Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Najszybciej znikający temat z jabłecznikiem w tle.

Polecane posty

Coś leci ostatnio w tempie ekspresowym. 

Wanda & Muka i spółka czas start.

Do ilu stron dojdziemy?;)

• Like 2
  • Haha 2

Już kolejny poleciał? Czy były tam jakieś nowe, interesujace fakty?

Chyba nic ciekawego nie było.. 

Swoją drogą to trochę słabe że odbierają ludziom wolność słowa - wchodzić im w cztery litery, ślinić się na widok każdej ...y i śmiać z nieśmiesznych żartów luki jak najbardziej okej, ale jak już się napisze szczerze co się myśli to delete i blok XD i mowa tu o ludziach którzy żyją z obnażania się w internecie, smutne

• Like 3

Myślicie, że to rodzina W zaczęła działać? Aby może inwestorzy do tego nie doszli?

20 minut temu, Adelajna napisał:

Myślicie, że to rodzina W zaczęła działać? Aby może inwestorzy do tego nie doszli?

Albo Muczos ma ból tyłka, że sam się podstawia w filmach i pokazuje nie tylko brak szacunku, ale i zazdrość wobec W. jak sobie kupi wymarzoną torebkę. Ona pewnie to kupiła z jednej współpracy, a on TYYLE musiał odkładać na pierścionek. Nigdy nie spotkałam się z tak infantylnym facetem - to przedrzeźnianie jej i sposób w jaki się do niej odzywa... Normalny facet jest zadowolony gdy kobieta sobie coś fajnego kupi i jest szczęśliwa, a tym bardziej z własnej kasy. Widać, że go to uwiera.

• Like 5
  • Thanks 3

Btw. śmieszą mnie te gratulacje i teksty, że ciężko pracuje xD Owszem, zarobiła to ma, ale jaka to ciężka praca? A gratulować to można ukończenia studiów, jakichś osiągnięć, ale jak widać świat teraz stoi na głowie i zakup drogiej torebki jest synonimem sukcesu. Rozumiem jeszcze gdyby np. kupili mieszkanie, a tu taka ekscytacja w komentarzach. 😂

• Like 1
  • Thanks 2

14 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Albo Muczos ma ból tyłka, że sam się podstawia w filmach i pokazuje nie tylko brak szacunku, ale i zazdrość wobec W. jak sobie kupi wymarzoną torebkę. Ona pewnie to kupiła z jednej współpracy, a on TYYLE musiał odkładać na pierścionek. Nigdy nie spotkałam się z tak infantylnym facetem - to przedrzeźnianie jej i sposób w jaki się do niej odzywa... Normalny facet jest zadowolony gdy kobieta sobie coś fajnego kupi i jest szczęśliwa, a tym bardziej z własnej kasy. Widać, że go to uwiera.

Myśle, ze nikt nie jest na tyle głupi, żeby zaplacic jej 20 k za reklamę jakiegoś go.w.n.a 

Moim zdaniem to obydwoje maja pusto w głowie. Nie wiem jak można za tysiące złotych kupić pierścionek albo torebkę gdy mieszka się w wynajmowanym mieszkaniu. Jedno drugiego warte ale dobrze się klikają w necie. Nastolatki zadowolone. 

• Like 1

Niektóre z was nie maja pojęcia ile oni dostają kasy za współprace 

znam osobę która prowadzi dużo dużo mniejszy kanał od nich i nie bierze mniej niż 5k. Andzia nie weźmie mniej niż 15-20k a w najlepszym wypadku dostaje pewnie i 50-60K 

• Like 8

35 minut temu, katarzynka2016 napisał:

Myśle, ze nikt nie jest na tyle głupi, żeby zaplacic jej 20 k za reklamę jakiegoś go.w.n.a 

Moim zdaniem to obydwoje maja pusto w głowie. Nie wiem jak można za tysiące złotych kupić pierścionek albo torebkę gdy mieszka się w wynajmowanym mieszkaniu. Jedno drugiego warte ale dobrze się klikają w necie. Nastolatki zadowolone. 

ojj, zdziwiłabyś się. 20 k to i tak jedna z niższych stawek. 

• Like 1

Przed chwilą, Nicole1991 napisał:

znam osobę która prowadzi dużo dużo mniejszy kanał od nich i nie bierze mniej niż 5k. Andzia nie weźmie mniej niż 15-20k a w najlepszym wypadku dostaje pewnie i 50-60K 

Ja też myślę, że dużo zarabia. Pokazuje to jej podejście do wrzucania filmików - Muczos musi przepraszać widzów, że jeszcze nie wrzuci swojego filmu, bo bez filmiku W. zaburzy to chronologię. I musi czekać na księżniczkę. Za to on ma ciśnienie i ciągle publikuje filmy.

7 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Ja też myślę, że dużo zarabia. Pokazuje to jej podejście do wrzucania filmików - Muczos musi przepraszać widzów, że jeszcze nie wrzuci swojego filmu, bo bez filmiku W. zaburzy to chronologię. I musi czekać na księżniczkę. Za to on ma ciśnienie i ciągle publikuje filmy.

Chociaz Muka ostatnio też ma dużo współprac, na prawie każdym filmie. Wiadomo ona jednak ma ich więcej. Pomyślcie sobie jak się czuł te 5 lat temu jak A mieszkała sobie w penthousie, miała już wtedy kase na torebki, wczasy a on z kolegami na pokoju i jadł ten ryż. O ile to prawda co mówił.

Tak btw juz drugi raz gdy jest mowa o Edi nagle wątek leci

• Haha 1

Zwłaszcza, że pamietam filmik ten jak będą się nazywały ich dzieci i tam mówili, że niedługo zamieszkają razem gdzie miesiąc później się rozstali. Widać jakie A ma wymaganie, nie wynajęłaby mieszkania na wydupiu ani jakiejś klitki a w Wawie mieszkania są bardzo drogie i płacąc te pół na pół byłoby i tak ciężko na mieszkanie w centrum a Muczos wtedy dopiero zaczynał nagrywać i o współpracach to chyba jeszcze tylko marzył.

1 minutę temu, ariana1422 napisał:

Chociaz Muka ostatnio też ma dużo współprac, na prawie każdym filmie. Wiadomo ona jednak ma ich więcej. Pomyślcie sobie jak się czuł te 5 lat temu jak A mieszkała sobie w penthousie, miała już wtedy kase na torebki, wczasy a on z kolegami na pokoju i jadł ten ryż. O ile to prawda co mówił. 

Tak btw juz drugi raz gdy jest mowa o Edi nagle wątek leci

Oni chyba już czują oddech Yurasa i Ewy na plecach. Wiedzą, że nie są już tak dobrze postrzegani. Po akcji z rozbierającą się babą wiele osób straciło do nich sympatię, ale poród wzruszył wiele bab xD I jakoś się to kręciło. Ale potem jak zaczęli pokazywać jak się normalnie do siebie odzywają, to bańka prysła. I to udawanie, że tak świetnie sobie radzą po porodzie, a Muka uciekał z domu, bo tak go męczył połóg W.

Jak nie zaczną robić ciekawego contentu to Ewka będzie mieć monopol na filmiki ślubne, bo Wandzi się nie chce pewnie nagrywać. Zresztą, z samych zaręczyn można było natrzepać o wiele więcej filmów, również na kanale Wandzi, gdyby Muka nie przyoszczędził i nie zrobił tego na chrzcie.

• Like 2
  • Thanks 2

41 minut temu, Nicole1991 napisał:

Mojej koleżanki współlokatorka robi jakieś makijaże na instagramie. Wrzuci z 3 w miesiącu i już nie musi pracować. Tak, z tego jest duża kasa. Jakby się postarała to miałaby z 3 razy tyle, ale jest leniwa 😀

A Andzia to oczywiste, że ma ogromne stawki. Myśle, że jedne z większych na Yt.

• Like 1

10 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Jak nie zaczną robić ciekawego contentu to Ewka będzie mieć monopol na filmiki ślubne, bo Wandzi się nie chce pewnie nagrywać. Zresztą, z samych zaręczyn można było natrzepać o wiele więcej filmów, również na kanale Wandzi, gdyby Muka nie przyoszczędził i nie zrobił tego na chrzcie.

Dokładnie. Kiedyś te filmy naprawdę były częściej. Teraz na każdym filmiku tylko zakupy i restauracje z czego pół filmu to reklama... I tak ma juz wysyp reklam na instagramie więc na tym youtube mogłaby czasem odpuścić bo ludzie tracą do niej sympatie. a Y i E to wygrali los na loterii będąc ich znajomymi. Naprawdę to jest aż śmieszne, że E jakoś nie była wcześniej youtuberką mimo, że to nagrywanie jest już od lat popularne a jak wróciła do Y to nagle to jej pasja i chce nagrywać.

Obejrzałam sobie właśnie Kubę Wojewódzkiego z Gonciarzem. I tam Kuba mówi że na insta jego stawka wyjściowa to 50k, a Gonciarz w jeden dzień najwięcej zarobił 100k, wiadomo że to zupełnie inny swiatek niż nasze wandziaksy, ale wątpię żeby ktoś chciał aż 50-60k płacić Wandziaksow za reklamę, do 30 mogą dociągną ale wątpię na więcej. Chociaż kto wie?

• Thanks 1

Ostatnie story u Luki i ten uwypuklony nienaturalnie krok. Luka, widać, że tam nic a nic nie ma, wypchane majtki wyglądają inaczej, niż spodnie postawione na sztorc 😄

• Haha 8

Niemodna już komentuje zdjęcie u Edzi z małą xD Oni pewnie wszyscy się z niej śmieją. Nie wiem jak tak można wiecznie podlizywać się ludziom.

19 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Niemodna już komentuje zdjęcie u Edzi z małą xD Oni pewnie wszyscy się z niej śmieją. Nie wiem jak tak można wiecznie podlizywać się ludziom.

Marzy, żeby zostać "przyszywaną babcią" 😂

• Haha 2

Może rozprawy w sądzie ruszyły. 

To pisałam już wcześniej na kafie ze mamaginekolog chwaliła się że za polecenie książki wzięła 4K.a za wzmiankę u siebie 1k brała. Ostatnio 1,5k.za minute polecenia 

Też jestem ciekawa ile Ona wyciąga za reklame. Na instagramie na ostatnich 9 zdjęciach 5 zdjęć to reklama. 

Dyson, Fluff Skin, Justspices, Moliera2 i Nacomi 😮

do tego dochodzi Natural Mojo, Hello Body, case na telefon, Foreo, Letyshop, cukier i jej sklep ze świeczkami. Troche tego jest, a nie wiem czy nie pominełam czegoś 😂😁

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Olo123 napisał:

Też jestem ciekawa ile Ona wyciąga za reklame. Na instagramie na ostatnich 9 zdjęciach 5 zdjęć to reklama. 

do tego dochodzi Natural Mojo, Hello Body, case na telefon, Foreo, Letyshop, cukier i jej sklep ze świeczkami. Troche tego jest, a nie wiem czy nie pominełam czegoś 😂😁

Jeszcze jakiś macierzyński czy coś w związku z prowadzeniem sklepu? Nie wiem jak to działa, ale ktoś tu kiedyś pisał, że jak się płaciło duże składki, to potem się to może bardzo opłacać jak się zajdzie w ciążę. Ciekawe w sumie jak to wygląda u Youtuberek, czy jak nie mają żadnego sklepu itp. tylko działalność na YT, to mogą nagrywać filmiki po porodzie, a traktować to jako macierzyński, nie robiąc przerwy w pracy? Tj., że dostają kasę normalnie?

Tak czy siak na pewno jej się coś należy.

Edytowano przez wesoła_halinka

1 minutę temu, wesoła_halinka napisał:

Jeszcze jakiś macierzyński czy coś w związku z prowadzeniem sklepu? Nie wiem jak to działa, ale ktoś tu kiedyś pisał, że jak się płaciło duże składki, to potem się to może bardzo opłacać jak się zajdzie w ciążę. Ciekawe w sumie jak to wygląda u Youtuberek, czy jak nie mają żadnego sklepu itp. tylko działalność na YT, to mogą nagrywać filmiki po porodzie, a traktować to jako macierzyński, nie robiąc przerwy w pracy? Tj., że dostają kasę normalnie?

Też właśnie czytałam o tych składkach tutaj. Może i tak było jak ktoś tutaj to opisywał. Tyle współprac, do tego firmy płacą za porody, wczasy, hotel 😁

8 minut temu, Olo123 napisał:

A zdjęcie pewnie też inaczej cenione jest niz storka która zaraz zniknie. Plus w filmach też na pewno więcej bo jednak zostaje na dłużej. A lety to w co drugi filmie jest

7 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Też się dzisiaj nad tym zastanawiałam. Bo jak ktoś pracuje zawodowo a do tego pracuje też na YT to jak działa macierzynski bo skoro nie jest w stanie iść do pracy to i na YT też nie powinna zarabiać nie?

3 minuty temu, Fiolki napisał:

A zdjęcie pewnie też inaczej cenione jest niz storka która zaraz zniknie. Plus w filmach też na pewno więcej bo jednak zostaje na dłużej. A lety to w co drugi filmie jest

Też tak mi się zdaje, bo Ona częściej reklamy zamieszcza w filmach lub na zdjęciach niż na stories 🙂

Jak można trzymać dziecko w tak ciasnych ubraniach 😞 I jeszcze mówi sama, że to 56! Prawie 4-miesieczne dziecko...

• Like 2

Ostatnio tak sobie myslam ze skoro muka to taki sportowiec to czemu niby nie aspiruje do fame mma gdzie większość influenserow zrobi wszysko żeby dostać walkę bo to szybkie łatwe pieniądze (spora część nawet do tych walk się nie przygotuwuje) a i zasięgi odrazu idą w górę.. Wynagrodzenia za walki zaczynają się praktycznie od 100 tys a lil masti wzięła ponoć 450tys.

Myślę se muka chętnie by wziął w tym udział ale wanda mu nie pozwala bo by się z obitą gębą na zdjęciach nie prezentował a to dla niej nie są na tyle atrakcyjne pieniądze żeby ją skusily... 

Myślę że fakt nie posiadania mieszkania może być ściśle związany z tym że wynajmowanego komornik nie zabierze.. Ludzie prowadzący tego typu biznesu rzadko mają coś kupione na siebie.. Albo wynajmują albo kupują na kogoś z rodziny... A wandzia nie bardzo ma na kogo coś kupić 🤣🤣

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się