Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agii85

Pomocy. Sąsiedzi budzą mi dziecko w środku nocy.

Polecane posty

Mam problem z sąsiadami którzy wybudzają mi dziecko w trakcie miłosnych igraszek, niestety chciałam dyskretnie rozwiązać sprawę z sąsiadami i już dwukrotnie wrzucalam liścik do skrzynki z prośbą o cichsze zachowanie. Mam pytanie jakbyście wytłumaczyli dziecku w wieku przedszkolnym które budzi się przestraszone i dopytuje co się dzieje wyżej wymienioną sytuację.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak głośno oni muszą być albo jak marne ściany macie....No nic nie zrobisz. Możesz grzecznie zapukać i osobiście im sytuację wytłumaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mieszkam w takim bloku, slychac rozmowy prowadzone u sasiadow 😢 niestety, musisz podejsc do nich osobiscie i sprobowac rozwiazac sytuacje rozmowa. Może po rozmowie z Toba poczuja sie trochę mniej anonimowi i nocne igraszki beda trochę cichsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie,ze cos ugrasz. Przenies dziecko do innego pokoju, bo jeśli oni są tak jurni to ani dyskretnie ani osobiste zwracanie uwagi nic nie da. 

My kiedys wynajmowaliśmy mieszkanie i za ścianą byla jakas piekielna parka, ktora najpierw toczyła wojnę, wręcz rzucali krzesłami o ścianę,a pozniej glosno sie godzili. Dla nich to była tylko ich sprawa i mieliśmy się nie wtracać.  Wyprowadziliśmy sie po 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×