Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Wytłumaczy się ze fanki ją prosiły, ona testuje to co jest raczej pewne ze dobrze o tym powie, o blyszczykach nie wspominała nic. No fajnie ze pokazuje w najnowszym vlogu outfity jak wychodzi ale potem nie pokazuje czy faktycznie wychodzi, widać że próbuje coś pokazać że nie jest taka aspoleczna.

Widać po tych outfitach ze strasznie niepewnie się czuje. Rozumiem, że lubi założyć coś luzniejszego ale trenuje na siłowni i kiedyś potrafiła jakoś lepiej dopasowac te ubrania. Dodatkowo te botki + długi sweter tak skracają jej sylwetkę i pogrubiają, przez co wgl nie wygląda jakby cokolwiek ćwiczyła czy była "fit". Prawda jest taka, że ona zawsze jak gdzieś chodzi to kręci vloga, więc tutaj się możemy tylko domyślać czy wyszła gdzieś faktycznie - stylówki do osiedlowej żabki albo do galerii gdzie stale bywa, nic nowego. Nieśmiertelne spodnie i body z zary muszą oczywiście być, aż się zastanawiam czy ona nie ma nic innego (filmik o szafie pokazuje że jednak ma, no cóż).

Dodam jeszcze, że wcale nie wygląda na xs/s ale na m, a w pewnych momentach nawet na l

Edytowano przez Karolaaaa

Chyba jestem stara. Wytłumaczyła by mi któraś o co chodzi z tymi palcami do czoła? 

• Like 1

50 minut temu, SeAslanca napisał:

Chyba jestem stara. Wytłumaczyła by mi któraś o co chodzi z tymi palcami do czoła? 

To trochę takie "Patrzcie jaka jestem fajna i kjut"

• Like 1

A może ona się ubrała specjalnie aby pokazać że ma jakieś życie i gdzieś wychodzi bo nie wiem czy zauważylyscie że strasznie podkreslala w wlogu że wychodzi 

Jeszcze ta kamerka no ludzie przecież doskonale wszyscy wiemy że złodzieje już nie buszują po mieszkaniach 

O ale faktycznie złe jej te usta teraz zrobili , problem w tym że jej te usta tak strasznie odstają i to jest dziwne

8 minut temu, Anitagsg napisał:

Jeszcze ta kamerka no ludzie przecież doskonale wszyscy wiemy że złodzieje już nie buszują po mieszkaniach 

Swoją drogą świetny pomysł, poinformowała potencjalnego złodzieja jakie zabezpieczenia dokładnie będzie miała i jak będą one rozmieszczone w mieszkaniu. 

A, jakiś czas temu popularne było włamywanie się na kamery w domach i podglądanie obcych ludzi, można im było też różne dźwięki puszczać za pomocą kamer. 

• Thanks 2

39 minut temu, Anitagsg napisał:

A może ona się ubrała specjalnie aby pokazać że ma jakieś życie i gdzieś wychodzi bo nie wiem czy zauważylyscie że strasznie podkreslala w wlogu że wychodzi 

Ale nie powiedziała gdzie hah

40 minut temu, Anitagsg napisał:

Moze z Misiakami na spacer wychodzi 😂

24 minuty temu, Lelumpolelum napisał:

Swoją drogą świetny pomysł, poinformowała potencjalnego złodzieja jakie zabezpieczenia dokładnie będzie miała i jak będą one rozmieszczone w mieszkaniu. 

A, jakiś czas temu popularne było włamywanie się na kamery w domach i podglądanie obcych ludzi, można im było też różne dźwięki puszczać za pomocą kamer. 

Nawet o tym nie pomyślałam, ale masz rację włamywacz potencjalny wie o kamerze i czujnikach na drzwi i jaki model wiec wiedział by jak co dezaktywowac. 

Ja oglądając to się zastanawiałam czego się tak boi. Teraz te nowe osiedla są zamykane, blok tez na kod wiec takie mieszkanie jest bezpieczniejsze niż wolno stojące domy gdzie ludzie się tak nie zabezpieczają przeważnie.

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Ja oglądając to się zastanawiałam czego się tak boi. Teraz te nowe osiedla są zamykane, blok tez na kod wiec takie mieszkanie jest bezpieczniejsze niż wolno stojące domy gdzie ludzie się tak nie zabezpieczają przeważnie.

Ona to chyba ma jakąś manię prześladowczą, źe musi ciągle chatę monitorować.

• Like 1

1 minutę temu, pannaanna93 napisał:

Uwaga Doncia wyszła do ludzi.. a raczej do roślinek xd

ciekawe czy Allana ze sobą zabrała 🤔

• Haha 2

46 minut temu, pannaanna93 napisał:

Uwaga Doncia wyszła do ludzi.. a raczej do roślinek xd

Od czegoś trzeba zacząć, może za kilka lat wyjdzie do ludzi takich żywych i nie fanek/rodziny.

• Haha 1

Te komentarze pod jej fotkami "pozowanie to twoja super moc" 😂 chyba wypinanie albo ktoś spytał ile zajmuje jej robienie warkoczy "teraz tak z 15-20min, ale Alan trzyma mi niektóre pasma, bo inaczej wszystko mi się pląta" już to sobie wyobrażam, pewnie jego kumple też spędzają całe dnie z dziewczynami w domu i trzymają im pasma włosów. Ogólnie samo słodzenie pod jej fotkami i to takie bardzo mocne. Nie dziwne, że dziewczyna ma problem z krytyką jak czyta komentarze o tym, że jest urodzoną modelką, że jest cudowna, wszystko jej wychodzi w ogóle no cud świata.

• Haha 3

1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Te komentarze pod jej fotkami "pozowanie to twoja super moc" 😂 chyba wypinanie albo ktoś spytał ile zajmuje jej robienie warkoczy "teraz tak z 15-20min, ale Alan trzyma mi niektóre pasma, bo inaczej wszystko mi się pląta" już to sobie wyobrażam, pewnie jego kumple też spędzają całe dnie z dziewczynami w domu i trzymają im pasma włosów. Ogólnie samo słodzenie pod jej fotkami i to takie bardzo mocne. Nie dziwne, że dziewczyna ma problem z krytyką jak czyta komentarze o tym, że jest urodzoną modelką, że jest cudowna, wszystko jej wychodzi w ogóle no cud świata.

Ciekawe czy te komentarze na serio czy jest grupa dziewczyn tak jej komentująca dla beki poprostu. Wszyscy wiedzą że żyje w swojej bańce, nie umie przyjąć krytyki i jeszcze chcą ją bardziej zamknąć w tej bance tak komentując.

5 minut temu, SeAslanca napisał:

Ciekawe czy te komentarze na serio czy jest grupa dziewczyn tak jej komentująca dla beki poprostu. Wszyscy wiedzą że żyje w swojej bańce, nie umie przyjąć krytyki i jeszcze chcą ją bardziej zamknąć w tej bance tak komentując.

A z tą grupą dziewczyn to trafne spostrzeżenie. Nie zdziwiłabym się gdyby faktycznie takie komentarze były dla beki, bo jednak osoby, które Marte obserwują długo chyba zwróciły w końcu uwagę na jej infantylność i zamknięcie i zwyczajnie zaczęło je to wkurzać. Sama Martę oglądałam dosyć długo bo ok 4 lata i zauważyłam jak się zmieniło moje podejście do niej, mimo że w życiu bym jej nie słodziła pod zdjęciami na insta, gdzie wypina dupkę. 

A swoją drogą, te jej włosy, mimo że zadbane to według mnie już trochę przesada z tą długością. Rozumiem, że może się w nich dobrze czuć, ale jej próba zrobienia z siebie kjut nastolatki przez te warkoczyki jest dosyć słaba.

36 minut temu, Karolaaaa napisał:

A z tą grupą dziewczyn to trafne spostrzeżenie. Nie zdziwiłabym się gdyby faktycznie takie komentarze były dla beki, bo jednak osoby, które Marte obserwują długo chyba zwróciły w końcu uwagę na jej infantylność i zamknięcie i zwyczajnie zaczęło je to wkurzać. Sama Martę oglądałam dosyć długo bo ok 4 lata i zauważyłam jak się zmieniło moje podejście do niej, mimo że w życiu bym jej nie słodziła pod zdjęciami na insta, gdzie wypina dupkę.

A swoją drogą, te jej włosy, mimo że zadbane to według mnie już trochę przesada z tą długością. Rozumiem, że może się w nich dobrze czuć, ale jej próba zrobienia z siebie kjut nastolatki przez te warkoczyki jest dosyć słaba.

Dużo osób jest w nią wpatrzona ze względu na to, ze nie reklamuje kazdego chłamu. I to jest w niej na plus. Co nie zmienia faktu, ze zachowuje się infantylnie i te osoby komentujące ją to jak jakaś sekta, traktują ją jak Boga i jakiego by zdjęcia nie wstawiła to rozumiem komentarz typu "fajna fotka" ale tutaj cytuje przykładowe:"Każde twoje zdjęcie zawiesiłaby jakoś plakat na ścianie 😍 piękne ❤️" "Jesteś królową błysku a hajlajt wisienką na torcie". Co do włosów to się zgadzam fryzury jak dla dzieci, efekt dzidzia piernik bo jednak widać, że nie jest już dzieckiem i nie widzę osób w jej wieku na ulicy z takimi warkoczykami. To tak jakby 18 letnia dziewczyna nakładała ubrania ze smyka. Może i się w nie mieści ale jak to wygląda?

Edytowano przez ariana1422

4 minuty temu, ariana1422 napisał:

Dużo osób jest w nią wpatrzona ze względu na to, ze nie reklamuje kazdego chłamu. I to jest w niej na plus. Co nie zmienia faktu, ze zachowuje się infantylnie i te osoby komentujące ją to jak jakaś sekta, traktują ją jak Boga i jakiego by zdjęcia nie wstawiła to rozumiem komentarz typu "fajna fotka" ale tutaj cytuje przykładowe:"Każde twoje zdjęcie zawiesiłaby jakoś plakat na ścianie 😍 piękne ❤️" "Jesteś królową błysku a hajlajt wisienką na torcie". Co do włosów to się zgadzam fryzury jak dla dzieci, efekt dzidzia piernik bo jednak widać, że nie jest już dzieckiem i nie widzę osób w jej wieku na ulicy z takimi warkoczykami. To tak jakby 18 letnia dziewczyna nakładała ubrania ze smyka. Może i się w nie mieści ale jak to wygląda?

Przecież dużo chłamu reklamuje?

4 minuty temu, ariana1422 napisał:

Rozumiem gdyby robiła taka fryzurę dla wygody. Ja plote takie warkoczyki 2 dlatego ze łapią mi włosy krótsze a nie boli mnie tak głowa jak po całym dniu kucyka, ale to po domu do jakiś porządków. Niestety u niej ta fryzura jest wyjściową do zdj. Myślę że te ostre rysy twarzy powodują efekt dzidzi piernik, kości policzkowe i usta powiększone z wypelniaczami, bardziej pucolowata twarzy by ją odmladzala ciut.

3 godziny temu, Faraewr napisał:

Ale już się dyskusja wywiązała na temat warkoczy na instagramie

Chyba usunięto. Coś tam było ciekawego?

Ej ja to pisałam na Instagramie i wiecie co usunęła te komentarze i mnie zablokowała na Instagramie, a ogólnie to napisałam że jest to mało męskie plecienie warkoczy przez chłopa i ogólnie dostałam hejt od psychofanek i tyle 

8 minut temu, Anitagsg napisał:

Ej i nie zdziwcie się jak jutro wątek będzie usunięty

A co? Donka go wyczaiła?

21 minut temu, Anitagsg napisał:

Ej i nie zdziwcie się jak jutro wątek będzie usunięty

Jakieś pomysły na temat kolejnego wątku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się