Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zaczne od tego ze jestem załamana. Mam juz jedno dziecko starsze samodzielniesze. Nigdy nie chcialam drugiego. Wczoraj wieczorem doznałam szoku 2 kreski na tescie. Musialo to sie stac albo z plynu albo z tego ze maz konczy na mnie czesto w okolicach intymntych natomiast nigdy w srodku. Nie ogarniam jak w taki sposob moglo dosc do zaplodnienia........jestem w szoku. Ale moje pytanie jest inne. Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...?porsze o powazne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się na to poważnie odpowiedzieć. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, agatamaz9 napisał:

Zaczne od tego ze jestem załamana. Mam juz jedno dziecko starsze samodzielniesze. Nigdy nie chcialam drugiego. Wczoraj wieczorem doznałam szoku 2 kreski na tescie. Musialo to sie stac albo z plynu albo z tego ze maz konczy na mnie czesto w okolicach intymntych natomiast nigdy w srodku. Nie ogarniam jak w taki sposob moglo dosc do zaplodnienia........jestem w szoku. Ale moje pytanie jest inne. Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...?porsze o powazne odp

Napewno nie będzie z tego powodu chore. Co do wpadki, też mnie to niedawno spotkało. Na początku byłam załamana i prawie codziennie płakałam, wraz z pierwszymi ruchami dziecka mi to załamanie przeszło, a teraz jestem na końcówce i nie mogę już się doczekać, aż zobaczę tego małego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, agatamaz9 napisał:

Zaczne od tego ze jestem załamana. Mam juz jedno dziecko starsze samodzielniesze. Nigdy nie chcialam drugiego. Wczoraj wieczorem doznałam szoku 2 kreski na tescie. Musialo to sie stac albo z plynu albo z tego ze maz konczy na mnie czesto w okolicach intymntych natomiast nigdy w srodku. Nie ogarniam jak w taki sposob moglo dosc do zaplodnienia........jestem w szoku. Ale moje pytanie jest inne. Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...?porsze o powazne odp

Jeśli ten plemnik dał radę dostać się do twojego jajeczka, to pomyśl sama, czy on na pewno jest gorszy? Moim zdaniem, to superplemnik, najsilniejszy w grupie. Nie ogarniasz w jaki sposób. No w jakiś sposób doszło 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agatamaz9 napisał:

Zaczne od tego ze jestem załamana. Mam juz jedno dziecko starsze samodzielniesze. Nigdy nie chcialam drugiego. Wczoraj wieczorem doznałam szoku 2 kreski na tescie. Musialo to sie stac albo z plynu albo z tego ze maz konczy na mnie czesto w okolicach intymntych natomiast nigdy w srodku. Nie ogarniam jak w taki sposob moglo dosc do zaplodnienia........jestem w szoku. Ale moje pytanie jest inne. Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...?porsze o powazne odp

Napewno nie będzie z tego powodu chore. Co do wpadki, też mnie to niedawno spotkało. Na początku byłam załamana i prawie codziennie płakałam, wraz z pierwszymi ruchami dziecka mi to załamanie przeszło, a teraz jestem na końcówce i nie mogę już się doczekać, aż zobaczę tego małego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Unlan napisał:

Jeśli ten plemnik dał radę dostać się do twojego jajeczka, to pomyśl sama, czy on na pewno jest gorszy? Moim zdaniem, to superplemnik, najsilniejszy w grupie. Nie ogarniasz w jaki sposób. No w jakiś sposób doszło 😄

z jednej strony masz racje z drugiej nie.. bo przez brak konkurencji nawet slabszy plemnik ma szanse.

1 godzinę temu, agatamaz9 napisał:

Zaczne od tego ze jestem załamana. Mam juz jedno dziecko starsze samodzielniesze. Nigdy nie chcialam drugiego. Wczoraj wieczorem doznałam szoku 2 kreski na tescie. Musialo to sie stac albo z plynu albo z tego ze maz konczy na mnie czesto w okolicach intymntych natomiast nigdy w srodku. Nie ogarniam jak w taki sposob moglo dosc do zaplodnienia........jestem w szoku. Ale moje pytanie jest inne. Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...?porsze o powazne odp

 Ja w sumie chcialam dziecko,maz nie. Dlatego sie nie zabezpieczalam. No i po 12 latach maz zaliczyl wpadke. 

Syn ma 2.5 roku,a w wieku 18 mc mial zdiagnozowany autyzm. Chociaz ciaza byla zagrozona od samego poczatku i od 7 tyg bralam leki na podtrzymanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji. I tak długo się utrzymałaś nie zachodząc w ciążę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agatamaz9 napisał:

Czy jesli dostal sie tam jakis plemnik z zewnatrz czy moglabyc to jakas gorsza sperma i dziecko mozebyc chore...

Skoro się dostał z zewnątrz to musiał być najlepszy z najlepszych. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na biologię w szkole podstawowej chodziłaś? Nie chciałaś dziecka to trzeba się było odpowiednio zabezpieczać, mąż też mógł o tym myśleć, a nie teraz lamentujesz. Uprawiając seks bez zapezpieczenia zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę. I nawet mi Ciebie nie żal, bo skoro nie myślisz to ponoście konsekwencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

A na biologię w szkole podstawowej chodziłaś? Nie chciałaś dziecka to trzeba się było odpowiednio zabezpieczać, mąż też mógł o tym myśleć, a nie teraz lamentujesz. Uprawiając seks bez zapezpieczenia zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę. I nawet mi Ciebie nie żal, bo skoro nie myślisz to ponoście konsekwencje. 

Uuuu jaka ja jestem mądra, uuuuu jaka jestem dojrzała, uwielbiam wbijać na tematy o wpadkach i tam wp.ier.dalać swoje wypociny uuuuu to mnie kręci uuuuuuu mam nick niegrzeczna su.ka

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio określać siebie mianem niegrzecznej su.ki na forum o macierzyństwie niczym na jakimś portalu dla zje.bów typu pan szuka uległej 🤣 jesteś mega żałosną typiarą niegrzeczna su.czko

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, .Gość napisał:

z jednej strony masz racje z drugiej nie.. bo przez brak konkurencji nawet slabszy plemnik ma szanse.

 

 

Tam nigdy nie ma braku konkurencji. Plemnik musi być silny, bo słaby nie pokona 10-13cm drogi w górę, jeśli ta ciąża nie jest z preejakulatu, który mąż radośnie dobił do szyjki macicy.

3 godziny temu, Jabbbba napisał:

A nie słyszałaś o czymś takim jak preejakulat? Jp to jest właśnie brak edukacji seksualnej..

A może byś tak przeczytała ze zrozumieniem? Przecież napisała o preejakulacie. Ten płyn, o którym pisze, to preejakulat, więc słyszała, ale była naiwna. Nigdy się nie ufa chłopu w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ChAD napisał:

Uuuu jaka ja jestem mądra, uuuuu jaka jestem dojrzała, uwielbiam wbijać na tematy o wpadkach i tam wp.ier.dalać swoje wypociny uuuuu to mnie kręci uuuuuuu mam nick niegrzeczna su.ka

Jednak ma racje w tym co pisze i nic tego nie zmieni. Wpadka jest wynikiem glupoty i nieostroznosci. Szkoda, ze kazda z nas bywa czasem nieodpowiedzialna i nieostozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×