Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

Znowu temat o Donci poleciał... czyzby dywagacje nt biustu się komuś nie spodobały?

• Haha 1

Ona chyba nie rozumie że im bardziej walczy tym śmieszniej to wygląda. To specjalne pokazanie ze jedzą na mieście, koleżanka na story, no wcale to nie wygląda tak by pokazać coś by się odczepili.

Myśle, że Nala usuwa. Jak jej tak przeszkadza każda krytyka to po co tu wchodzi? a ta koleżanka to może widzka

Ona sie strasznie tym wszystkim przejmuje. Ma całą armie swoich fanek i i tak jak na youtuberke i to z tak dużym stażem ma bardzo mało krytyki pod filmami a mimo to bierze tak do siebie kilka uwag? Gdyby poszła do normalnej pracy musiałaby znosić szefa nad sobą który wprost mówiłby jej co mu się nie podoba i jak ma daną rzecz robić to co udawałaby, że tego nie słyszy? Nie rozumiem jak można tyle lat być osobą publiczną w internecie i nie radzić sobie z krytyką. Zwłaszcza, że nikt jej nie wyzywa, nie ubliża. A Nala który usilnie ją broni przed każdym niemiłym komentarzem na livea i być może usuwa tu wątki zrobi z niej kaleke. Gdyby kiedyś nagle instagram i youtube się skończyl to będzie z nią chodził do normalnej pracy i kłócił się z każdym kto ja skrytykuje?

Edytowano przez ariana1422

Szczególnie ze ona by mogła poprostu ofpowiadac na niewygodne pytania szczerze, że ja boli ze mnie na użyczenie jakiejś przyjaciółki lub ze porostu ona lubi tak być aspoleczna, tylko w jej zachowaniu którym pokazuje widać ze to nie jest osobą która by zniosła konstruktywna krytykę, lub powiedziała hejterom ze ok cieszy się ze dostarcza im też rozrywki. Porostu to jak ona rozgrywa każda krytykę powoduje że to jest jeszcze śmieszniejsze.

• Like 1

16 minut temu, ariana1422 napisał:

. A Nala który usilnie ją broni przed każdym niemiłym komentarzem na livea i być może usuwa tu wątki zrobi z niej kaleke. Gdyby kiedyś nagle instagram i youtube się skończyl to będzie z nią chodził do normalnej pracy i kłócił się z każdym kto ja skrytykuje?

On by musiał 2x więcej pracować żeby utrzymać dom i książniczke co może conajwyżej obiad ugotować

Śmieszy mnie to że jak ktoś napisze coś krytycznego na YouTube to już wszyscy cie atakuja

Ktoś napisał pod ost filmem ze jest infantylna to jakaś łaska odpisała że dla niej infantylna to znaczy że jest głupia no sorry jakby nie można było sobie sprawdzić w słowniku co dokładnie to słowo oznacza

• Like 1

8 minut temu, SeAslanca napisał:

Szczególnie ze ona by mogła poprostu ofpowiadac na niewygodne pytania szczerze, że ja boli ze mnie na użyczenie jakiejś przyjaciółki lub ze porostu ona lubi tak być aspoleczna, tylko w jej zachowaniu którym pokazuje widać ze to nie jest osobą która by zniosła konstruktywna krytykę, lub powiedziała hejterom ze ok cieszy się ze dostarcza im też rozrywki. Porostu to jak ona rozgrywa każda krytykę powoduje że to jest jeszcze śmieszniejsze.

Dokładnie. O wiele lepiej by było gdyby wzięła te ostrzejsze pytania do chat makeupu i powiedziała, że tak jest aspołeczna, nie ma znajomych albo przyznałaby, że zachowuje sie dziecinnie ale po prostu nie umie tego zmienić i powiedziałaby że nie radzi sobie z żadną krytyką a nie odpowiada tylko na pytania odnośnie mieszkania i podróży a każdą krytykę usuwa czy wstawia nagle jak jest gdzieś na mieście gdy ludzie sugerują że siedzi w domu.

• Thanks 2

A to zdj to pewnie jakąś jej fanka ja spotkała na siłowni i strzeliła relacje 

No to akurat śmieszne z tą krytyka bez sensu, ale jak już ktoś jej dowali to zobaczcie jak ona się odnosi do innych, krytykujesz mnie to nie oglądaj filmów, masz problem ze zdjęciami moimi to się wypowiadaj 

1 minutę temu, Faraewr napisał:

No to akurat śmieszne z tą krytyka bez sensu, ale jak już ktoś jej dowali to zobaczcie jak ona się odnosi do innych, krytykujesz mnie to nie oglądaj filmów, masz problem ze zdjęciami moimi to się wypowiadaj 

Tylko zapomina ze wstawia to publicznie i każdy może obejrzeć, 99% to będą jej fanki które niczego nie skrytykuja, ale 1% osób to takie co napiszą krytykę jakakolwiek, znajdzie się też jedną osobą co lubi hejtowac, ale z tym się powinna liczyć publikując coś dla wszystkich. Bo będę osoby które będą ja oglądać bo jest ich idolka, bo jej czegoś zazdroszczą ale dla części jest rozrywka, czymś co poogladasz myśląc: a zobaczę co z ludzi robi życie pod instagram i odrealnienie. I na to nic nie poradzi chyba ze zrobi profile prywatne ale wtedy juz nie będzie zarabiać. 

• Thanks 2

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Znowu temat o Donci poleciał... czyzby dywagacje nt biustu się komuś nie spodobały?

Ale szybka dematerializacja ha ha.

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

A co było nt biustu ? 😂

Ja się tylko uśmiałam, jak opakowala się w ta koszulowa kurtkę w kratę i żeby było sexy wywaliła biust i odsłoniła ramię. Kardashianka dla ubogich 😎

• Haha 3

Wchodzę i nie ma, aha XD coraz bardziej jej zachowanie jest żałosne. Widziałam story (btw ta dziewczyna ma lepsza figure, aż dziw że ją wzięła do zdjęcia) i powiem szczerze, że to bardziej wyglądało na zaciągnięcie do zdjęcia, może nawet nie fanki a jakiejś dziewczyny co jej nawet nie ogląda.

Przed chwilą, Aeteryczna napisał:

A co było nt biustu ? 😂

Ja się tylko uśmiałam, jak opakowala się w ta koszulowa kurtkę w kratę i żeby było sexy wywaliła biust i odsłoniła ramię. Kardashianka dla ubogich 😎

Podejrzenia że powiększyła,  ale nie operacją. Zresztą coraz bardziej piersi wywala tak jak doope. Jeszcze to zdj na miniaturze typu "ups, chce wyglądać kjuuuuut"

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

13 minut temu, Aeteryczna napisał:

A co było nt biustu ? 😂

haha taak! co ona tam z tą koszulą wyprawiała

• Like 1
  • Thanks 1

45 minut temu, Karolaaaa napisał:

Podejrzenia że powiększyła,  ale nie operacją. Zresztą coraz bardziej piersi wywala tak jak doope. Jeszcze to zdj na miniaturze typu "ups, chce wyglądać kjuuuuut"

No, dziwne ciuchy. Ona pewnie sobie powieksza biust stanikiem z push-upem. Bo bez tego ma mizerne piersi

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

No, dziwne ciuchy. Ona pewnie sobie powieksza biust stanikiem z push-upem. Bo bez tego ma mizerne piersi

Akurat do tej koszuli musiał wjechać mocny pusch-up, plus jakieś malowanie, no i na pewno taka koszula zrzucona z jednego ramienia jest wygodna do chodzenia dla zwykłych ludzi, ale to był przedsmak, jutro jak dobrze zrozumiałam wjedzie filmik z outfitami z koszula w roli głównej xd

8 minut temu, SeAslanca napisał:

Akurat do tej koszuli musiał wjechać mocny pusch-up, plus jakieś malowanie, no i na pewno taka koszula zrzucona z jednego ramienia jest wygodna do chodzenia dla zwykłych ludzi, ale to był przedsmak, jutro jak dobrze zrozumiałam wjedzie filmik z outfitami z koszula w roli głównej xd

Moze Doncia nauczyła się jak konturować biust 🤣 jest pelno takich tutorialow na yt

• Haha 2

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Moze Doncia nauczyła się jak konturować biust 🤣 jest pelno takich tutorialow na yt

Rozwija swoje hobby/pasje 😂

• Haha 4

Doncia mogłaby się z tutoriali nauczyć robić porządny makijaż, a później ogarniać biust. 

Nigdy tego nie zrozumiem jak youtuberki są już np 10 lat na youtubie, mają kanał beauty i nie pójdą na zadne warsztaty, kurs, żeby podszkolić umiejętności tylko ciągle tak samo. Taka stylizacje jest tego dobrym przykładem a Donka jest niewiele przed nią bo może nie idzie jej to fatalnie ale też bez większego szału są te makijaże.

Doncia chce wytłumaczyć swój konsumpcjonizm. Dostaje dużo produktów w paczka PR a i tak kupuje na potęgę - test kosmetyków raz na 2 miesiące, regularność u niej leży. 

6 minut temu, ariana1422 napisał:

Nigdy tego nie zrozumiem jak youtuberki są już np 10 lat na youtubie, mają kanał beauty i nie pójdą na zadne warsztaty, kurs, żeby podszkolić umiejętności tylko ciągle tak samo. Taka stylizacje jest tego dobrym przykładem a Donka jest niewiele przed nią bo może nie idzie jej to fatalnie ale też bez większego szału są te makijaże.

Dobra, to ja jestem w mniejszości, ale wolę makijaże Karoliny niż Donicy. Czego nie mogę powiedzie o stylowkach, bo Karo robi sobie straszna krzywdę ciuchami z Renee. Zamiastkolejnej torebki Diora, powinna zainwestować w lepszej jakości ciuchy, ostatnio robiła haul z zalando i przypadkowo puściłam i szok. Kiecki droższe, ale ona w końcu wyglądała jak człowiek. No i jej poziom i Donci to dwa różne swiaty. Owszem, Karolina dalej kreci głupoty i udaje nastolatkę, ale myślę, że to niegłupia dziewczyna.

• Like 2

8 minut temu, Aeteryczna napisał:

Dobra, to ja jestem w mniejszości, ale wolę makijaże Karoliny niż Donicy. Czego nie mogę powiedzie o stylowkach, bo Karo robi sobie straszna krzywdę ciuchami z Renee. Zamiastkolejnej torebki Diora, powinna zainwestować w lepszej jakości ciuchy, ostatnio robiła haul z zalando i przypadkowo puściłam i szok. Kiecki droższe, ale ona w końcu wyglądała jak człowiek. No i jej poziom i Donci to dwa różne swiaty. Owszem, Karolina dalej kreci głupoty i udaje nastolatkę, ale myślę, że to niegłupia dziewczyna.

Karoline ogląda raczej podstawówka ale mimo wszystko ona nie zachowuje się jak 15 latka w odróżnieniu od Donicy

22 minuty temu, ariana1422 napisał:

Też tego nie rozumiem. Widzę czasem na różnych relacjach ig ze  szkolen/kursów takich mniejszych MUA- np Vanessę Beautyvtricks u Zmalowanej na szkoleniu, czy w szkole Maxineczki uczestniczących w kursach (u różnych wizażystów) czy u Dobrzenieckiej... Ale to są jutuberzy/instagramerzy co mają już jakieś pojecie i umiejętności w mejkapie. Ale nigdy tych najsłabszych jak np Panna Joanna, Doncia czy Stylizacje. One ciągle malują się tak samo brzydko, i tak samo słabo tyle że np Doncia jest całkiem ładna bez makijażu i nigdy nie robi sobie totalnego paskudztwa na twarzy(Jak Karolina stylizacje). I ma słabszą jakość filmików, bez zbliżeń(porównajcie sobie jakie zoomy na twarz robi np Zmalowana czy Maxineczka). 
W ogóle Karo Stylizacje łazi na te wszystkie eventy z innymi jutuberkami, mogłaby się od nich czegoś poduczyć o mejkapie, moźe chociaż jak ładnie podkład nakładać

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się