Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

4 godziny temu, gummybear napisał:

Udławiłam się makaronem jak przy drugim outficie powiedziała "Czy wam się nie wydaje, że ja idę na jakiś pokaz mody?"😂😂

Po Twoim komentarzu byłam przygotowana ale widząc jaki miała outfit to mówiąc i tak parsklam śmiechem. Te jej stylowki  bardzo przeciętne plus wszystko takie same, sweter, spodnie z dziura i buty, aż dziwne ze tyle kupując nie ma jakiś kozaków wysokich, butów na obcasie, płaszcza. Tak wgl to co z tymi spodniami dzwony czy jak to się nazywa? Nakupila i żadnych nie pokazała w outfitach.

i jeszcze okreslanie tego zestawy SMART casual:D dziadowy golf z akrylu, dziura na kolanie i buty z berszki. O maj gad.

• Haha 5

Widziałam jakiś komentarz na którym ktoś z ironią pisał, że chodząc do biedry zakłada golf i rurki i dziwi się, że nie biorą jej za gwiazdę i nie proszą o autografy bo ona ubrana w to stwierdzila, ze czuję sie jak na wybiegu. Komentarz miał dużo lajków i usunięty. A niby kiedyś mówiła, że usuwa tylko komentarze które bardzo jej ubliżają i są hejtami.

4 minuty temu, ariana1422 napisał:

Widziałam jakiś komentarz na którym ktoś z ironią pisał, że chodząc do biedry zakłada golf i rurki i dziwi się, że nie biorą jej za gwiazdę i nie proszą o autografy bo ona ubrana w to stwierdzila, ze czuję sie jak na wybiegu. Komentarz miał dużo lajków i usunięty. A niby kiedyś mówiła, że usuwa tylko komentarze które bardzo jej ubliżają i są hejtami.

Może to Alan usunął aby księżniczka nie zobaczyła 

16 minut temu, ariana1422 napisał:

O, ja tak tutaj napisałam. 🙂 Na YT to nie ja, ale jak ktoś sobie mój komentarz pożyczył, to na zdrowie. 😘 Widzicie, jaką moc mają rurki z golfem? Nie dość, że wygląda się jak na pokazie, to i inspiracją dla kogoś można zostać. Chyba pomyślę o kanale na YT. Zakładam bowiem jeszcze dżinsy i  t-shirt (czuję się wtedy jak dziewczyna z okładki), białą koszulę (wtedy jestem bizneswoman) i nawet bieliznę noszę. Ale nie powiem jak się wtedy czuję, bo jest jeszcze przed 23. 

• Haha 2

Mimo, że to co nosi nie zawsze mi się podoba to lubiłam kiedyś oglądać ootw na jej kanale. Nagrywała je chyba regularnie przez kilka lat a zaraz po skończeniu studiów przestała. Mam wrażenie, że ona po prostu po studiach "zdziczała" nie ma ochoty pewnie nagrywać codziennych outfitów bo rzadko kiedy gdzieś wychodzi, niby mieszkają we Wrocławiu a poza galeriami to chyba jakoś po nim nie chodzą. 

17 minut temu, ariana1422 napisał:

Mimo, że to co nosi nie zawsze mi się podoba to lubiłam kiedyś oglądać ootw na jej kanale. Nagrywała je chyba regularnie przez kilka lat a zaraz po skończeniu studiów przestała. Mam wrażenie, że ona po prostu po studiach "zdziczała" nie ma ochoty pewnie nagrywać codziennych outfitów bo rzadko kiedy gdzieś wychodzi, niby mieszkają we Wrocławiu a poza galeriami to chyba jakoś po nim nie chodzą. 

Teraz jeszcze bardziej zdziczała przez pandemie bo nawet galerie zamknęli i biedna nie ma gdzie kroków nabijać. Dwa jak na osobę co od kilku tygodni robi plany i tresuje na live to jakoś nie zauważyłam poprawy figury.

• Like 2

26 minut temu, SeAslanca napisał:

Teraz jeszcze bardziej zdziczała przez pandemie bo nawet galerie zamknęli i biedna nie ma gdzie kroków nabijać. Dwa jak na osobę co od kilku tygodni robi plany i tresuje na live to jakoś nie zauważyłam poprawy figury.

Jak dla mnie to po prostu ona ma co jakiś czas chwilowe hobby. Siłownia i ćwiczenie było modne to zrobiła kurs, instagrama i założyła kanał fit. Teraz ten kanał trochę padł gdy już moda opada. Niby robi te live ale ja mam wrażenie, że tam jest praktycznie tylko tyłek bo po prostu duże tyłki są modne i jak wypina się do zdjęcia to sypią się zachwyty fanek. Na innych częściach ciała jej tak nie zależy i widać to po efektach. Jak już niby jest taka fit to ciekawe czemu siedzi ciągle w domu, wszyscy którzy się znają powiedzą, że ruch jest na 1 miejscu a ona nawet z tymi psiakami nie chodzi chyba dalej niż koło bloku bo gdyby chodziła to w sumie pewnie relacjonowałaby to na insta chociaż od czasu do czasu.

Strasznie ciężko wygląda w tych zarowych rurkach. Kupuje tyle ciuchow, a pokazuje dwie pary spodni na zmianę i takie same swetry 

Legginsy z dziurami (zimą???????) plus golf i trapery to stylizacja? Ten film to jakiś żart 🤷🏻‍♀️

Dla mnie mega obleśne jest zakładanie butów na dywanie. Wiemy, że Doncia często z domu nie wychodzi, więc buty też pewnie często eksploatowane nie są, ale cały brud z zewnątrz wsiąka w super trendy dywan z Westwinga. Nie mówiąc już o jej treningach i poceniu się bezpośrednio na nim. 😣🤮

Czy wątek Hankowy w ogóle zniknął, ktoś wie? Nie mogę go odświeżyć.

Są takie youtuberki które istnieją już od początku zarania dziejów youtubowych i mimo, że się wypaliły to i tak dalej w to brną i ja bym Donkę do takich zaliczyła. Teraz ciężko jest się wybić jak ktoś chce zacząć nagrywać. Trzeba naprawdę robić coś bardzo kreatywnego czy kontrowersyjnego albo po prostu mieć znajomości. W dzisiejszych czasach gdyby zaczęła nagrywać to myślę, że miałaby max kilka tysięcy subów. Ciągle stoi w miejscu z umiejętnościami makijażowymi, jej styl jest bardzo okrojony i po prostu zakłada to co jest modne wśród nastolatek i bardzo basicowe więc ciężko szukać jakiś inspiracji. Taka Karo ze stylizacje też nie jest może jakas super kreatywna ale ona ma chociaz przyjemniejszy głos i znacznie większą publikę a Donica tyle czasu działa i mam wrażenie, że zdobyła dopiero w ostatnich latach armię fanek i to głównie dlatego, że niby nie reklamuje wszystkiego co popadnie choć też chyba nie do końca tak jest.

Po tym filmiku idealnie widać jak ona przerabia zdjęcia. W rzeczywistości ma króciutke i grube nogi, zwłaszcza lydki, a na każdym zdjęciu drugie tyle dłuższe i szczupła lydka.... Ehhh

• Like 1

Ludzie mnie zaskakują. Zrobiła makeup na którym widać 2 cienie. Jakiś zwykły brązowy i złoty z drobinkami na środku do tego czarna kreska i fanki już proszą o tutorial. Czasem serio zastanawiam się na jakim my świecie żyjemy. Jakieś laski są w stanie kupić dosłownie wszystko co wciśnie im Donica. Dowodem na to jest ta czarna bluza i ilość pytań o nią. Jak youtube raczkował to miłe komentarze były po prostu miłymi komentarzami ale teraz to już jest nadmierne lizanie tyłka pod tymi fotkami i filmami.

• Thanks 1

2 godziny temu, edix napisał:

Po tym filmiku idealnie widać jak ona przerabia zdjęcia. W rzeczywistości ma króciutke i grube nogi, zwłaszcza lydki, a na każdym zdjęciu drugie tyle dłuższe i szczupła lydka.... Ehhh

perspektywa na zdjęciach robi swoje

5 godzin temu, Trolololo napisał:

Czy wątek Hankowy w ogóle zniknął, ktoś wie? Nie mogę go odświeżyć.

Jest. Nazywa siś Glam Hanna

Ja perdolę. Obejrzałam jej filmik ze „stylizacjami”(o ile stylizacją można nazwać spodnie, sweter i buty). Powiedzcie że te pustaki piszące jej komplementy to jakieś boty. Czy ludzie już naprawdę są tak głupi? Toż to ja mam bardziej wystrzałową „stylizację” jak idę sprzątać łazienkę. 
Smiech na sali- te wymyślne stylówki Donicy. Jeszcze baby spuszczają się nad jakąś dziadowską bluzą z Fruita.

I nie rozumiem u niej jednego- ciuchy to kupuje jakieś szmmaty z Bershki a torebki to koniecznie designerskie za 10tysi. Ma tyle kasy, mogłaby sobie jakieś porzadne ubranie kupić a nie takie lumpy

Napisano (edytowany)
25 minut temu, Dark Evil napisał:

I nie rozumiem u niej jednego- ciuchy to kupuje jakieś szmmaty z Bershki a torebki to koniecznie designerskie za 10tysi. Ma tyle kasy, mogłaby sobie jakieś porzadne ubranie kupić a nie takie lumpy

Też to zauważyłam. 
Mam wrażenie, że kupuje o wiele za dużo, ale samych szmat, także idzie w ilość a nie jakość (po co komu kilka par prawie identycznych butów?). To samo robi z jedzeniem - nie dość, że monotonne, to tylko podstawowe składniki - nie widziałam u niej nigdy ryby, dobrego ciemnego chleba czy lepszych dodatków. Zamiast tego plastikowe pszenne buły z odpieku z Biedry, brokuł w każdym foodbooku i jajka (wątpię, że zerówki). 

Edytowano przez madhamster
  • Like 1

3 minuty temu, madhamster napisał:

Też to zauważyłam. 
Mam wrażenie, że kupuje o wiele za dużo, ale samych szmat, także idzie w ilość a nie jakość (po co komu kilka par prawie identycznych butów?). To samo robi z jedzeniem - nie dość, że monotonne, to tylko podstawowe składniki - nie widziałam u niej nigdy ryby, dobrego ciemnego chleba czy lepszych dodatków. Zamiast tego plastikowe pszenne buły z odpieku z Biedry, brokuł w każdym foodbooku i jajka (wątpię, że zerówki). 

Ja ostatnio odkryłam kanał FIT KUCHNIA - Martyna Loszi Loch. Przepisy z produktów z Lidla i Biedry głównie, ale takie fajne, różnorodne i chociaż proste, to ciekawe i apetyczne. Nawet nie ma co porównywać do tego, co pokazuje Donica. 

34 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ja perdolę. Obejrzałam jej filmik ze „stylizacjami”(o ile stylizacją można nazwać spodnie, sweter i buty). Powiedzcie że te pustaki piszące jej komplementy to jakieś boty. Czy ludzie już naprawdę są tak głupi? Toż to ja mam bardziej wystrzałową „stylizację” jak idę sprzątać łazienkę. 
Smiech na sali- te wymyślne stylówki Donicy. Jeszcze baby spuszczają się nad jakąś dziadowską bluzą z Fruita.

No te komentarze to jakiś żart. Tak samo jak chwalenie makijażu i proszenie o tutorial, wejdźcie na jej insta story i zobaczcie ten makijaż, jest banalny.

Super, spojrzę na pewno.

Donica jak już kupi coś „innego” (jej zdaniem, bo dla przeciętnego konsumenta to żadna nowość), to od razu nagrywa haul, żeby się pochwalić, czego to nie jedzą. Poza tym mam wrażenie, że nawet do tych swoich food booków na siłę przyrządza coś innego, niż je na codzień, co w sumie zgadza się z jej ogólną koncepcją pt. zrobię wszystko pod nagrywki/dla ładnych foteczek na ig. 

15 minut temu, ariana1422 napisał:

No te komentarze to jakiś żart. Tak samo jak chwalenie makijażu i proszenie o tutorial, wejdźcie na jej insta story i zobaczcie ten makijaż, jest banalny.

Może to Alan do niej napisał?

Pod filmem "modowym" jest trochę negatywnych komentarzy przy sortowaniu od najnowszych. Ciekawe ile się utrzymają :classic_ninja:

1 minutę temu, mangooo123 napisał:

Pod filmem "modowym" jest trochę negatywnych komentarzy przy sortowaniu od najnowszych. Ciekawe ile się utrzymają :classic_ninja:

Modowych 😂😂😂😂😂 to jest zart. Az jestem ciekawa co np.taka Domaradzka by powiedziala na te modne “stylizacje” Donicy

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Modowych 😂😂😂😂😂 to jest zart. Az jestem ciekawa co np.taka Domaradzka by powiedziala na te modne “stylizacje” Donicy

Jak można tak nie doceniać szalonych stylizacji 😞

• Haha 1

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, mangooo123 napisał:

Jak można tak nie doceniać szalonych stylizacji 😞

Donica- jako gwiazda- trafilaby w koncu do Pudelka 😂

Edytowano przez Dark Evil

Ona robi te foodbooki aby olimp gdzieś wcisnąć. Mam wrażenie, że ona nie gotuje tylko Alan bo bardzo dziwnie to wygląda. U innych osób normalnie, a tu...

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Jest. Nazywa siś Glam Hanna

Bardzo dziękuję! ☺️

Przeczytałam cały ten wątek. Kiedyś czasem oglądałam Doncię, była dość dziecinna, ale wydawała mi się sympatyczna. Po przeczytaniu jestem zszokowana tym, jakim jest człowiekiem w stosunku do swojego narzeczonego (wyśmiewanie strachu przed prowadzeniem auta; wmuszanie mu pomysłu na wzięcie trzeciego psa; kazanie mu zjedzenia czegoś, czego sama się bała zjeść), no i wyglądem jej dolnej partii ciała, mimo bycia ,,fitnesiarą". Obejrzałam też linkowane tu stare filmiki z haulami. Jeden z tych hauli to było dobre 1,5 tysiąca 😲😳, a ona była wtedy przed 18-tką. Mam teraz negatywny stosunek do Doncellity, myślałam, że jest nawet zabawna, obecnie wydaje mi się nieprzyjemną osobą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się