Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0lga_

Jak dbacie o skórę po 30stce?

Polecane posty

Dziewczyny, jak dbacie o swoją skórę po ukończeniu 30 lat? Dotychczas stosowałam kremy, peelingi i moja skóra była w dość dobrej kondycji. Niestety, dostrzegam pierwsze objawy starzenia się skóry. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na naturalną pielęgnację:) Krem od efektimy diamont bardzo mi się sprawdza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stan skóry jest zależy od diety, stosowania używek, ekspozycji skóry na słońce, ilości snu, a także odpowiedniego nawilżenia. ja rzuciłam papierosy, przeszłam na dietę, stosuje kremy do opalania i dostosowuje kosmetyki do pielęgnacji do mojego typu cery. może to banalne, ale wiele osób ma właśnie problem z odpowiedniem doborem kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przede wszystkim dobre, naturalne kremy – bez szkodliwej chemii i setki sładników. U mnie sprawdzają się krem Krayna, są może droższe od produktów z drogerii, ale zdecydowanie warte swojej ceny. 

Edytowano przez Abigajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przede wszystkim dobre, naturalne kremy – bez szkodliwej chemii i setki sładników. U mnie sprawdzają się krem Krayna, są może droższe od produktów z drogerii, ale zdecydowanie warte swojej ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz domowej pielęgnacji chodzę regularnie do salonu kosmetycznego ma różnego rodzaju zabiegi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinnaś rozważyć zabiegi, które doskonale nawilżają skórę jak na przykład juvederm volift czy infuzja tlenowa. ja ten pierwszy zabieg przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna i nie żałuje. z resztą tutaj możesz poczytać na jego temat: https://vesuna.pl/pielegnacja-skory-po-30-roku-zycia-lepiej-zapobiegac-niz-leczyc/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zabiegach nie myślałam, bo póki co nie są mi one do szczęścia potrzebne. Aczkolwiek, jeżeli one nie zmieniają rysów twarzy, nie wypełniają zmarszczek tylko nawilżają to chyba poczytam i sprawdzę na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

medycyna estetyczna to nie tylko powiększanie ust, ale również zabiegi które nawilżą skórę, poprawią jej jędrność, elastyczność. moim zdaniem warto rozważyć zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi stosowanie kremów i innych środków nie dało takich efektów jak infuzja tlenowa. serio, moja skóra po serii zabiegów jest w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

codziennie odpowiednie kremy, picie przynajmniej tych 2 litrów wody w ciągu dnia, teraz zaczęłam też brać oeparol z olejem z wiesiołka. Ma nawilżyć i ujędrnić skórę, na takim właśnie efekcie mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby dbać regularnie, a nie od święta. Wysypianie się, zdrowa dieta, nawodnienie to ma często większe znaczenie niż cena kremu który jest używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×