Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, ocovogulechodzi napisał:

Mi się Adam podoba. Myślę że on to luźniej traktuje niż my tu i ma wy...e, kilka godzin spedzi z babka w tygodniu i jeszcze dostaje za to hajs. On też babki nie zna z tych wszystkich filmów jaka my ja znamy więc inaczej do niej podchodzi.

Nie wiem kto ta plotę puścił.ze on zwiał, jak było wiadomo że ma urlop. Lubicie się nakręcić xd i nawymyślac. Teorie jak magusowie.

No wynajęła ..., za 800 zł miałaby taki pokój w mieszkaniu a nie syf z witrażem w ścianie. Tam miejsca nie ma. Wątpię żeby mogła wywalić biurka, itd. kompletnie zbędny wydatek. Aż mnie trochę żenada bierze. Xd przede wszystkim: PO CO

Urlop jak urlop ale już trochę długo go nie ma, a patrząc na jego minę w Down the road śmiem twierdzić, że ma dość tego cyrku. Ale jaka jest prawda pokaże nam prezesowa :classic_cool: Też wydaje mi się fajnym facetem. Nie jest modelem, ale dobrze wygląda, fajnie się go słucha. W porównaniu z Pawłem to niebo a ziemia, nie wspominając o Gracjanie...

3 godziny temu, Hardkor w Redzie napisał:

I te gadki o biuście. Babka kokietka, no no..Ach ten duży biust, naphrawdę tak urósł, szok, wiecie, PrzyPau, dziecięce ciuchy nie chcą się na nim mieścić. Ale fajnie mieć duży biust, wiecie..

Typowe gadanie nastolatki. 🤭

Przed chwilą, ocovogulechodzi napisał:

Mi się Adam podoba. Myślę że on to luźniej traktuje niż my tu i ma wy...e, kilka godzin spedzi z babka w tygodniu i jeszcze dostaje za to hajs. On też babki nie zna z tych wszystkich filmów jaka my ja znamy więc inaczej do niej podchodzi.

Nie wiem kto ta plotę puścił.ze on zwiał, jak było wiadomo że ma urlop. Lubicie się nakręcić xd i nawymyślac. Teorie jak magusowie.

No wynajęła ..., za 800 zł miałaby taki pokój w mieszkaniu a nie syf z witrażem w ścianie. Tam miejsca nie ma. Wątpię żeby mogła wywalić biurka, itd. kompletnie zbędny wydatek. Aż mnie trochę żenada bierze. Xd przede wszystkim: PO CO

no tak ale czy obecność Adama i pomoc w stwarzaniu pozorów to dobre dla zdrowia psychicznego Magdy,

kiedyś to z hukiem  runie...

Adam to dla Magdy obca osoba ale ja się pytam gdzie jest rodzina która na taki cyrk pozwala? 

Przed chwilą, Dorotka2000 napisał:

Urlop jak urlop ale już trochę długo go nie ma, a patrząc na jego minę w Down the road śmiem twierdzić, że ma dość tego cyrku. Ale jaka jest prawda pokaże nam prezesowa :classic_cool: Też wydaje mi się fajnym facetem. Nie jest modelem, ale dobrze wygląda, fajnie się go słucha. W porównaniu z Pawłem to niebo a ziemia, nie wspominając o Gracjanie...

Przestań wypisywać fanaberie. Ma długi urlop, przeciez ludzie mają po dwa tygodnie wolnego. To normalne. Dla niego to normalna praca. Jeszcze jest osobą niepełnosprawną więc pewnie przysługuje mu wiecej. A ocenianie Adama i jego podejścia do PRACY(bo tym pewnie jest dla niego babka) po minie??? Ehhh, nawet nie skomentuje.

Serio, ja rozumiem ocenianie tego co mówi faktycznie, robi. Wytykanie bezsensu, braku logiki. Ale doszukiwanie się, dopowiadanie. Jakieś wyssane z kciuka paranoje. No trochę slabo. Rzeczowe komentarze giną. Skupmy się na tym co widzimy i slyszymy. Bo to wystarczy zeby moc jej wytknąć błędy, robi głupoty na oczach swojej wielkiej widowni co rusz. 

• Like 1

4 godziny temu, p0l1cj4 napisał:

Tak w sumie to wynajęła coś na swoim poziomie, myślę że to miejsce do niej nawet pasuje. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że te biznesowe spotkania i natłok pracy są naciągane do granic absurdu, jeśli nie całkowitą fikcją. Goście? Pan Adam (jeśli jeszcze nie dał nogi), Ala i... no właśnie, kto miałby się tam jeszcze pojawiać? Może Gracjan, w sumie ostatnio sporo się udziela.
Na tym kanale według mnie bardzo dawno nie pojawiło się nic wartościowego ani ciekawego, vlogi są głównie o szukaniu studia do kręcenia vlogów o... kręceniu vlogów. Gdyby wynajęła coś ekstra, że rzuciłoby nas na kolana, pewnie byłby śmiech, że wywaliła pieniądze by dalej raczyć widzów wysrywami o niczym, tylko w lepszej oprawie. A tak - tło odpowiada treściom przez nią zamieszczanym. Zastanawiam się tylko, kiedy  (i czy w ogóle) zapali jej się lampka, że wszystkie te łapki w dół nie pojawiają się jako wyraz jakiejś niezrozumiałej zazdrości, a jedynie nieskuteczną próbą przekazania jej, że nie jest prawdziwa w tym co robi, a spora część wyświetleń to tylko czyjeś guilty pleasure - wpadam posłuchać, a nuż znów powie coś niedorzecznego co mnie trochę rozbawi, i tyle.

Łapki w dół to przez boty/ maszynke do dislajków!!!1

Przed chwilą, lamer napisał:

no tak ale czy obecność Adama i pomoc w stwarzaniu pozorów to dobre dla zdrowia psychicznego Magdy,

kiedyś to z hukiem  runie...

Adam to dla Magdy obca osoba ale ja się pytam gdzie jest rodzina która na taki cyrk pozwala? 

Ja myślę, że rodzina nieświadomie w tym stwarzaniu pozorów bierze udział i pewnie całe życie brała. Bo jej żal, bo szkoda, bo chora. Niech ma. Wszystko się traktuje u niej jako osiągnięcie, no bo jednak wymaga to od niej więcej wysiłku. I takie są fakty.

Moralność Adama pozostawiam do jego oceny. Magda krzywdy nikomu nie robi. Może czasem wykorzystuje luki prawne, no ale ile osób wokół to robi? To oczywiście jej nie usprawiedliwia, ale zawsze można to zgłosić do odpowiednich organów.

Dla mnie to jest ciekawy przypadek socjologiczny z racji zawodu i obserwuje bacznie od lat. Fascynujące. Lubię też czytać kafeterie bo nigdzie nie ma tyle projekcji ile tu. 

Adam jest ok. Może nawet Otte wyciągnie trochę z tego syfu. Może będzie bardziej ludzka. Mniej dzika 

• Like 2

1 godzinę temu, Jabbbba napisał:

Swoją drogą... Magda śpiewała w chórze Gracjan jest znany ze swoich wielkich hitów, może duet?

To mnie zabïje. ☠️

6 minut temu, ocovogulechodzi napisał:

Ja myślę, że rodzina nieświadomie w tym stwarzaniu pozorów bierze udział i pewnie całe życie brała. Bo jej żal, bo szkoda, bo chora. Niech ma. Wszystko się traktuje u niej jako osiągnięcie, no bo jednak wymaga to od niej więcej wysiłku. I takie są fakty.

Moralność Adama pozostawiam do jego oceny. Magda krzywdy nikomu nie robi. Może czasem wykorzystuje luki prawne, no ale ile osób wokół to robi? To oczywiście jej nie usprawiedliwia, ale zawsze można to zgłosić do odpowiednich organów.

Dla mnie to jest ciekawy przypadek socjologiczny z racji zawodu i obserwuje bacznie od lat. Fascynujące. Lubię też czytać kafeterie bo nigdzie nie ma tyle projekcji ile tu. 

Adam jest ok. Może nawet Otte wyciągnie trochę z tego syfu. Może będzie bardziej ludzka. Mniej dzika 

Będzie bardziej, bo Adam któregoś pięknego dna naprawdę spie**** z tego cyrku, który ostra sobie sukcesywnie od kilku lat buduje i wtedy będzie płacz i ryk. Pamietajmy, ze otra traktuje niektórych ludzi jak bożków, dla niej kontakt ze zdrowymi, normalnymi ludźmi jest niczym dla nas kontakt z gwiazdami Hollywood. Ona nie ma do tego zdrowego podejścia, dlatego jak Adam, jeden z niewielu samców w jej życiu, odejdzie, to ostra tego nie zniesie. 

15 minut temu, Dorotka2000 napisał:

Czyżby wielki powrót Pawła i ostra libacja z Lechem free w tle? 

za wysokie progi na prezesowej nogi!  to będzie wyjście biznesowe z wyimaginowanym klientem na kolację 

• Like 1

Napisano (edytowany)
5 minut temu, KlaunWojtek napisał:

Będzie bardziej, bo Adam któregoś pięknego dna naprawdę spie**** z tego cyrku, który ostra sobie sukcesywnie od kilku lat buduje i wtedy będzie płacz i ryk. Pamietajmy, ze otra traktuje niektórych ludzi jak bożków, dla niej kontakt ze zdrowymi, normalnymi ludźmi jest niczym dla nas kontakt z gwiazdami Hollywood. Ona nie ma do tego zdrowego podejścia, dlatego jak Adam, jeden z niewielu samców w jej życiu, odejdzie, to ostra tego nie zniesie. 

I to może być konfrontacja która otworzy jej oczy. Bo najprawdopodobniej ona naprawdę poważnie traktuje swój biznes, swoje plany. I dla niej to pewnie dużo. Tu często się jej przekazuje, że: Magda, my to wiemy, my widzimy, przed nami nie ukryjesz. Problem w tym, że ona sama przed sobą ukrywa. Skrzętnie sobie wizualizuje siebie inna, lepsza, produktywna. Dla niej to są osiągnięcia i bycie zajęta. Ona nas nie oszukuje tylko siebie. A atakuje nas bo te wypowiedzi burza jej przeświadczenie o sobie. 

I to przeświadczenie musi runąć, wtedy zobaczy faktyczna siebie. Niektórych rzeczy nie może zrobić, jeśli nie będzie starała się dużo bardziej od zdrowej osoby. Taki jej los i póki się z tym nie pogodzi to będzie czuła przypływ profesjonalizmu dzięki długopisowi.

Edytowano przez ocovogulechodzi
  • Like 3
  • Thanks 2

7 minut temu, ocovogulechodzi napisał:

Bo to dzidzia, która chce zabawkę. Jej nie zależy na tym, żeby poprawić jakość filmów. Jej zależy na tym, żeby mówić, że ma studio. Kij z tym, że to jakaś wnęka, w której szczur dostałby klaustrofobii. Że pod drzwiami ma głośną recepcję, a za plastikowym witrażem hałaśliwą strefę coworkingu. Kij z tym, że akustyka jest o kant tyłka rozbić, że to pomieszczenie nie ma zadatków na miejsce do nagrywania. Wynajęła najtańszą norę, w której ledwo się mieści, ale chociaż może sobie wpisać w tytuł STUDIO. Teraz będzie się masturbowała tym słowem przez najbliższe miesiące. Aż nie wymyśli czegoś nowego. 

Oczywiście, że filmy dalej będą gniotami. Że tło będzie brzydkie, dźwięk kiepski, treść nudna. Oczywiście, że się nie rozwinie, że nie skoczą jej statystyki, że nie będzie współprac. Że dalej na tle sztucznej trawy będzie bredziła o słodyczach. Oczywiste, że nie przyciągnie nowych widzów i nie wskoczy na wyższy poziom, bo tam nie ma do tego warunków. Co innego może tam nakręcić, niż kręciła w worq?

Ale czy jej zależy na rozwoju? Nie... Jej zależy na pozorach. Jest jak te wszystkie laski. Włosy jak siano, zmarszczki w młodym wieku, pryszczata cera, krzywe zęby, kozaczki z Biedry, ale podróbka torebki Gucci jest i nic więcej się nie liczy. Można być dumnym jak paw. Babka jest na poziomie dziecka. Zabawia w biuro w piwnicy albo na strychu. A dorośli udają, że fajne, że prawdziwe, że biznes się kręci. Bo co dziecku powiesz? I co powiesz Magdzie? Że zachowuje się jak upośledzona? Że wtopiła 800 zł? Że każdy się z niej śmieje? 

Gdyby jej zależało na rozwoju kanału, to by inaczej inwestowała te pieniądze. Bo to pomieszczenie jest jej zbędne, nic ciekawego tam nie nagra. A tak mogłaby zacząć od fajnego tła w domu, od małego remontu, od jakiegoś kącika do nagrywania. Gdyby się rozkręciło, to wtedy mogłaby inwestować w porządny lokal. Żeby faktycznie rozbudować kanał.

Ale ona nie ma na kanał pomysłu. Jest nudna, męcząca i irytująca. Żadna jakość tego nie poprawi. Co za różnica czy cmoka te słodycze w starej futrynie, na tle białej ściany czy na tle sztucznej trawy. To ten sam nudny wysryw. 

Ale czy Kiepską to obchodzi? Nie. Ona ma to gdzieś. Podnieca się, że może mówić iż ma studia i łechta się komentarzami od litościwych ludzi, którzy widzą czuba i nie chcą mu przykrości robić. A czub będzie siedział w schowku na szczotki i puszył się, że ma studio. Wstawi tam pingwinka z Ikei, jakieś lampki za 5 zł z Pepco i powie, że to super aranżacja, rozwój firmy i wielka innowacja. 

Jak wywali stamtąd biurka, to gdzie kogoś ugości? Jak je zostawi, to gdzie będzie nagrywać? Przy tych biurkach? No już widzę te miliony widzów nadciągających do tego rozwiniętego kanału. Gdzie Babka z Adamem tłoczą się jak sardynki w puszce w tej jej wnęce. Może właduje tam 5 koła w remont, a za kilka miesięcy właściciel ją wysiuda 😄 

Nie potrzebowała ani działalności gospodarczej, ani tego schowka, to jej nie rozwinie kanału, ale ona nad tym nie pracuje. Ona chce mówić, że ma firmę, że ma studio. Tak samo jak chce mówić, że dziko imprezuje, a skubie paluszki u Ali, która cichutko puszcza Ich Troje, żeby nie zagłuszyć Ojca Mateusza w telewizorze. 

Babka zawsze będzie miała kompleks Buczy i zawsze będzie próbowała jej dopiec. Z tym, że Bucza zawsze będzie miała gdzieś jej firmy, biura i studia. Bo przecież widzi, że czub improwizuje i chce wszystkim wmówić, że pada deszcz jak jej wszystko w twarz pluje. Będzie się teraz trząść jak osika na wietrze w tej swojej skrytce, żeby ktoś zza plastikowej szyby nie usłyszał jak ciamka Kinder Bueno i mówi, że jej smakuje. I taka oto czeka nas nowa jakość filmów. 

• Like 12
  • Thanks 8

10 minut temu, ocovogulechodzi napisał:

Ja natomiast uważam że Bapka nieświadomie ale robi krzywdę.  Spójrz na jej odbiorców, czytając komentarze łatwo zauważyć ze ponad 50% jej widzów to dzieci i osoby niepełnosprawne, czasem infantylne a na pewno łatwowierne.  I ona tym osobą pokazuje nieprawdę, i kłamie i stwarza iluzje a oni o tym nie wiedzą. i być może myślą że prowadzenie firmy własnie tak wygląda. A co jak ktoryś z jej potencjalnych widzów dajmy na to z zespolem Downa tez postanowi zalozyc firme nie wiedzac ze u Bapki to tylko zabawa.? Wiesz, na zasadzie chora Magda może to i ja mogę... Jak pozniej taka matka bedzie sie musiala temu choremu dziecku natlumaczyc ze to tak nie wygląda .

34 minuty temu, ocovogulechodzi napisał:

Przestań wypisywać fanaberie. Ma długi urlop, przeciez ludzie mają po dwa tygodnie wolnego. To normalne. Dla niego to normalna praca. Jeszcze jest osobą niepełnosprawną więc pewnie przysługuje mu wiecej. A ocenianie Adama i jego podejścia do PRACY(bo tym pewnie jest dla niego babka) po minie??? Ehhh, nawet nie skomentuje.

Serio, ja rozumiem ocenianie tego co mówi faktycznie, robi. Wytykanie bezsensu, braku logiki. Ale doszukiwanie się, dopowiadanie. Jakieś wyssane z kciuka paranoje. No trochę slabo. Rzeczowe komentarze giną. Skupmy się na tym co widzimy i slyszymy. Bo to wystarczy zeby moc jej wytknąć błędy, robi głupoty na oczach swojej wielkiej widowni co rusz. 

Masz dużo racji, ale tak jak śledzę kanał ostrej, to nie ma go już prawie miesiąc ? nie wiem, ale mi wydaje się to logiczne, patrząc po jego minie ( tak po minie ) że trochę był zmęczony tym co robi i to widać. Nie oceniam, praca jak praca. Może musiał, może sytuacje go zmusiła, może on ma do tego jak olewcze podejście, że mu to nie robi, ale WIDAĆ, że ma dość. Mam też nadzieje, że czytając nas tutaj i widząc znikające komentarze, to jak prezesowa odnosi się do konstruktywnej krytyki, otworzy mu się trochę oczy. 

Nie wiem jak ty i inni, ale dla mnie twarz i wypisana na niej mina, grymas, spojrzenie, uśmiech, jego brak itd to wizytówka człowieka i widać po nim, że to co robi, robi bo musi a nie że lubi. Więc nie wiem gdzie tu fanaberie jak to napisałaś, bo ja po prostu widzę zmęczonego tym co robi faceta i tylko czekam aż spieprzy z tego cyrku. Gorąco mu w tym kibicuje. Powiem więcej, chętnie oglądałabym jego kanał solo. 

A ja wam mówię, że Adam zawinął się, jak prezesowa zaczęła wybierać tapety do nowego apartamentu małżeńskiego. Z wściekłości usunęła drabinkę z simsowego basenu i zapila smutki leszkiem free

• Like 1

13 minut temu, Aeteryczny gaugan napisał:

A ja wam mówię, że Adam zawinął się, jak prezesowa zaczęła wybierać tapety do nowego apartamentu małżeńskiego. Z wściekłości usunęła drabinkę z simsowego basenu i zapila smutki leszkiem free

A taki dobry plan miała. Niby przypadkiem mieli zasiedzieć się w kawalerce do wieczora, aż ostatni autobus do Redy odjedzie. Niby przypadkiem miały jej wypaść prezerwatywy z nowego plecaczka. - Chciałam gumki do żucia, a w Żabce dali mi takie - miała powiedzieć. - Jagodowe? Twoje ulubione. O... i mój rozmiar - miał odpowiedzieć on. Potem z plecaczka miał wypaść jeszcze żel intymny. - Myślałam, że to na kanapki. Ale przypau, nie pytaj! - miała sztucznie miotać się Babka, bo przecież to wszystko ukartowała. - Nie no fajne to jest - miał odpowiedzieć Adam, kiedy wziąłby jej z ręki upragniony eliksir rozkoszy. - Skoro już tu jesteśmy, to może byśmy spróbowali? - miał zagaić, a Babka miała się chwilę opierać dla pozorów, żeby potem ulec i rankiem zwalić wszystko na Leszka Free.  A potem ten autobus miał im uciekać coraz częściej. A z plecaczka miało wypadać coraz więcej rzeczy.

• Haha 7
  • Confused 3

1 godzinę temu, ocovogulechodzi napisał:

Z tego co wiem to osoba z grupą inwalidzką ma dodatkowo 10dni urlopu. Może nawet mieć 30-35 dni urlopu. Weekendy się nie liczą to wychodzi około półtorej miesiąca. Trzeba spojrzeć od kiedy go nie ma na vlogaskach.

Przed chwilą, Aeteryczny gaugan napisał:

Urlop bez prezeski, od prezeski, czy kombo? 

Jedno i drugie.

• Sad 1

6 godzin temu, fiolcia89 napisał:

A taki dobry plan miała. Niby przypadkiem mieli zasiedzieć się w kawalerce do wieczora, aż ostatni autobus do Redy odjedzie. Niby przypadkiem miały jej wypaść prezerwatywy z nowego plecaczka. - Chciałam gumki do żucia, a w Żabce dali mi takie - miała powiedzieć. - Jagodowe? Twoje ulubione. O... i mój rozmiar - miał odpowiedzieć on. Potem z plecaczka miał wypaść jeszcze żel intymny. - Myślałam, że to na kanapki. Ale przypau, nie pytaj! - miała sztucznie miotać się Babka, bo przecież to wszystko ukartowała. - Nie no fajne to jest - miał odpowiedzieć Adam, kiedy wziąłby jej z ręki upragniony eliksir rozkoszy. - Skoro już tu jesteśmy, to może byśmy spróbowali? - miał zagaić, a Babka miała się chwilę opierać dla pozorów, żeby potem ulec i rankiem zwalić wszystko na Leszka Free.  A potem ten autobus miał im uciekać coraz częściej. A z plecaczka miało wypadać coraz więcej rzeczy.

A może już tak było? Dlatego teraz zwiał bo ma wyrzuty sumienia

• Confused 1

Było mówione, że jest na urlopie. Dajcie spokój, nie siejcie teorii spiskowych, bo to poziom dzieci z podstawówki, albo marnego szmatławca (brukowca). On może nawet jak wróci nam się nie pokazywać, bo będzie miał dość cyrku. 

Żal mi Magdy, bo nie potrafi przyjmować dobrych rad, uważa się za alfę i omegę, a każde zwrócenie uwagi traktuje jako afront. Niestety ten mechanizm obronny nie daje jej nic dobrego. 

Ale z racji, że jestem wredna, to powiem, jej nowe studio... no to jawna porażka. Znaczy może inaczej, jako miejsce pracy dla dwójki osób jednocześnie, które mają ogarniać sprawy głównie w internecie? Rewelacja, ładnie może nie jest, ale przynajmniej to jakiś swój kąt. Ale na studio do nagrywania to się to zupełnie nie nadaje.

Powtarzam, miejsce jej vlogów i nagrań nic wiele nie zmieni, jeżeli ona merytorycznie nie podniesie swoich filmów. A są one coraz gorsze... chociaż przyznaje rzadziej popija alkohol łypiąc jednym okiem. To na plus. 

• Like 3

Myślę, że tą gadką o modelce chciał dać ostrej coś do zrozumienia.

42 minuty temu, Nie Tak Stara Jędza napisał:

Było mówione, że jest na urlopie. Dajcie spokój, nie siejcie teorii spiskowych, bo to poziom dzieci z podstawówki, albo marnego szmatławca (brukowca). On może nawet jak wróci nam się nie pokazywać, bo będzie miał dość cyrku. 

To jest forum plotkarskie, od tego jest, żeby siać teorie spiskowe i domysły. Zresztą nie raz okazało się, że takie plotki miały ziarno prawdy, bo przecież osoby pokroju Babki nie są z widzami szczere. 

3 minuty temu, Peraspera napisał:

Myślę, że tą gadką o modelce chciał dać ostrej coś do zrozumienia.

Ciekawe czy też jak Bełt ogląda Roksany

14 godzin temu, tangomilonga napisał:

Coraz trudniej jest mi się uśmiechać z politowaniem na widok jej odpałów, bo zaczyna mnie zwyczajnie irytować. Krytyka jej nie dotyka, bo jest wielką biznesłumen i robi swoje, a inni zazdroszczą. No nie, Magda, tutaj zupełnie nie o to chodzi. I wiesz co? Mogłabyś przystopować z tą swoją złośliwą fasadą, pod której ochroną nazywasz swoich widzów trollami, bo wszyscy wiedzą, że jesteś ob_srana po pachy na widok każdego komentarza, który ci choć trochę nie pasuje. Daj spokój i przestań odbierać wszystko jako atak. 

Ze strachu szczeka jak ratlerek. Bez tego obszczekiwania byłaby tylko nudną, biedną niepełnosprawną, a tak ludzie do niej wracają, bo jest wku.wiająca.
Kiedyś pisał do niej chłopak ze schizofrenią. Zaczepiał ją w komentarzach, zadawał pytania, babka go odpulała jak natrętną muchę. Nie zdziwiło mnie, gdy na jego kanale zobaczyłam typowo babkowe treści. Sprawiało to wrażenie wykonywania jakiegoś zadania od terapeuty. Chłopak mówił, że wstał o 9, dziś jest lepsze słońce, czuje się lepiej, dlatego weźmie psa na spacer. Po spacerze włączał kamerę i relacjonował, co wskazuje jego krokomierz. W przeciwieństwie do Babki nie był agresywny, chamski. Wywoływał raczej sympatię, współczucie i znudzenie. Miał niewielu widzów. 

Babka tym, co wrzuca na kanał i tym, co odwala w komentarzach, wysyła dwa sprzeczne sygnały. Z jednej strony zaprasza do swojego depresyjnego życia i w sposób intymny wyjawia jego szczegóły. A jednocześnie boi się ludzi i nie chce, żeby te szczegóły znali, dlatego walczy z nimi w komentarzach. Jak małe dziecko skraca dystans, mówiąc do zupełnie obcych ludzi, że właśnie wstała i zjadła kinderka. W ten sposób rozmawia się z najbliższymi, kiedy nie chodzi o przekazanie informacji, co się zjadło, ale o okazanie bliskości, zainteresowania. Małżeństwo gadające o tym, co kto zjadł i o której wstał, pokazuje sobie, że chociaż są daleko od siebie, chcą znać szczegóły z życia, chcą czuć się blisko. To nie są treści na jutuba. Gdy widzowie reagują na to dziwactwo śmiechem, Babka robi się agresywna. 

• Like 6
  • Thanks 1

Adam już z urlopu wrocił tylko go bapka  nie pokazuje, ale we wczorajszym wysrywie wspomina ze jej pomagagał wybrac ...enke w sklepie 

a okolo 12 minuty bapka  zerka zalotnie  - tzn ze nie byla sama :-)

A mi się wydaje, że te ujęcia biurowca w środku, marmurowa podłoga, drzwi, to wszytsko jak z Magdy M. 

Magda A, spełnia swój sen o byciu Magdą M. z filmu. 

Płomienne zorze budzą ją ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Mikrofon w  ręku wartości swej
W pełni świadoma świadoma, że hej

Jutuberzy ścigają wciąż z nią się !
Bo do wyścigu każda gotowa jest
Jutuberzy z lepszych najlepsi!
 Trzydzieste piętro w biurowcu szklanych drzwi

Raz, dwa, tri! Słońce zachodzi, minął kolejny dzień
A po wyścigu dobrze zabawić się
Jutuberzy bawią nocą się
Po to jest życie, by korzystać zeń

• Like 1
  • Haha 4

Nie wiem dlaczego ale drugi dzień bawią mnie te witraże... Wyobrażam sobie miny ludzi pracujących za nimi i patrzący jak Madzia i Adaś szamaja słodycze z Oszo 😬😬 albo odgrzewają jakieś gotowce a potem godzinne wysrywy i testy na żywo 🤗🤗

• Like 1
  • Haha 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się