Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

Dobra koniec ALAN jest pantoflem przynajmniej to Marta z niego robi takiego pantofla i go tak przedstawia w swoich filmach, jest to oczywiste i trzeba się z tym pogodzić i koniec. W żadnym filmie nigdy nie było czegoś takiego że poszli gdzieś na jakieś wydarzenie bo on tego chciał. Albo czegoś takiego że ona musi gdzieś iść sama bo on nie może bo robi coś innego. 

A i nie usiułujcie ich usprawiedliwiać na siłę bo jest to poprostu słabe 

Ej no sorry jakby sobie wytatuowała na czole swastykę to też byście jej bronili? Bo co bo wyraża siebie, bo to jej ciało niech sobie robi co chce. Czy byście pisały ale masz fajny tatuaż taki cute 

40 minut temu, Anitagsg napisał:

Ej no sorry jakby sobie wytatuowała na czole swastykę to też byście jej bronili? Bo co bo wyraża siebie, bo to jej ciało niech sobie robi co chce. Czy byście pisały ale masz fajny tatuaż taki cute 

No przecież ładne mu we wszystkim ładnie wiec Marcie by pasowała i to jej super moc wyglądać wspaniale- ironia jakby ktoś nie zrozumiał.

• Haha 2

Co do najnowszego filmiku, są komentarze ze fryzura ja odmładza i wygląda jak nastolatka, że super ze różnorodne filmiki i nowe serie (no ciekawe czy pamiętają ile było takich serii jakiś filmików porzuconych przez Martę bo chyba już nie chciało jej się nagrywac- najbardziej kojarzę ten przegląd nowości, chociaż teraz Władek robi to regularnie i mówi o większej ilości), czasem nie wierze ze ktoś pisze na serio te peany pochwalne na czesc Marty.

A ten jej kanał sportowy Fit Donica nie był kiedyś kanałem wspólnym z Nalą? bo coś mi świta, ze z nim nagrywała i inna nazwa była.

7 minut temu, ariana1422 napisał:

A ten jej kanał sportowy Fit Donica nie był kiedyś kanałem wspólnym z Nalą? bo coś mi świta, ze z nim nagrywała i inna nazwa była.

Tak, kanał nazywał się wtedy fit couple, czy coś w tym stylu.

18 minut temu, Lelumpolelum napisał:

Tak, kanał nazywał się wtedy fit couple, czy coś w tym stylu.

Właśnie weszłam na ten kanał i jeden z ich pierwszych filmików "Przewijałam trochę. Alan coś powiedział w tym filmie, czy tylko cześć?;)" 😂 Myślę, że to nie wypaliło bo ona jest bardziej energiczna i dużo mówi a on na wszystkich jej filmach jest taki bez życia jakby siedział za karę, czasem walnie jakiś zart. Jak dla mnie nie śmieszny, ale kogoś innego może śmieszyć. Pomyślałam, że może się krępuje przed kamerą ale w sumie on już od 10 lat co jakiś czas występuje na tych filmach to chyba zdążył się przyzwyczaić.

36 minut temu, ariana1422 napisał:

Właśnie weszłam na ten kanał i jeden z ich pierwszych filmików "Przewijałam trochę. Alan coś powiedział w tym filmie, czy tylko cześć?;)" 😂 Myślę, że to nie wypaliło bo ona jest bardziej energiczna i dużo mówi a on na wszystkich jej filmach jest taki bez życia jakby siedział za karę, czasem walnie jakiś zart. Jak dla mnie nie śmieszny, ale kogoś innego może śmieszyć. Pomyślałam, że może się krępuje przed kamerą ale w sumie on już od 10 lat co jakiś czas występuje na tych filmach to chyba zdążył się przyzwyczaić.

No jak ma o czym mówić, np. o organizacji podróży to fajnie opowiada 😄 tylko niestety rzadko mu narzeczona pozwala zabrać głos na dłużej. Może dlatego, że jak mówi normalnie to za mało insta friendly, wiecie: nie ma okrzyków, kjut, bejb, uuu, ooo i takie tam.

Wy tu wyzywacie Alana od pantoflarzy a może on celowo robi z Donci taką nieporadną sierotkę? I dzięki temu ma nad nią władzę a Doncia go nigdy nie zostawi.
Bo co ona zrobi bez niego? nic. W najlepszym wypadku wyląduje na kozetce u psychoterapeuty

• Like 1
  • Thanks 3

6 minut temu, Dark Evil napisał:

Wy tu wyzywacie Alana od pantoflarzy a może on celowo robi z Donci taką nieporadną sierotkę? I dzięki temu ma nad nią władzę a Doncia go nigdy nie zostawi.
Bo co ona zrobi bez niego? nic. W najlepszym wypadku wyląduje na kozetce u psychoterapeuty

Tez o tym myslalam. Tez związek jest nie tyle bliski, ale wręcz toksyczny chwilami. I juz nie wiem kto tu wiedzie prym 😎

A zanim mnie przyjaciolkofanka zaatakuje (no, czesc  witamy 🥰), chciałam napisać, że z mężem jesteśmy razem 18 lat, a od ponad 14 mieszkamy razem. I on i ja juz od lat pracujemy z domu. On, podobnie jak Alan, prawie nie wychodzi z kumplami. Coś Wam to przypomina ? 😜 Ale on ma swój świat, gitary, muzykę, samochody, pracę, ktora jest jego pasja. I nie mam co liczyć na ocenianie outfitow, hajlajterow, emocjonowanie się nowa paczka z zalando czy zjadanie resztek posiłku, bo ja się boję 🤪 Nie, to nie są zachowania normalne w bliskim związku. Mój mąż nie zjada po mnie regularnie resztek, nie eskortuje na paznokcie i nie, nie czesze mnie. Tak, ja go rejestruje do lekarza, bo jest potwornym leniwcem, ale nie jestem z tego dumna, walczę z tym ! 

P.S. A warkoczyki i kjut spodniczka z falbankami w jej wydaniu wyglądają komicznie. Ona naprawdę wygląda na 30 plus. Mentalnie ma połowę. 

• Like 5

Może jeszcze dopiszę post scriptum. Mimo, że mąż nie wychodzi z reguły z kumplami, a ja wychodzę głównie na kawy, bo na klubowe imprezy brak mi czasu ( proza życia, praca i dziecko), mam cały wianuszek koleżanek i kilka bardzo zaufanych. Mimo, że z mężem dobrze się rozumiemy, znamy i kochamy swoje dziwactwa 🤪 to są aspekty, w których tak dobrze zrozumieć może mnie tylko kobieta i to jest wspaniale, ze takie kobiety są z moim życiu obecne.  Jestesmy dla siebie wsparciem, mówimy sobie komplementy, jedna druga potrafi docenić. Przeważnie z tego grona odpadają z czasem  osoby egocentryczne, zarozumiałe, skupione na sobie i chcące brać bezwzględnie pierwsze skrzypce, oczekujące jedynie zachwytów, które krytyki boją się jak ognia. Czy kogoś Wam to przypomina ?🤣🤣🤣

• Like 2

20 minut temu, Aeteryczna napisał:

Może jeszcze dopiszę post scriptum. Mimo, że mąż nie wychodzi z reguły z kumplami, a ja wychodzę głównie na kawy, bo na klubowe imprezy brak mi czasu ( proza życia, praca i dziecko), mam cały wianuszek koleżanek i kilka bardzo zaufanych. Mimo, że z mężem dobrze się rozumiemy, znamy i kochamy swoje dziwactwa 🤪 to są aspekty, w których tak dobrze zrozumieć może mnie tylko kobieta i to jest wspaniale, ze takie kobiety są z moim życiu obecne.  Jestesmy dla siebie wsparciem, mówimy sobie komplementy, jedna druga potrafi docenić. Przeważnie z tego grona odpadają z czasem  osoby egocentryczne, zarozumiałe, skupione na sobie i chcące brać bezwzględnie pierwsze skrzypce, oczekujące jedynie zachwytów, które krytyki boją się jak ognia. Czy kogoś Wam to przypomina ?🤣🤣🤣

Ciężkie pytanie ale chyba nie Marta bo ona to ósmy cud świata 😂😂😂

W każdym związku juz takim dorosłym potrzeba jest równowaga, a z tego co pokazuje Marta w internecie ona jest księżniczka a Alan sługa (chociaż pomysł z tym by zrobić niej niepełnosprawna społecznie tez dobry). U mnie np chłopak chciał bym spróbowała jezdzic na crossie z nim bo może mi się spodoba i on będzie też mniec mnie częściej obok siebie.

Pod najnowszym filmem ktoś skrytykował Doncie, ze powiedziała, ze dziewczyny z szerokimi ramionami nie powinny nosić bluzek z poduszkami. No ale dla niej wszystko musi być seksi, dopasowane, ramionko odsłonione, dupka pokazana 😂

Kolejne story z galerii - jak widać nie wszystkie rzeczy są dla niej idealnie 

8 minut temu, Chmurka32 napisał:

Pod najnowszym filmem ktoś skrytykował Doncie, ze powiedziała, ze dziewczyny z szerokimi ramionami nie powinny nosić bluzek z poduszkami. No ale dla niej wszystko musi być seksi, dopasowane, ramionko odsłonione, dupka pokazana 😂

Bo donica sama ubiera się tylko w to co jej pasuje...

Mnie bawi jak na początku prosi o komentowanie warkoczyków bo liczy na same komplementy a tu klops.

2 minuty temu, Karolaaaa napisał:

Spódnica przyciasna, w dzwonach bardziej mnie bawi jak usilnie pozuje ruszając się i wypina tylek xd

I jeszcze ta poza na story, oczywiście stoi na palcach, żeby wyglądać szczupłej, nóżka wyciągnięta 🤪

I kolejna spódnica z plastiku kupiona, zrobi w niej jedną fotkę i zakopie z innymi w garderobie, a potem będzie płaku płaku skąd tyle śmieci na świecie płaku płaku

• Like 2
  • Haha 2

29 minut temu, Chmurka32 napisał:

A tu się akurat z Donką zgodzę- bo rzeczywiście kobiety z szerokimi ramionami będą wyglądać jeszcze bardziej barczyście w bluzkach z bufiastymi ramionami/marynarkach z poduszkami. 
A potem zaskoczenie „czemu ja wyglądam jak klocek”

27 minut temu, Karolaaaa napisał:

Check-out dupki w lustrze obowiązkowy 😂😂😂

4 minuty temu, Dark Evil napisał:

A tu się akurat z Donką zgodzę- bo rzeczywiście kobiety z szerokimi ramionami będą wyglądać jeszcze bardziej barczyście w bluzkach z bufiastymi ramionami/marynarkach z poduszkami. 
A potem zaskoczenie „czemu ja wyglądam jak klocek”

Z jednej strony racja, z drugiej, z niej taki ekspert modowy jak ... Może zanim powie o poduszkach, ktoś jej powinien uświadomić, że osoby z wielkim tyłkiem i mocnymi nogami bardzo źle wyglądają w wielkich kurtkach koszulowych bez podkreślonej talii. Nawet jeśli zalotnsie wywala ramionko i biust 😜

Jak ona siebie chwali ze przekazuje fankom modowa wiedzę 🏆👏😝 Wymiękłam, gdy kolor określiła jako sage ( oj, chyba ciężko z angielskim) i szukała dzwonów dopasowanych do jej karnacji. Napisałam jej nawet komentarz, ze to jest szalwia, ale usunęłam, bo szkoda nerwów.

44 minuty temu, SeAslanca napisał:

Ciężkie pytanie ale chyba nie Marta bo ona to ósmy cud świata 😂😂😂

W każdym związku juz takim dorosłym potrzeba jest równowaga, a z tego co pokazuje Marta w internecie ona jest księżniczka a Alan sługa (chociaż pomysł z tym by zrobić niej niepełnosprawna społecznie tez dobry). U mnie np chłopak chciał bym spróbowała jezdzic na crossie z nim bo może mi się spodoba i on będzie też mniec mnie częściej obok siebie.

oj tak, przecież nie Donica 😜 A z crossem to świetna inicjatywa i jeśli ktoś to porowna do eskortowania na paznokcie albo obronyna live'ach to coz, chyba Doncia mu za mało wiedzy przekazała w najnowszym filmiku.

Wiem! Przekazywanie wiedzy to tez jej hobby 😜 

5 minut temu, Aeteryczna napisał:

Z jednej strony racja, z drugiej, z niej taki ekspert modowy jak ... Może zanim powie o poduszkach, ktoś jej powinien uświadomić, że osoby z wielkim tyłkiem i mocnymi nogami bardzo źle wyglądają w wielkich kurtkach koszulowych bez podkreślonej talii. Nawet jeśli zalotnsie wywala ramionko i biust 😜

Jak ona siebie chwali ze przekazuje fankom modowa wiedzę 🏆👏😝 Wymiękłam, gdy kolor określiła jako sage ( oj, chyba ciężko z angielskim) i szukała dzwonów dopasowanych do jej karnacji. Napisałam jej nawet komentarz, ze to jest szalwia, ale usunęłam, bo szkoda nerwów.

oj tak, przecież nie Donica 😜 A z crossem to świetna inicjatywa i jeśli ktoś to porowna do eskortowania na paznokcie albo obronyna live'ach to coz, chyba Doncia mu za mało wiedzy przekazała w najnowszym filmiku.

Wiem! Przekazywanie wiedzy to tez jej hobby 😜 

Ona lepsza od Leonarda da Vinci tak wszestronnie uzdolniona, mająca ogromną wiedze i łatwiej powiedziec co nie jest jej hobby niż czym się interesuje.

• Thanks 1

7 minut temu, Aeteryczna napisał:

Wymiękłam, gdy kolor określiła jako sage ( oj, chyba ciężko z angielskim) i szukała dzwonów dopasowanych do jej karnacji. Napisałam jej nawet komentarz, ze to jest szalwia, ale usunęłam, bo szkoda nerwów.

To ten kolor tak się nazywa? Brzydki tak czy tak.

zabawne jest to pouczanie innych przez Doncię, co pasuje do jakiej figury skoro ona sama na duży tyłek i mocne uda zakłada falbaniaste spódniczki lub takie marszczone jak ta z instastories

• Like 1

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

zabawne jest to pouczanie innych przez Doncię, co pasuje do jakiej figury skoro ona sama na duży tyłek i mocne uda zakłada falbaniaste spódniczki lub takie marszczone jak ta z instastories

Ale ona ma perfekcyjna figurę, polecam nadrobić komentarze na ig 😉

Żart- ale ona w to najwyraźniej wierzy.

• Haha 2

Ta próba wypięcia dupki w dzwonach jest śmieszna. Dodatkowo spodnie tak ją obciążają ze wygląda co najmniej na 10 kg więcej. W spódnicy prezentuje się komicznie, no cóż mnie nie "ekscytuje" i nie "satysfakcjonuje" 😉

• Haha 1

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Ale ona ma perfekcyjna figurę, polecam nadrobić komentarze na ig 😉

Żart- ale ona w to najwyraźniej wierzy.

Donka ma zachwiane poczucie własnej wartości w społeczeństwie ale sama ze sobą czuje się jak ryba w wodzie. Ja to jej wycofanie z rzeczywistości odbieram trochę jako próbę ukrycia własnych wad i stwarzanie pozorów na które dają się nabierać faneczki. Najprawdobodniej doskonale wie z czym na problem, ja bym to nazwała perfekcją aż do bólu. Ale trzeba jej przyznać - pozowanie by dodać sobie cm, ukryć ciężkość ud to jej super moc.

1 minutę temu, Karolaaaa napisał:

Donka ma zachwiane poczucie własnej wartości w społeczeństwie ale sama ze sobą czuje się jak ryba w wodzie. Ja to jej wycofanie z rzeczywistości odbieram trochę jako próbę ukrycia własnych wad i stwarzanie pozorów na które dają się nabierać faneczki. Najprawdobodniej doskonale wie z czym na problem, ja bym to nazwała perfekcją aż do bólu. Ale trzeba jej przyznać - pozowanie by dodać sobie cm, ukryć ciężkość ud to jej super moc.

ud już się nie da ukryć 

32 minuty temu, Karolaaaa napisał:

Ta próba wypięcia dupki w dzwonach jest śmieszna. Dodatkowo spodnie tak ją obciążają ze wygląda co najmniej na 10 kg więcej. W spódnicy prezentuje się komicznie, no cóż mnie nie "ekscytuje" i nie "satysfakcjonuje" 😉

hahah, aż prychnęłam jak zobaczyłam jak się wypina

Pora się z tym pogodzić Donka, że we wszystkim ładnie nie będziesz wyglądała xd

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

No właśnie problem w tym, że to kolor szałwiowy, taki w którym są liście szałwii ( chłodna zieleń, raczej jasna). Oczywiście, mówimy nude, bo ta nazwa juz weszła do potocznego słownictwa zamiast cielisty, ale koloru sage w języku polskim nie wynaleziono. Przecież nie mówimy, że coś jest w kolorze brown, red czy yellow ( wyjątki to np hot pink i baby blue).

Normalnie bym się nie czepiała, ale skoro ma modowe ambicje by edukować fanki, bo to jej kolejne hobby, a przy tym się wymądrza,  to niech to chociaż robi dobrze i używa słownika, jeśli czegoś nie wie.

Edytowano przez Aeteryczna
  • Like 1

Mnie rozwalił komentarz że ktoś jej napisał żeby nie robiła sobie warkoczy bo kojarzy się z Wersow a ona na to czy jest jakiś monopol na robienie warkoczy bo ona nie ogląda Wersow i nie wie jak się czeszę, nie wiem dlaczego ona na takie nie przychylne komentarze odpowiada tak chamsko

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się