Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hedorivka

Czym mało atrakcyjna i stara kobieta może nadrobić?

Polecane posty

Jakimi cechami charakteru powinna sie wykazac zeby nadrobic braki w urodzie?

Moze byc putaną i sluchac swego janusza

26 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Nie da się. 

To, że Ty nie dałabyś rady, to nie znaczy, że się nie da. 

• Like 1

Podobno bezzębne lody są spoko.

• Haha 1

2 godziny temu, Hedorivka napisał:

dobrze gotować, lubieć przechadzki i wędrówki i być cierpliwa i wyrozumiała, dużo nie potrzeba

• Like 1

2 godziny temu, BoniBluBobi napisał:

Brzydka i młoda jeszcze nadrobi. Stara i brzydka nie. Chyba ze ma hajs zeby przerobić gębę z brzydkiej i starej na w miarę ok. Po co się oszukiwać i dorabiać ideologie do czegoś co jest proste jak drut? 

co wy z tym przerabianiem gęby ciągle? chyba że same lecicie tylko na ładny ryj no to wtedy naturalne że same uważacie że jak gębe macie niewyjściową to tragedia

5 minut temu, smooth333 napisał:

Nie mam pojęcia, ja jestem ładna i wredna, niemłoda ale ciagle na mnie lecą. 

wredne odpadają pierwszorzędnie

• Like 1

1 minutę temu, smooth333 napisał:

Jak to przecież wy kochacie zołzy. Przypominają wam mamusie. 

Eeech idę spać. 

te durne książki o zołzach wasze konkurentki piszą aby podbierać wam facetów których olewacie, eh naiwne

6 godzin temu, Hedorivka napisał:

Myślę że gargantuiczna chuć mogłaby tutaj trochę pomóc 😉

• Haha 1

pewnie,że może, zlapie taka babka dwadzieścia lat młodszego mlodziaszka za jądra i juz nadrobiła. Pałką porusza niczym dobra wróżka i juz zaspokojony młodzieniec i zadowolona babuszka. 

1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

pewnie,że może, zlapie taka babka dwadzieścia lat młodszego mlodziaszka za jądra i juz nadrobiła. Pałką porusza niczym dobra wróżka i juz zaspokojony młodzieniec i zadowolona babuszka. 

W tą stronę idziesz? Zalamalas mnie. No ale dobra, poczekamy, zobaczymy jak się to rozwinie. Ja lubię na przykład sformułowania tego typu:

5 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Myślę że gargantuiczna chuć mogłaby tutaj trochę pomóc 😉

12 godzin temu, Hedorivka napisał:

Aha, zapomniałam o pytaniu głównym. Czym nadrobi? Myślę, że pieniędzmi, które zainwestuje w wygląd (zabiegi odmładzające, ciuchy). 

Charakterem czy chucią też, ale domyślam się, że gdy człowiek jest w dołku wizualnym, to ma w du.pie te cechy, bo żeby móc rozwinąć wachlarz umiejętności, trzeba najpierw sprzedać wygląd

4 minuty temu, Onkosfera napisał:

W tą stronę idziesz? Zalamalas mnie. No ale dobra, poczekamy, zobaczymy jak się to rozwinie. Ja lubię na przykład sformułowania tego typu:

ty juz sie tak nie przechwalaj tym swoim wyimaginowanym slownictwem;) hahahaha 

1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

ty juz sie tak nie przechwalaj tym swoim wyimaginowanym slownictwem;) hahahaha 

Wyimaginowanym? Znasz aby znaczenie tego słowa?😳

1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

Gargantuiczna chuć może niekiedy pomóc, ale przy zaniedbanym wyglądzie łapiącej za jądra, młodzieniaszek może jednak wykazać determinację, wywinie się i spіеrtoli niczym rączy jelonek 😆

• Haha 3

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Wyimaginowanym? Znasz aby znaczenie tego słowa?😳

nie znam, ale jest to trza używać 🙊

9 godzin temu, martwywbutach napisał:

dobrze gotować, lubieć przechadzki i wędrówki i być cierpliwa i wyrozumiała, dużo nie potrzeba

'lubieć' 😂

• Haha 1

2 minuty temu, nieumiemgotowac napisał:

Powinna zamknąć się dla ludzi i nie otwierać drzwi, a jedzenie powinien dostarczać kurier i też najlepiej, żeby wtedy miała worek na głowie!

Worek na glowe i za ojczyzne tak mowia. Zawsze mozna wziac brzydala tez. Ja bym se zrobila operacjeplastyczna ale mi nie zalezy na związku aa yebac. No pasztetynaja przeyebane bo niby duzo brzydkich bab i duzo brzydkich chlopow al kazdy chce ladnych

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

chyba sobie jaja robisz

nie chwalajc sie, ale kilka razy padlem ofiarom zalotów pań starszych o 20 czy nawet wiecej lat i krotko mowiac jedyne co czułem to zażenowanie, wstyd i chec jak najszybszego ulotnienia sie od 'adoratorki'

faceci czuja dokladnie to samo, jak Was podrywa stary oblech

Edytowano przez bebe111

7 minut temu, bebe111 napisał:

chyba sobie jaja robisz

nie chwalajc sie, ale kilka razy padlem ofiarom zalotów pań starszych o 20 czy nawet wiecej lat i krotko mowiac jedyne co czułem to zażenowanie, wstyd i chec jak najszybszego ulotnienia sie od 'adoratorki'

faceci czuja dokladnie to samo, jak Was podrywa stary oblech

No właśnie nie wiem, czy jest sie tu czym chwalić, czy raczej schować leb ze wstydy w piasek.  To już was na mlodsze w waszym wieku laski nie stać tylko stare pruk@na budują swoje ego? chociaz nie wiem na czym bo jak juz ktis idze w te stronę, to sam musi być nic ciekawego!  

3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No właśnie nie wiem, czy jest sie tu czym chwalić, czy raczej schować leb ze wstydy w piasek.  To już was na mlodsze w waszym wieku laski nie stać tylko stare pruk@na budują swoje ego? chociaz nie wiem na czym bo jak juz ktis idze w te stronę, to sam musi być nic ciekawego!  

przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem co napisalem w poprzednim poscie

Napisano (edytowany)
7 minut temu, bebe111 napisał:

przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem co napisalem w poprzednim poscie

Byłeś dumny ze cie podrywała 60 latka;) a najszybciej uwolniłeś się od niej jak sie dało rano po śniadaniu!!

Edytowano przez TwojaMuuza
  • Haha 1

1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Byłeś dumny ze cie podrywała 60 latka;) a najszybciej uwolniłeś się od niej jak sie dało rano po śniadaniu!!

bylem przerazony, ze majac 20 lat podrywalo mnie kilka pan z zakresu 40-50 (brak samokrytyki u nich byl porazajacy), od ktorych musialem wrecz uciekac na dlugo przed sniadaniem. nie wspominam tego przyjemnie

4 minuty temu, bebe111 napisał:

bylem przerazony, ze majac 20 lat podrywalo mnie kilka pan z zakresu 40-50 (brak samokrytyki u nich byl porazajacy), od ktorych musialem wrecz uciekac na dlugo przed sniadaniem. nie wspominam tego przyjemnie

Starsi tez podrywaja mlode kobiety. Nie moga? Moga przeciez

A niech se tam podrywaja się na wzajem.co mnie to tsk naprawdę?

Podrywac kazdy mozr a do wyra od razu nie trzeba przeciez nikt nie zmusza

8 minut temu, bebe111 napisał:

Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w wieku lat 20 podrywały mnie panie dwa razy starsze, ale znając siebie myślę że niestety (a może nie niestety) dałbym się poderwać 😛

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w wieku lat 20 podrywały mnie panie dwa razy starsze, ale znając siebie myślę że niestety (a może nie niestety) dałbym się poderwać 😛

silownia od 16 roku zycia, prawie 185 wzrostu, wiec od zawsze gdzies tam panie zawieszaly oko

i nie wiem czy bys dal sie poderwac pani typu Grażynka z mięsnego, 40 lat, 25kg nadwagi, rude tapirowane wlosy itd.

przez cale malolackie zycie, atrakcyjnych, starszych adoratorek, to moze bylo 2-3, ale bedac jeszcze mlokosem z mlekiem pod nosem nie potrafilem tego wykorzystac w odpowiedni sposob. trudno

Edytowano przez bebe111
  • Like 1

A mi się zdarzało często, ze podrywali mnie dziadkowie ale od razu pokazywałam im środkowy palec.  

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się