Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kulfon

Jak Wam się żyje na obczyźnie?

Polecane posty

Jak popatrzysz na Niemców na zakupach to biorą z połek najtańsze rzeczy , najbardziej wypasione zakupy robią ludzie z Turcji i Rosji 

• Haha 1

Patrzyłam na Niemców kilka lat, najtańsze rzeczy kupowali niestety Polacy.

Żyję w Anglii już 10 lat, większość mojego doroslego życia i nie planuje już powrotu - a na pewno nie do Polski. Mój partner jest Brytyjczykiem, tu kupiliśmy dom, mamy prace, założyliśmy rodzine. Od kilku lat zwiedzamy najciekawsze dla nas zakątki Anglii i Szkocji, a co dalej czas pokaże. Pokazał mi jak bardzo ludzie mogą się mylić, twierdząc, ze „urlop Tylko w Polsce”. 

Napisano (edytowany)
Dnia 28.08.2021 o 00:24, Rubyred napisał:

Żyję w Anglii już 10 lat, większość mojego doroslego życia i nie planuje już powrotu - a na pewno nie do Polski. Mój partner jest Brytyjczykiem, tu kupiliśmy dom, mamy prace, założyliśmy rodzine. Od kilku lat zwiedzamy najciekawsze dla nas zakątki Anglii i Szkocji, a co dalej czas pokaże. Pokazał mi jak bardzo ludzie mogą się mylić, twierdząc, ze „urlop Tylko w Polsce”. 

I jakimś dziwnym trafem chce ci się tu siedzieć na forum pisać po polski i uzalac się jaka polsku jest zła, rzadko kiedy się spotyka takich negatywnych ludzi 

Edytowano przez Drpaolita
  • Like 1

Nie, jakimś dziwnym trafem tylko ty możesz tu siedzieć i się użalać jakie to Niemcy i inne kraje są złe, rzadko kiedy spotyka się takich nagarywnych ludzi.

I nie wspominaj tu ciągle o swoich koleżankach Ukrainkach i Rumunkach z którymi "pracowałaś" w Niemczech bo bardzo łatwo  się domyśleć jaki rodzaj pracy tam wykonywałaś.

• Haha 2

Napisano (edytowany)
Dnia 4.09.2021 o 08:29, Bimba napisał:

Nie, jakimś dziwnym trafem tylko ty możesz tu siedzieć i się użalać jakie to Niemcy i inne kraje są złe, rzadko kiedy spotyka się takich nagarywnych ludzi.

I nie wspominaj tu ciągle o swoich koleżankach Ukrainkach i Rumunkach z którymi "pracowałaś" w Niemczech bo bardzo łatwo  się domyśleć jaki rodzaj pracy tam wykonywałaś.

O moja największa fanka która pisze pod każdym moim postem i chodzi za mną po całym forum , pewnie jesteś jakaś gruba brzydka stara baba bo tego prześladowania i zawiści nie da się inaczej wytłumaczyć 

No i ja w przeciwieństwie do Ciebie faktycznie mam koleżanki z różnych narodów koło Ciebie nawet nikt nie chce stanąć 

Napisano (edytowany)

Weź się za siebie bo słyszałam od innych osób na forum że je także przesladowalas, smutny czlowieczku bez wlasnego zycia ktory za cel obral sobie hejtowanie mlodszych i ladniejszych kobiet 

Jak boga kocham co najmniej od 2 lat piszesz pod każdym moim postem i się czepiasz , może czas na terapię bo się ode mnie uzaleznilas ?

Ty nie masz jakiejś choroby bo to raczej niebezpieczne?

Mnie twoje życie nie obchodzi , ty się moim pasjonujesz jak największą fanka

Napisano (edytowany)

Czytaj moje posty dalej i pisz pod nimi cały czas ty z siebue robisz pośmiewisko nie ja

Chyba jedyna typiara która skomentowała moja każda wypowiedź na tym forum 🤣🤣🤣🤣🤣

Napisano (edytowany)

No nawet gdybym pracowała w takim miejscu to jestem ładna i się do tego nadaje, ty byś chciała też tak pracowałac ale byś musiała dopłacać zeby ktos skorzystal ,dziękuję za uwagę i miłego wieczorku i wylewaniu jadu na ludzi , jedyne co umiesz , smutne 

W Anglii od 12 lat, miasteczko niedaleko  Londynu, przyjechałam za chłopakiem  i tak po kilku latach nasze drogi się rozeszły. Nie myślałam wcześniej   o powrocie do Polski ,cieszyła mnie ta swoboda , znajomi w różnych kultur czy miejsc w PL.

Od pracy w obsłudze klienta czy hotelu przeszłam do pracy biurowej. Anglia pozwoliła mi wypróbować różne ścieżki, lubię to uczucie swobody,  to że jestem niezależna, różnorodność kuchni, zawsze otaczali mnie tu dobrzy ludzie i znajomi. Posiadam  podwójne obywatelstwo. Z wiekiem zapragnęło mi się stabilizacji , ale no jakoś ten jedyny się nie znalazł ( szukam, szukam) i coraz częściej myślę że jednak chyba jestem w niedpowiednim miejscu, męczy mnie bycie samej i nie bawi już życie na walizkach z myślą kiedy następnym razem odwiedzę rodzinę, zapewne gdybym sama już ją miała, byłoby inaczej . Tęsknię za polską zimą.

Jeśli nic się nie zmieni na tym polu to myślę w następnym roku miałabym ochotę odważyć się na powrót chociaż w praktyce nadal słabo to jeszcze sobie wyobrażam .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się