Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Matka kwiatów i misiaków

Polecane posty

7 minut temu, Anitagsg napisał:

Mnie rozwalił komentarz że ktoś jej napisał żeby nie robiła sobie warkoczy bo kojarzy się z Wersow a ona na to czy jest jakiś monopol na robienie warkoczy bo ona nie ogląda Wersow i nie wie jak się czeszę, nie wiem dlaczego ona na takie nie przychylne komentarze odpowiada tak chamsko

Mnie też rozwalił tylko teraz sprawdziłam i ta wersow ma 23 lata i u niej one jeszcze wyglądają ok bo jest i wygląda na młodsza, nie ma efektu dzidzi piernik, no ale donica musi być pierwsza i kreować trendy (albo by jej fanki tak uważały)

1 godzinę temu, Aeteryczna napisał:

No właśnie problem w tym, że to kolor szałwiowy, taki w którym są liście szałwii ( chłodna zieleń, raczej jasna). Oczywiście, mówimy nude, bo ta nazwa juz weszła do potocznego słownictwa zamiast cielisty, ale koloru sage w języku polskim nie wynaleziono. Przecież nie mówimy, że coś jest w kolorze brown, red czy yellow ( wyjątki to np hot pink i baby blue).

Normalnie bym się nie czepiała, ale skoro ma modowe ambicje by edukować fanki, bo to jej kolejne hobby, a przy tym się wymądrza,  to niech to chociaż robi dobrze i używa słownika, jeśli czegoś nie wie.

Ona ma mały zasób słownictwa to tak mówi jak widać. I ona podobno dziennikarstwo skonczyła? Wyslawia się jak ktoś, kto skónczył edukację na podstawówce.

Kolor szałwiowy- ten szaro-zielony. Tak czy tak paskudny. Ciekawe czy Donka sobie coś w takim odcieniu sprawi. 

16 minut temu, Dark Evil napisał:

Ona ma mały zasób słownictwa to tak mówi jak widać. I ona podobno dziennikarstwo skonczyła? Wyslawia się jak ktoś, kto skónczył edukację na podstawówce.

Kolor szałwiowy- ten szaro-zielony. Tak czy tak paskudny. Ciekawe czy Donka sobie coś w takim odcieniu sprawi. 

Ona chyba kończyła coś z mediami społecznościowymi 

11 godzin temu, blackmoon napisał:

Ona chyba kończyła coś z mediami społecznościowymi 

Komunikacje wizerunkową

Bo uważam że nie ma to jak najmniejszego sensu aby robić filmy modowe i mówić co jest w trendach modne przez osobę która tak naprawdę ciągle chodzi w tych samych ciuchach. Inne dziewczyny jak robią filmy modowe to robią stylizacje i w nich wychodzą a ona nakupi tych ubrań i ubiera tylko górę żeby mieć do filmów, no sorry ale sensu to nie ma 

• Like 2

A nawet jak kupuje ubrania do zdjęć to te stylizację nie są jakieś super , bo ona jak się uczepi jakiś rzeczy to tylko w nich robi zdjęcia

Może jakby wychodziła na jakieś imprezy to by miała gdzie wychodzić 

Bez sensu to jakby kupić sobie 40 par szpilek a chodzić tylko w trampkach

Chyba kupiła te spodnie dzwony bo są w trendach i wyglądają "genialnie" tylko właśnie ona ma tak ze albo nosi cały czas to samo albo kupi coś bo modne ale to do jej figury nie pasuje i wygląda w tym źle (szczególnie jak kupi za mały rozmiar) wiec donica udzielająca porad modowych jest w tym poprostu śmieszna.

Co chwilę na zdjęciu albo insta story wypięty tyłek, może jest z siebie dumna, że go wypracowała ale naprawdę bez przesady to jest po prostu wulgarne bez względu na to czy zrobiony czy nie zrobiony. Na tym koncie fitnesowym to już w ogóle tylko ... jakby innych części ciała do ćwiczenia nie było np post na fit donicy z 17 listopada 2019 albo 8 listopada, przykrótkie spodenki i tak nienaturalnie wypięta poza na tyłek, gdyby u mnie w szkole, a chodziłam do liceum jeszcze 3 lata temu ktoś wstawiał takie fotki np na facebooka to zazwyczaj były to jakieś dziewczyny które nie miały za dobrej opinii. Zdjęcie z 31 lipca 2019 to już wygląda jakby poduszki sobie tam wsadziła. Lekko zrobiony tyłek wygląda fajnie ale to jest już karykaturalne.

• Like 3

3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Co chwilę na zdjęciu albo insta story wypięty tyłek, może jest z siebie dumna, że go wypracowała ale naprawdę bez przesady to jest po prostu wulgarne bez względu na to czy zrobiony czy nie zrobiony. Na tym koncie fitnesowym to już w ogóle tylko ... jakby innych części ciała do ćwiczenia nie było np post na fit donicy z 17 listopada 2019 albo 8 listopada, przykrótkie spodenki i tak nienaturalnie wypięta poza na tyłek, gdyby u mnie w szkole, a chodziłam do liceum jeszcze 3 lata temu ktoś wstawiał takie fotki np na facebooka to zazwyczaj były to jakieś dziewczyny które nie miały za dobrej opinii. Zdjęcie z 31 lipca 2019 to już wygląda jakby poduszki sobie tam wsadziła. Lekko zrobiony tyłek wygląda fajnie ale to jest już karykaturalne.

Zobacz jeszcze ta miniaturkę do full body workout z dnia 23 czerwca 2020. Jakby wzorowala się na kim kardashian. Nie napisze jak skomentował to mój chłopak gdy mu powiedziałam ze to kanał taki fit z ćwiczeniami bo będzie ze hejt.

12 minut temu, SeAslanca napisał:

Zobacz jeszcze ta miniaturkę do full body workout z dnia 23 czerwca 2020. Jakby wzorowala się na kim kardashian. Nie napisze jak skomentował to mój chłopak gdy mu powiedziałam ze to kanał taki fit z ćwiczeniami bo będzie ze hejt.

Wielki ma tyłek na tej miniaturze, przerabiała zdjęcie czy ma taki ?

38 minut temu, SeAslanca napisał:

Oj napisz 😜

• Like 1

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Oj napisz 😜

Cytuje wiec żeby nie było że to hejterski wątek "ale gruba dziewczyna, i ona ma ig z nazwą fit!? Chyba fat. Chyba powinna zmienić nazwę na fitgrubaska" no to zdj jest wyjątkowo niekorzystne do jej figury i jeśli ktoś trafił akurat na nie nie widząc reszty (jak mój chlopak) to akurat nie stawia jej to w dobrym świetle jak na osobę wstawiająca ćwiczenia i mówiąca węglowodany fuj tylko białko Olimpu.

• Haha 2

16 minut temu, SeAslanca napisał:

Cytuje wiec żeby nie było że to hejterski wątek "ale gruba dziewczyna, i ona ma ig z nazwą fit!? Chyba fat. Chyba powinna zmienić nazwę na fitgrubaska" no to zdj jest wyjątkowo niekorzystne do jej figury i jeśli ktoś trafił akurat na nie nie widząc reszty (jak mój chlopak) to akurat nie stawia jej to w dobrym świetle jak na osobę wstawiająca ćwiczenia i mówiąca węglowodany fuj tylko białko Olimpu.

😂😂😂 

ale to prawda- ona nie wygląda jak ktoś, kto tyle na siłce cwiczy

• Like 1

Napisano (edytowany)

To pewnie przez to, że nie ma umiaru z robieniem tyłka. On już jest duży i uda są przy tym bardzo masywne a ona zamiast przystopować z ćwiczeniami to robi ten tyłek jeszcze i wygląda to karykaturalnie. Na tym fitnesowym instagramie jest bardzo mało zdjęć brzucha, pleców tylko ta du**

Edytowano przez ariana1422

10 godzin temu, wywywy napisał:

Komunikacje wizerunkową

Widocznie uczą tam jak się komunikować wystawianiem tyłka 😂😂

• Thanks 3
  • Haha 3

Ona nie ma innej koszulki na siłownię tylko ciągle w tej czarnej ?? Wielka ambasadorka gym glamour...

1 godzinę temu, alek9559 napisał:

Ona nie ma innej koszulki na siłownię tylko ciągle w tej czarnej ?? Wielka ambasadorka gym glamour...

No te śmieci na bali tak ją ruszyły ze po co promować kompsucjonizm i kupować więcej ubrań niż jest w stanie użyć. A tak na serio gym glamour ma chyba tylko jedna bluzkę w sklepie albo bardzo ograniczony asortyment względem staników.

Przestałam ją oglądać, nie mogę znieść tego piskliwego głosu 10letniej dziewczynki

Jeszcze przy okazji tak wygląda z tymi warkoczykami, a baba 29? lat... 

• Like 1

Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Ananas napisał:

Przestałam ją oglądać, nie mogę znieść tego piskliwego głosu 10letniej dziewczynki

Jeszcze przy okazji tak wygląda z tymi warkoczykami, a baba 29? lat... 

Ona ma 27 tylko wygląda na starsza 😎 No i nikt mi nie powie, że wygląda młodo i świeżo  zobaczcie na miniaturkę najnowszego filmiku, tego "dobre i tanie". Kaczy dziob i makijaz na dzidzie piernik wyglada koszmarnie.

Dnia 15.09.2020 o 12:06, ariana1422 napisał:

Nie wiem co z tą Doncia, raz, ze na stoies spodniczka ciasna, a pozowane w dzwonach 😝 Wyglada w nich przeciętnie i trochę ciężkawo.  No, ale zobaczcie jedno z nowszych zdjęć na IG, to gdzie niczym Wenus wyłania się z morskiej piany 🤪 Mimo pozowania z nozka, widać, że uda są potężne, naprawdę potężne.

Edytowano przez Aeteryczna

Czy któraś z was zna się na fotografii? Ponieważ moim okiem laika to jej najnowsze zdj było zrobione na automacie i potem w lightroomie rozjasnione dlatego w opisie przeprasza za słaba jakość. Ktoś tutaj wspomniał ze ona interesuje się fotografią i sprzętem wiec to mnie dziwi bo chyba da się tak ustawić ekspozycję czy co tam jest by zdj odrazu wyglądało dobrze. Ja jak robilam zdj na automacie (bo się nie znam) wychodziło ciemne i potem perfidnie rozjasnialambl otrzymywalam właśnie taki efekt.

26 minut temu, SeAslanca napisał:

Czy któraś z was zna się na fotografii? Ponieważ moim okiem laika to jej najnowsze zdj było zrobione na automacie i potem w lightroomie rozjasnione dlatego w opisie przeprasza za słaba jakość. Ktoś tutaj wspomniał ze ona interesuje się fotografią i sprzętem wiec to mnie dziwi bo chyba da się tak ustawić ekspozycję czy co tam jest by zdj odrazu wyglądało dobrze. Ja jak robilam zdj na automacie (bo się nie znam) wychodziło ciemne i potem perfidnie rozjasnialambl otrzymywalam właśnie taki efekt.

Chodzi o to, że zdjęcie było robione w ciemnej jaskini, więc jakinia jak i oni byli niedoświetleni na zdjęciu, a widok był prawidłowo naświetlony. W tym wypadku można zrobić 2 zdjęcia, gdzie jaskinia i oni są niedoświetleni a widok ok, albo gdzie widok jest prześwietlony a jaskinia jak i oni są doświetleni (wtedy można zrobić tak zwane zdjęcie hdr). Można też naprawiać w lightroomie/photoshopie na suwaczkach, ale żadne z tych sposobów nie gwarantuje dobrej jakości zdjęcia, bo niestety takie warunki oświetleniowe. Albo jakość, albo fajna fota.

• Thanks 1

5 minut temu, foxydoxy22 napisał:

Chodzi o to, że zdjęcie było robione w ciemnej jaskini, więc jakinia jak i oni byli niedoświetleni na zdjęciu, a widok był prawidłowo naświetlony. W tym wypadku można zrobić 2 zdjęcia, gdzie jaskinia i oni są niedoświetleni a widok ok, albo gdzie widok jest prześwietlony a jaskinia jak i oni są doświetleni (wtedy można zrobić tak zwane zdjęcie hdr). Można też naprawiać w lightroomie/photoshopie na suwaczkach, ale żadne z tych sposobów nie gwarantuje dobrej jakości zdjęcia, bo niestety takie warunki oświetleniowe. Albo jakość, albo fajna fota.

Chociaż oni zawsze mają ze sobą statyw to mogli te ciemniejsze partie dłużej naświetlić i obyłoby się bez utraty jakości 🤔

16 minut temu, foxydoxy22 napisał:

Chociaż oni zawsze mają ze sobą statyw to mogli te ciemniejsze partie dłużej naświetlić i obyłoby się bez utraty jakości 🤔

Dziękuję za wytłumaczenie, ja się nie znam ale jeśli oni robią zdj byle jak i potem poprawiają w programie to było by słabo.

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Dziękuję za wytłumaczenie, ja się nie znam ale jeśli oni robią zdj byle jak i potem poprawiają w programie to było by słabo.

Kiedys pokazywala przed i po przerobce jakies zdjecie na tle zachodu slonca i tak było. Wiekszosc efektu zdjecia to byly filtry.

7 minut temu, ilcia napisał:

Kiedys pokazywala przed i po przerobce jakies zdjecie na tle zachodu slonca i tak było. Wiekszosc efektu zdjecia to byly filtry.

No niestety na tym właśnie polega robienie zdjęć w ich przypadku. Zabrać im Lighroom i są w ciemnym lesie, bo cała wyjątkowość ich zdjęć wynika z przesadzonej obróbki. Tam kadry są zdaje się przeciętne, tylko laska w centrum upozowana.

• Like 1
  • Thanks 1

1 godzinę temu, SeAslanca napisał:

Profesjonalistą nie jestem, amatorem niekoniecznie też, raczej gdzieś pomiędzy i uważam, że takie programy jak photoshop czy lightroom właśnie służą temu, by naprawiać zdjęcia, które nie do końca się przemyślało, poprawiać niedociągnięcia lub nakładać tutaj demonizowane filtry, czy zmieniać kolory by zdjęcia były najpiękniejsze. Fotografia to też sztuka, a w dzisiejszych czasach wszyscy są w stanie zrobić zdjęcie telefonem i niekiedy lepszej jakości niż lustrzanką 😉  Faktem jest, że możemy zrobić idealne zdjęcie już z poziomu aparatu, ale producenci lustrzanek z wyżej wymienionego powodu umożliwiają robienie zdjęć w formacie raw, czyli surowym z zapisem wszystkich informacji niezbędnych do edycji. Jako ciekawostkę dodam, że zdjęcia, które robicie w telefonie, najczęściej już w formacie jpg, są systemowo obrobione przez telefon i takie zdjęcie będzie się różnić od tego wykonanego w formacie raw. 

• Thanks 2

Marta ma problem z zaakceptowaniem siebie i to bardzo duży problem. Ćwiczy, niby się zdrowo odżywia, ale no jej skóra nie wygląda dobrze. Używa miliona kosmetyków do twarzy, co 2 tygodnie nowy krem za 200zl, a nie widać efektów. Co najlepsze ma 27lat, a wygląda już jak pudernica.. Usta ma zrobione źle, te bruzdy ktoś jej ...zielił.. Dziewczyna idzie w złym kierunku. Ubrania 16latki a twarz 35latki.. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się