Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

Z drugiej strony jak one ze swoimi slabymi umiejętnościami nie zrobią sobie jakimś kosmetykiem krzywdy, cienie naprawdę ładnie się rozłoza, podkład czy korektor tez nie zrobi ciastka jest to znak ze można kupować bo nawet na ślepo po ciemku się malując będzie ok. Co innego jak u Maxi jakiś produkt jest super to produkt super ale czy zwykła kobieta sobie poradzi z nim?

Edytowano przez SeAslanca
  • Thanks 1

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Z drugiej strony jak one ze swoimi slabymi umiejętnościami nie zrobią sobie jakimś kosmetykiem krzywdy, cienie naprawdę ładnie się rozłoza, podkład czy korektor tez nie zrobi ciastka jest to znak ze można kupować bo nawet na ślepo po ciemku się malując będzie ok. Co innego jak u Maxi jakiś produkt jest super to produkt super ale czy zwykła kobieta sobie poradzi z nim?

Racja ! Chociaż akurat Karolina z kasa, wpływami, może mogłaby zająć się madrzejsza i bardziej rozwijajaca tematyka, bo ma ku temu warunki, a nie jak Doncia opowiadajaca o swoich rozlicznych hobby. Ale najwyraźniej treści dla małolatów najlepiej się sprzedaja 😎

Jak wam się podoba te 6 sposobów? Dla mnie to 6 sposobów na stylizacje dla nastolatki, a nie dla dojrzałej kobiety + ten golf wygląda co najmniej śmiesznie. 

• Like 1

Jeszcze nie widziałam filmu ale podejrzewam że będzie podobny do tego jak nosić biała koszule

Najlepsze jest to że ona pokazuje jak nosić ubrania a cały czas chodzi tylko w jednym secie

• Like 1

1 minutę temu, Karolaaaa napisał:

Jak wam się podoba te 6 sposobów? Dla mnie to 6 sposobów na stylizacje dla nastolatki, a nie dla dojrzałej kobiety + ten golf wygląda co najmniej śmiesznie. 

Niepotrzebnie powiedziała, że starała się zaprezentować stylizacje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zgadzam się, ze są dla nastolatki i moim zadaniem wszystkie są fatalne. 

Ostatnia kwestia: po co jej dwie pary bliźniaczych butów....?

3 minuty temu, Karolaaaa napisał:

Ja mam ochotę zorganizować zrzutkę dla niej na jakieś inne spodnie xd no rozumiem ze uwielbia ten krój ale to wygląda biednie jak od dawna jedyne spodnie co pokazuje co czarne z dziurami.

• Haha 3

1 minutę temu, TeofilB napisał:

Niepotrzebnie powiedziała, że starała się zaprezentować stylizacje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie

Zgadzam się, ze są dla nastolatki i moim zadaniem wszystkie są fatalne. 

Ostatnia kwestia: po co jej dwie pary bliźniaczych butów....?

I ta bardziej elegancka stylizacja z golfem i spodniami z dziurami, prędzej bym tak na ognisko poszła niż na miasto.

• Haha 2

Nie wiem, może jestem za stara (jestem w jej wieku), ale koszula flanelowa kojarzy mi się typowo z domowymi obowiązkami. A nie w miasto. Ja jakieś 4 lata temu szukałam takiej koszuli na miasto, ale po przymierzeniu stwierdziłam że to jakoś nie wygląda. 

Po za tym denerwuje mnie ta jej maniera, z opuszczaniem jednego ramienia. Ileż można. 

• Like 1
  • Thanks 1

2 minuty temu, Miszmasz napisał:

Po za tym denerwuje mnie ta jej maniera, z opuszczaniem jednego ramienia. Ileż można. 

Dla mnie to jest niewygodne w trakcie normalnego życia, zakupów jakiś, przemieszczania się, ale dla niej do fotek pewnie bardziej kjut i piersi więcej widać, obejrzałam i te stylizacje to wszystkie podobne, plus może gdyby pokazała jakieś inne jeansy to by lepiej wyglądało.

Ogólnie lubie flanelowe koszule ale ta wygląda jak jakaś robocza po starszym budowlańcu a ostatnia stylizacja dramat a tak btw czy to jest wygodne nosić ubranie które jest do połowy założone? 

• Like 1

1 godzinę temu, Karolaaaa napisał:

Właśnie obejrzałam i starałam się to zrobić porządnie, a nie jednym okiem. Mam kilka uwag 😜

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak "wyblakla" biel. Może być biel "zlamana", "zżółknieta". Podobnie jak nie można klasycznymi nazwać jej spodni z dziurami albo kolczyków kółek. Te ostatnie to raczej są kiczowate ( ok, można wystylizować fajnie, ale wiecie, boho, etno i klimaty jLo często są kiczowate). No, może to są klasyczne elementy stylu Donci 😎

Dwa, chciałam zapytać, czy Wy też widzicie, że Doncia coraz bardziej oddala się rozmiarowo od XS ? Może stad ten większy biust 🤔 OK, wygląda atrakcyjnie, ale to jest juz M i to takie dobre ( a w koszuli wyglada na L, ale to inna rzecz). Spójrzcie na jej figurę w czarnych rurkach i czarnej mini, wiec w rzeczach, które wyszczuplaja. Nie, to już nie jest nawet S.

Dla mnie szorty z rajstopami, tak jak jasne botki do ciemnych rurek, przecinają jej nogi i robią straszna krzywdę.

Stylizacja z golfem najgorsza, a za najlepsza uważam ta  ...enka i z nerka,  ktora Donci podobała się najmniej.

Gołego ramienia i piersi na wierzchu nawet nie komentuję.

Edytowano przez Aeteryczna
  • Like 1
  • Thanks 1

Obejrzałam ten film z 2 sposobami na flanelową koszulę... 🤦🏼‍♀️

Jaki crinG....

To wygląda jak dwie stylizacje i tylko zmienia się koszulka/bluza pod koszulą i buty. Te czarne spodnie z dziurami w prawie każdej stylizacji. Serio? I to ma być 6 różnych stylówek?  Czy ona nie ma innych spodni, tylko te czarne z dziurami? Tyle ma ciuchów i w jednych spodniach ciągle chodzi... I w jednych butach na okrągło. Te stylizacje to wyglądają jak strój na spacer z psem po lesie- zdecydowanie dla nastolatek. 
Ale to był przecież „przypływ inspiracji”...🤦🏼‍♀️ Ja nie wiem jak ktoś może się na niej wzorować, chyba jakies ameby umysłowe. 
W takich filmach chodzi o to żeby wszystkie ciuchy i dodatki się zmieniały poza koszulą. Wiem, Marta, że to czytasz- może pooglądaj podobne filmiki na amerykanskim youtube, żeby mieć jeszcze więcej inspiracji.

No i ta polszczyzna... moje uszy krwawią, (chociaż daaaaleko mi do polonisty) Jak słyszę „ubrałam koszulę”🤢 mówi się „założyłam/włożyłam/ubrałam się w koszulę”. Ubrać można choinkę/dziecko/psa. Ech...

• Thanks 2

37 minut temu, Aeteryczna napisał:

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak "wyblakla" biel. Może być biel "zlamana", "zżółknieta". 

To samo pomyslałam, ale mnie to nie zdziwiło. Nie spodziewam się poprawności od osoby, która nie rozróżnia "ubrać" od "założyć", a prowadzi kanał,  w którym wciąż porusza tematy ubrań. 

Kolejna kwestia - kupiła koszulę. OK. Ale oprócz tego kolejne body, kolejne dziurawe spodnie. Nie rozumiem tego. Czy to nie jest tak, ze kupuje się ubrania, jeżeli się ich potrzebuje, a nie dlatego,  że będą "super do stylówki"? A później się jedzie do Indonezji na wakacje i płacze nad śmieciami. Litości...

Marto, dorośnij w końcu. 

• Thanks 2

Właśnie podkreśliła ze kupiła spodnie, ten sam model, ok rozumiem ze stare się znosiły (nie dziwne bo tylko w nich chodzi) ale to wciąż wygląda jakby miała jedne spodnie przez kilka lat i żadnych innych. Jeśli czyta nasze "hejty" to polecam kupić jakieś inne spodnie by nie wyglądało to tak ze droga torebkę kupi ale na spodnie juz nie ma.

To by się tak pewnie nie rzucało w oczy gdyby to był jakiś popularny kolor krój i bez dziur, ale czarne spodnie z dziurami na kolanach to już dla wielu kobiet coś co nie nałóża i te spodnie nie są uniwersalne.

Edytowano przez SeAslanca

17 minut temu, TeofilB napisał:

To samo pomyslałam, ale mnie to nie zdziwiło. Nie spodziewam się poprawności od osoby, która nie rozróżnia "ubrać" od "założyć", a prowadzi kanał,  w którym wciąż porusza tematy ubrań. 

Kolejna kwestia - kupiła koszulę. OK. Ale oprócz tego kolejne body, kolejne dziurawe spodnie. Nie rozumiem tego. Czy to nie jest tak, ze kupuje się ubrania, jeżeli się ich potrzebuje, a nie dlatego,  że będą "super do stylówki"? A później się jedzie do Indonezji na wakacje i płacze nad śmieciami. Litości...

Marto, dorośnij w końcu. 

W świecie IG i YT kupuje się coś, bo jest świetne do zdjęć lub filmików, tez tego nie ogarniam 😎 Nie wiem czy zwrocilas uwagę, ale w filmiku powiedziała, że jak zobaczyła koszulę, to czuła się zainspirowana. Dopowiedziałam "bo moje hobby to inspirowanie" 😝

10 minut temu, SeAslanca napisał:

Właśnie podkreśliła ze kupiła spodnie, ten sam model, ok rozumiem ze stare się znosiły (nie dziwne bo tylko w nich chodzi) ale to wciąż wygląda jakby miała jedne spodnie przez kilka lat i żadnych innych. Jeśli czyta nasze "hejty" to polecam kupić jakieś inne spodnie by nie wyglądało to tak ze droga torebkę kupi ale na spodnie juz nie ma.

Mam swoja teorie, dlaczego ona ciągle ubiera się tak samo. Marta, mimo, że udaje taka mega cool influencerkę, jest bardzo niepewna siebie. Uważam, że jest niezadowolona z sylwetki, ok fajnie jest mieć wielki tylek do zdjęć, ale w praktyce zaczęła nosić ubrania spokojnie 2 rozmiary większe. A dla kogoś, ktoś podkresla, ze sie wbija w XS, a więc rozmiar ma ogromne znaczenie, jest to tragedia. I ona naprawdę chyba niedobrze czuje się w swoim ciele, widać to było w tym filmiku. Na fotkach potrafi zapozowac jak diva, a tu widać, że w rzeczywistości jest kimś zupełnie innym.

Edytowano przez Aeteryczna
  • Like 2

Tak samo jak mówiła, że podobają jej się luźniejsze spodnie typu boyfriendy ale nie kupi takich bo jej figura by źle wyglądała. Czy wszystko musi być obcisłe i podkreślac tyłek?

2 minuty temu, ariana1422 napisał:

Tak samo jak mówiła, że podobają jej się luźniejsze spodnie typu boyfriendy ale nie kupi takich bo jej figura by źle wyglądała. Czy wszystko musi być obcisłe i podkreślac tyłek?

Robiła tyłek to musi pokazać XD

19 minut temu, Aeteryczna napisał:

Nie wiem czy zwrocilas uwagę, ale w filmiku powiedziała, że jak zobaczyła koszulę, to czuła się zainspirowana. Dopowiedziałam "bo moje hobby to inspirowanie" 😝

Tak, zwróciłam. 😄

Szkoda, że swoich zasięgów nie wykorzystuje do czegoś pożytecznego. Niestety nie ona jedna. Większość tego światka to konsumpcja i kicz. 

A tak przy okazji, macie może jakieś wartościowej konta ig czy yt do polecenia? Ja na ig polecam np. Anię @somethingwhite. 

Edytowano przez TeofilB
  • Thanks 1

13 minut temu, ariana1422 napisał:

Akurat w jej przypadku spodnie-boyfriendy by wyglądały masakrycznie- wtedy to już naprawde miałaby wielki tyłek, krotkie nogi i drobną górę. Obcisłe ok, ale czemu one muszà być z tymi dziecinnymi dziurami?

14 minut temu, ariana1422 napisał:

Teraz podkreśla cycki wiec tyłka trochę mniej 😉

Film obejrzany moje przemyślenia co do niego są takie żadna ze stylizacji mi się nie podobała w ogóle czy to jest w ogóle wygodne nosić luźną bluzę i na to jeszcze koszule te jasne buty do czarnych spodni jakby serio to skraca nogi a on i tak ma masywne nogi więc po co jeszcze skracać i dodatkowo pogrubiać

Jakby dlaczego to ...enka wygląda lepiej bez tej koszuli ta koszula zmasakrowała tą ...enkę i dlatego jeszcze ta nerka nie nic nic a nic tam do siebie nie pasowało i jak można mówić że ta druga stylizacje była elegancka iglicy z eleganckiego w golfie i koszuli nałożonych razem które wyglądają które masakrują ci w ogóle talie czy sylwetkę bo to nic nie widać

15 godzin temu, TeofilB napisał:

Tak, zwróciłam. 😄

Szkoda, że swoich zasięgów nie wykorzystuje do czegoś pożytecznego. Niestety nie ona jedna. Większość tego światka to konsumpcja i kicz. 

A tak przy okazji, macie może jakieś wartościowej konta ig czy yt do polecenia? Ja na ig polecam np. Anię @somethingwhite. 

Nie wiem jaki temat Cię interesuje, ale w temacie donciowym, czyli fitness, bardzo lubię Stephanie Buttermore i jej jakże ciekawą  podróż "all in", a przede wszystkim uwielbiam Natachę Oceane.

Modowo np Dearly Bethany, a kulinarnie RainbowPlantLife.

Z lifestylowych polskich czasem oglądam BeatęM i muszę do niej wrócić, bo po upadku Fortissimy brakuje mi czegoś w tym temacie.

• Like 1

czemu na jej nowym instastory nie ma opcji NIE bo taką bym wybrała....

• Haha 2

7 minut temu, lola33pp napisał:

Bo musisz się zgadzać z królewną a jak nie to jesteś wredną hejterką, ktróra zazdrości Marcie urody, kariery i pieniędzy 🤣

Edytowano przez Dark Evil
  • Haha 3

18 minut temu, lola33pp napisał:

Aż zobaczyłam co tam wstawila, no doncia ewidentnie stara się zrobić na nastolatkę co niestety przy "zrobionej" twarzy nie wygląda korzystnie, według mnie.

ona pyta ludzi tylko po to aby dostać zachwyty.... bo i tak w tej "fryzurze" nagrała jak sama mowi dwa filmy więc to pytanie czy jej pasuje było tylko po to aby dostać same odpowiedzi "super" szkoda bo według mnie wygląda komicznie 

8 minut temu, Wiktor_krum napisał:

Czoło jak lotnisko i dwa pasy startowe po bokach, piknie wyglada 

Lostnisko, pasy startowe bo jej pasją jest podróżowanie więc dla niej ta fryzura jest inspirujaca i satysfakcjonująca.

• Thanks 1
  • Haha 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się