Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnesx536

Spanie razem

Polecane posty

Gość Agnesx536

Witam, mam dziwny problem. Sama mam 23 lata, moja mama jest kobietą po 50tce po rozwodzie. Całe życie zajmowała się nami i w tym czasie z nikim nie mieszkała.Nasze relacje wcześniej były naprawdę kiepskie ale odkąd się wyprowadziłam się poprawiły i teraz gdy przyjezdzam nadrabiamy czas. Mama ma partnera z którym spotyka się od kilku lat, ale on mieszka gdzie indziej i nocuje u niej tylko czasami ale najczęściej śpi i spędza całe dnie sama. Ogólnie ciągle się kłócą i on odmawia zamieszkania z nią.  Jakis czas temu mamie umarł tata i z początku poprosiła mnie bym z nią spała bo się bała. No i z początku odmówiłam,ale zrobiło mi się jej żal i położyłyśmy się razem. Tyle, że nie wiem czy nie pytała o to też wcześniej. Teraz po 2 miesiącach znów mówi bym z nią spała, że łóżko jest duże, każdy ma swoją stronę i że się nasłuchała różnych rzeczy. Chyba chodzi o dziadka. Chcę ją wesprzeć na duchu by czuła, że ją kocham bo nasze relacje były fatalne. Z drugiej strony to niezręczne uczucie, bo jestem dorosłą kobietą, na codzień śpię z facetem. Nie wiem czy to ze względu na dziadka czy  tak brakuje jej mężczyzny i towarzystwa. Ona się dla nas poświęcała ale ja nie pamiętam bym nawet jako nastolatka z nią spała tyle że wtedy zawsze ktoś był w domu, teraz mieszka sama. No i nie wiem jak się zachowywać. Chce poczuć jakieś ciepło od niej w końcu jesteśmy rodziną, ale spanie w tym wieku z rodzicem jest dziwne. Mama za każdym moim przyjazdem mówi bym z nią spała w jednym. Jak mowię, że to dziwne to odpuszcza mówi bym poszła do siebie i pyta innym razem. Wtedy jest mi jej żal, że pół życia śpi sama i przychodzę. W czasie snu każda śpi na swojej połowie. Totalnie nie wiem co o tym myśleć i jak to załatwić. Czy to normalne czy może coś złego, trochę mnie to krępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mówiła, że stare z młodym w łóżku spać nie powinno. Co innego młodzi rodzice z niemowlakiem, a co innego stary koń (czy klacz 😂) ze starą babą. Chore to jakby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja mama jest dorosła więc chyba umie spać sama. Jeśli obie miałybyście ochotę to wasza sprawa, ale skoro czujesz się niekomfortowo to jej powiedz i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze Twojej mamie sni sie maz,albo dziadek i sie boi. Sny nawiedzane przez duchy sa bardzo realistyczne ,przynajmniej moje. Wiem ze to zabrzmi jakbym byla nawiedzona..ale ...czasem duch ma zbyt malo energii i przyprowadza ze soba zlosliwe duchy. Mi jeden kiedys siadal na twarz i probowal przyduszac innym razem inny duch straszyl potwornym widokiem siebie samego i nie moglam sie wybudzic..

Moze kupcie pieska albo kotka,mamie bedzie razniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×