😂😂

5 minut temu, Vedma napisał:

Kiedys ona tyle buczala, ze potrzebuje asystentki, nawet fanki sie zglaszaly.😂😂😂😂Do czego mialaby niby byc ta asystentka? Do odklaczania skarpet junuszowych?do skakania do zabki po kolejna butelke czojki?moze mialaby robic rezerwacje w restauracji, coby kolejna pomidorowke kopucynka mogla? Cos temat ucichl, stas za pare monet moderuje lajwy, doris daj jakiejs fance dorobic, ale wybierz chociaz taka co bykow nie wali to moze we dwie plus janusz jakies maile sklecicie z prosbami o darmoszki. Nie zapomne jak doris napisala do jakiejs firmy, zeby wyslali jej krem za 1000zl, bo ona im zrobi przysluge robiac o tym wpis na blogu, a babka jej wyslala puste opakowanie😂😂kapucyna jeszcze napisala zbulwersowana, ze to chyba jakas pomylka, ze opakowanie jest pusteee😂😂😂

a Majka nie była jej asystentką ? 🤔

11 minut temu, blackmoon napisał:

a Majka nie była jej asystentką ? 🤔

Nie, byla jej sluzaca 😂😂😂

1 godzinę temu, Vedma napisał:

Nie, byla jej sluzaca 😂😂😂

Dla Olfy to jedno i to samo 😂

6 minut temu, blackmoon napisał:

Dla Olfy to jedno i to samo 😂

Zapewne, ale sluzacej zawsze chetnej Majce placic nie musiala😂Dlatego na tym sie skonczyla wizja kapucyny o asystentce.

Nowy film Olfy. Sadzac po tytule, znow gorzkie zale o kims zlym, kto chcial zaszkodzic Dorocie. Opowiesc sprzed wielu lat gdy Olfica pracowala w perfumerii Douglas, bo widzowie podobno lubia jej filmy pogadankowe. Czyli znow biedaczka nie ma tematu na film, nie chce jej sie wyjsc z domu wiec odgrzewa starego kotleta. Jesli ktos jest w stanie wysluchac jej do konca (podziwiam -  jej rozwlekly sposob mowienia strasznie mnie meczy) to prosze o streszczenie. Z gory dziekuje.

Wysluchalam jednak tego belkotu w przyspieszonym tempie. Co za nuda. Streszczenie: Olfa pracowala kiedys w perfumerii Douglas (powtorzone kilkakrotnie), znalazla portfel ktory zgubila klientka, a klientka po odzyskaniu portfela poprosila Olfe o zwrot pieniedzy, ktore w tym portfelu podobno byly. Koniec historii. Olfa oczywiscie "kompletnie nie wiedziala co powiedziec" (powtorzone kilkukrotnie), ale teraz juz jest zahartowana i ruszylaby do ataku na ta kobiete. Nastepnie Dorotka tradycyjnie stwierdza, ze ludzie maja problemy psychiczne i emocjonalne. The End.

• Thanks 4
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Też nie widziałam najnowszej produkcji, ale z opisu brzmi ona jak jej ostatnich kilka filmów. Mam wrażenie, że Dorota bardzo chce powtórzyć sukces ośmiu cech.

Edytowano przez anananas

Fela, szacun, że to oglądałaś:) no cóż, kolejny raz nie przepracowane problemy w glowie dają znać o sobie. 

14 minut temu, Brak nicka napisał:

Fela, szacun, że to oglądałaś:) no cóż, kolejny raz nie przepracowane problemy w glowie dają znać o sobie. 

Tez siebie podziwiam. Ale przyznam, ze filmik nudny jak flaki z olejem. Opowiesc bez zakonczenia plus oburzenie Olfy i gadanie o sobie samej. Nie wiem jaki bedzie kolejny film, bo juz gorzej byc nie moze. 

23 minuty temu, Fela z Kaniowa napisał:

Tez siebie podziwiam. Ale przyznam, ze filmik nudny jak flaki z olejem. Opowiesc bez zakonczenia plus oburzenie Olfy i gadanie o sobie samej. Nie wiem jaki bedzie kolejny film, bo juz gorzej byc nie moze. 

Słuchałam pobieżnie karmiąc koty:)podobał mi się fragment , gdzie Dorotka mówiła, że ludzie z problemami psychicznymi mają kłopot z logiką. Chyba zna to z autopsji.

• Thanks 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
9 godzin temu, lizard29 napisał:

Gdzie mogę znaleźć tę przeoczoną perłę? 😄 

To był wrzut na IS i przepadł w odmętach netu 

6 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

Sadzac po tytule, znow gorzkie zale o kims zlym, kto chcial zaszkodzic Dorocie.

Wiecie co, ja nie chcę diagnozować, ale miałam znajomą chorą na schizofrenię. Wypisz wymaluj podobne opowiastki snuła co chwilę. Wszyscy na nią tylko czychali i chcieli jej dopiec. Cały świat zjednoczył się przeciwko niej, jedynej wspaniałej i bez skazy.

Btw, niech oni więcej nie demonstrują strojów na Januszu, bo biedak umrze z braku tlenu. Nie widziałam chyba jeszcze faceta, który tak wciąga brzuch

Edytowano przez Kółko wzajemnej adoracji
  • Haha 1

44 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Btw, niech oni więcej nie demonstrują strojów na Januszu, bo biedak umrze z braku tlenu. Nie widziałam chyba jeszcze faceta, który tak wciąga brzuch

Hhaahaha:) i Dorotka szczebiocąca o kijowym składzie. Jakoś darmoszkowe ...enki z poliestru jej nie przeszkadzały.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się