Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dyzia

Zostawiłam byłego kocham go

Polecane posty

Witam zostawiłam chłopaka kocham go , spotkałam się ze swoim kolegą oczym później mu powiedzialam. Było znami raz dobrze raz źle , wyzywał mnie szarpał , nie mieliśmy do siebie szacunku mimo tego go kocham i chciałbym żebyśmy byli razem postawił żebym się zmieniła dał mi czas chce żebym pokazała że się zmienię , że jestem dojrzała , co robić i jak boje się że nigdy już nie będziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno zrozumieć w ogóle o co chodzi. Co to znaczy: "spotkałam się ze swoim kolegą"? Spotkanie kolegi to nie jest powód do dawania jakichś warunków przez faceta. Chyba, że spotkałaś się z kolegą na seks? To jednak oznaczałoby, że nie kochasz swojego faceta, więc szkoda czasu na takie relacje. Napisz jasno o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było poprostu zwykle spotkanie ss

15 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Trudno zrozumieć w ogóle o co chodzi. Co to znaczy: "spotkałam się ze swoim kolegą"? Spotkanie kolegi to nie jest powód do dawania jakichś warunków przez faceta. Chyba, że spotkałaś się z kolegą na seks? To jednak oznaczałoby, że nie kochasz swojego faceta, więc szkoda czasu na takie relacje. Napisz jasno o co Ci chodzi.

To było zwykle spotkanie do niczego nie doszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dyzia napisał:

To było poprostu zwykle spotkanie ss

To było zwykle spotkanie do niczego nie doszło 

Czyli jest zazdrosny o innego faceta bez wyraźnego powodu. Trzeba więc przyczyny szukać w nim. Skoro jest tak zazdrosny to albo ma bardzo złe doświadczenia z Tobą lub innymi kobietami w tej materii albo ocenia własną miarą co świadczyłoby źle tylko o nim.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dyzia napisał:

. Było znami raz dobrze raz źle , wyzywał mnie szarpał , nie mieliśmy do siebie szacunku....postawił żebym się zmieniła dał mi czas chce żebym pokazała że się zmienię , że jestem dojrzała

Schudłaś i stałaś się lżejsza? będzie mógł Cię tarmosić bez zmęczenia? Kup zestaw: żonobijkę i piwa z biedronki i idź błagaj może Cię przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 19:59, Nemetiisto napisał:

Czyli jest zazdrosny o innego faceta bez wyraźnego powodu. Trzeba więc przyczyny szukać w nim. Skoro jest tak zazdrosny to albo ma bardzo złe doświadczenia z Tobą lub innymi kobietami w tej materii albo ocenia własną miarą co świadczyłoby źle tylko o nim.

Chyba własną miara , bo to był pierwszy chłopak a ja jego dziewczyna i 7 lat razem niby spotykamy się co jakiś czas ale twierdzi że nie kocham mnie tak jak kiedyś ale mówi że jego ciągnie do mnie , to co może ciągnie bo się przyzwyczaił jak kogoś można kochać mnie już nie tak jak kiedyś przez MSC czasu gdy tak bardzo mnie kochał że wszystko by mógł kiedyś zrobić tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 20:08, Alutek napisał:

Schudłaś i stałaś się lżejsza? będzie mógł Cię tarmosić bez zmęczenia? Kup zestaw: żonobijkę i piwa z biedronki i idź błagaj może Cię przyjmie

Schudłam schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 19:59, Nemetiisto napisał:

Czyli jest zazdrosny o innego faceta bez wyraźnego powodu. Trzeba więc przyczyny szukać w nim. Skoro jest tak zazdrosny to albo ma bardzo złe doświadczenia z Tobą lub innymi kobietami w tej materii albo ocenia własną miarą co świadczyłoby źle tylko o nim.

Chyba własną miara , bo to był pierwszy chłopak a ja jego dziewczyna i 7 lat razem niby spotykamy się co jakiś czas ale twierdzi że nie kocham mnie tak jak kiedyś ale mówi że jego ciągnie do mnie , to co może ciągnie bo się przyzwyczaił jak kogoś można nie  kochać już nie tak jak kiedyś przez MSC czasu gdy tak bardzo mnie kochał że wszystko by mógł kiedyś zrobić tak twierdzi i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×