Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

Ona chyba nie potrafi się pogodzić z tym, że ma już prawie 30 lat. Uważam, że i tak jest jeszcze bardzo młoda ale fakt faktem nie jest juz nastolatką. Może większosć tych osób komentujących jej fotki i słodzących jej to pewnie 15 stki i przy nich czuje się staro więc próbuje się robić na młodzą?. Dla mnie to jest taki efekt dzidzia piernik bo widać z twarzy, że ma te 27 lat a na głowie jakieś warkoczyki, podciągnięta spódniczka w stylu 10 latek. Gdyby była taka od zawsze to bym stwierdziła kwestia charakteru ale patrzę na jej stare filmy i tam poważna dziewczyna, która poważnie się ubierała marynarki, szpilki, koczek a z roku na rok ubiera się co raz bardziej młodzieżowo i wygląda to jakby chciała być nastolatką.

13 minut temu, SeAslanca napisał:

Lostnisko, pasy startowe bo jej pasją jest podróżowanie więc dla niej ta fryzura jest inspirujaca i satysfakcjonująca.

Brawo 👏🏆

3 minuty temu, ariana1422 napisał:

Ona chyba nie potrafi się pogodzić z tym, że ma już prawie 30 lat. Uważam, że i tak jest jeszcze bardzo młoda ale fakt faktem nie jest juz nastolatką. Może większosć tych osób komentujących jej fotki i słodzących jej to pewnie 15 stki i przy nich czuje się staro więc próbuje się robić na młodzą?. Dla mnie to jest taki efekt dzidzia piernik bo widać z twarzy, że ma te 27 lat a na głowie jakieś warkoczyki, podciągnięta spódniczka w stylu 10 latek. Gdyby była taka od zawsze to bym stwierdziła kwestia charakteru ale patrzę na jej stare filmy i tam poważna dziewczyna, która poważnie się ubierała marynarki, szpilki, koczek a z roku na rok ubiera się co raz bardziej młodzieżowo i wygląda to jakby chciała być nastolatką.

Rzeczywiście, jest jeszcze bardzo mloda, ale widać właśnie, ze juz nie jest nastolatka. Poza tym, to kwestia urody. Twarz ma bardzo ładna, ale też widać, że zrobiona. Widac usta i poliki i niestety, paradoksalnie, mimo wypełnienia to postarza. Dwa to figura. Doncia nie ma sylwetki dziewczynki, ma tylek, kawal uda i wykonturowany 😜 biust i powinna o tym pomyśleć, zanim zaprezentuje kolejna styliza je na lolitkę. Są kobiety, które wyglądają jak dziewczynki, Doncia jest dziewczynka, ktora wygląda jak kobieta. 

Film z koszulą, hmmm. Wydaje mi sie, że sama koszula ma zły krój dla niej i sama w sobie nie pasuje, a stylizacje niestety mega udziwnione, po co nakładać koszule na bluzę/golf - to nie może być wygodne dla nikogo, tak samo to opuszczone ramię - gdzie w tym iść? Wszystkie nadają się raczej na luźny spacer po parku/ ognisko i nic więcej, więc równie dobrze mogła być  tylko 1. Może lepszym pomysłem na film byłoby tworzenie stylizacji pod zdjęcia na insta, tu przynajmniej można poszaleć i nie trzeba się zastanawiać czy zestaw jest użyteczny w życiu codziennym. 

Edytowano przez mangooo123

4 minuty temu, Aeteryczna napisał:

Rzeczywiście, jest jeszcze bardzo mloda, ale widać właśnie, ze juz nie jest nastolatka. Poza tym, to kwestia urody. Twarz ma bardzo ładna, ale też widać, że zrobiona. Widac usta i poliki i niestety, paradoksalnie, mimo wypełnienia to postarza. Dwa to figura. Doncia nie ma sylwetki dziewczynki, ma tylek, kawal uda i wykonturowany 😜 biust i powinna o tym pomyśleć, zanim zaprezentuje kolejna styliza je na lolitkę. Są kobiety, które wyglądają jak dziewczynki, Doncia jest dziewczynka, ktora wygląda jak kobieta. 

No Marta jest młodą, ale kobietą a nie dziewczynką. Gdyby umiała to podkreślić ciuchami to mogłaby się świetnie prezentować, tak jak w którymś haulu w dopasowanej ...ence do kolana, niestety okrzyknęła ją za długą i co poradzić. Niby ciągle wybiera mega krótkie doły, ale korzysta z nich jedynie na wyjazdach, we wro wybiera swoje kultowe spodnie z dziurami. Chyba sama sie nie czuje za dobrze w ciuchach, które pokazuje.

To story przypomniało mi takie panie z los Angeles które mają 40 dychy a chcą wyglądać jak 20stki 

Trzeba się pogodzić ze swoim wiekiem a nie robić z siebie wieczna nastolatke

• Like 1

Ale założę się że pod filmami będą komentarze typu super fryzura, do ciebie wszystko idealnie pasuje, powinnaś częściej tak chodzić

5 godzin temu, mangooo123 napisał:

No Marta jest młodą, ale kobietą a nie dziewczynką. Gdyby umiała to podkreślić ciuchami to mogłaby się świetnie prezentować, tak jak w którymś haulu w dopasowanej ...ence do kolana, niestety okrzyknęła ją za długą i co poradzić. Niby ciągle wybiera mega krótkie doły, ale korzysta z nich jedynie na wyjazdach, we wro wybiera swoje kultowe spodnie z dziurami. Chyba sama sie nie czuje za dobrze w ciuchach, które pokazuje.

Masz rację.  Mnie chodziło o to, ze przy bardzo dziewczęcej, drobnej figurze, dłużej można nosić się bardziej dziewczęco, aczkolwiek jest to grząski grunt i trzeba uważać na efekt Dzidzi Piernik.

5 godzin temu, Anitagsg napisał:

To story przypomniało mi takie panie z los Angeles które mają 40 dychy a chcą wyglądać jak 20stki 

Tylko Donci wciąż bliżej do 20tki niż 40tki. Nie wiem dlaczego, mimo, że jest ładna, wygląda poważnie jak na 27 lat.

12 godzin temu, Aeteryczna napisał:

Masz rację.  Mnie chodziło o to, ze przy bardzo dziewczęcej, drobnej figurze, dłużej można nosić się bardziej dziewczęco, aczkolwiek jest to grząski grunt i trzeba uważać na efekt Dzidzi Piernik.

Tylko Donci wciąż bliżej do 20tki niż 40tki. Nie wiem dlaczego, mimo, że jest ładna, wygląda poważnie jak na 27 lat.

Naprawdę ma 27? Dawałam jej 23/24 Doncia mi się ogólnie podoba z twarzy i figury, ale tymi ciuchami już przynudza. Niby dobrze mieć swój styl, ale  t-shirty z bajkami i spódnice w kwiatki już mi obrzydły. 

Zaskakująca regularność, dzisiaj film nowy. Trochę nie zgodzę się z fankami że piękne tło bo dla mnie ta trawa pampasowa wyglada trochę biedne, z 2-3 wiecej sztuk by dla mnie lepiej wyglądało.

53 minuty temu, SeAslanca napisał:

Zaskakująca regularność, dzisiaj film nowy. Trochę nie zgodzę się z fankami że piękne tło bo dla mnie ta trawa pampasowa wyglada trochę biedne, z 2-3 wiecej sztuk by dla mnie lepiej wyglądało.

Dała trawę ale nadal jakby pusto. Mam wrażenie, że obojętnie gdzie nagrywa to jest takie same tło 

A teraz Marta jest dumna ze swoich kwiatów(instastory).

z czego ta duma przepraszam bardzo? Z kupna kwiatka? Ile ona go ma, tydzień chociaż?

1 godzinę temu, Wiktor_krum napisał:

A teraz Marta jest dumna ze swoich kwiatów(instastory).

z czego ta duma przepraszam bardzo? Z kupna kwiatka? Ile ona go ma, tydzień chociaż?

Jest dumna z kwiatów, bo są jej dziećmi. Mam nadzieję, że nie zacznie im robić sweterków na drutach 😎

59 minut temu, Aeteryczna napisał:

Jest dumna z kwiatów, bo są jej dziećmi. Mam nadzieję, że nie zacznie im robić sweterków na drutach 😎

Będzie kolejne hobby do wymienienia, tylko co z poprzednimi dziecmi- psami? Odeszły na boczny tor?

17 minut temu, SeAslanca napisał:

Będzie kolejne hobby do wymienienia, tylko co z poprzednimi dziecmi- psami? Odeszły na boczny tor?

Im tez moze kubraczki zrobic 😂

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Im tez moze kubraczki zrobic 😂

Były by wtedy bardziej kjut 😂

10 minut temu, SeAslanca napisał:

Były by wtedy bardziej kjut 😂

Ale Doncia ma za długie pazury do robótek ręcznych

21 minut temu, Dark Evil napisał:

Ale Doncia ma za długie pazury do robótek ręcznych

Może Alan będzie robił 😁

Co będzie teraz, może będzie gdzieś wychodzić na siłę żeby nie mówili że nudna

Obejrzałam ten filmik gdzie występują warkoczykowe pasy startowe i średnio to oceniam. Miało być bardziej młodzieżowo a (dla mnie przynajmniej) wyszła taka kobieta po 30 przebrana za nastolatkę.

9 minut temu, SeAslanca napisał:

Obejrzałam ten filmik gdzie występują warkoczykowe pasy startowe i średnio to oceniam. Miało być bardziej młodzieżowo a (dla mnie przynajmniej) wyszła taka kobieta po 30 przebrana za nastolatkę.

no w tym filmie to ona na 27 lat zdecydowanie NIE wyglada :O 

Ale jej się kaczy dziób zrobił na ustach. Paskudnie to wygląda- zwłaszcza jak odwraca głowę na bok w najnowszym filmie.

Ma nową "zajawkę" pod tytułem rośliny. Już była z trzy lata temu zajawka na siłkę i chodziła na wszystkie możliwe kursy, teraz rośliny - ciekawe kiedy jej się to znudzi. 

Co do jej wyglądu to w dzisiejszym vlogu jej usta i ogólnie twarz wyglądają okropnie, jest taka spuchnięta bardzo..tp idzie w złym kierunku 

czy tylko dla mnie to nie ma sensu nagrywanie testów glamshopu w jej wykonaniu? za każdym razem i tak jest tylko "uuu" i zachwalanie. Plus patrząc na to, ze sama z nim współpracowała raczej nie będzie mówić o cieniach, że są złe. Jest tyle marek, ma ponad 40 palet a co chwile musisz testować akurat te z glamshopu.

• Like 5

1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

czy tylko dla mnie to nie ma sensu nagrywanie testów glamshopu w jej wykonaniu? za każdym razem i tak jest tylko "uuu" i zachwalanie. Plus patrząc na to, ze sama z nim współpracowała raczej nie będzie mówić o cieniach, że są złe. Jest tyle marek, ma ponad 40 palet a co chwile musisz testować akurat te z glamshopu.

Wytłumaczy się ze fanki ją prosiły, ona testuje to co jest raczej pewne ze dobrze o tym powie, o blyszczykach nie wspominała nic. No fajnie ze pokazuje w najnowszym vlogu outfity jak wychodzi ale potem nie pokazuje czy faktycznie wychodzi, widać że próbuje coś pokazać że nie jest taka aspoleczna.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się