Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wyi13840

Dua Lipa to nudziara

Polecane posty

Parę piosenek ma fajnych, ale na dłuższą metę straszny rzyg. W kółko się tylko zako...e i odko...e.

Kiedyś byłam totalnie anty pop, ale przez znajomych odwiedziłam jej koncert na Open'erze w 2017. Przekonała mnie do siebie kiedy wyciągnęła gitarę akustyczną. Kawał głosu i talentu! 

Co do tematów piosenek. Nie wsłuchiwałam się na tyle żeby być ekspertką, ale słuchając np. nowej płyty, to pod względem muzyki mamy do czynienia z taką typowo nastawioną na rozrywkę. Nie doszukiwałabym się więc głębszych refleksji, skoro nie ma tam za wiele spokojnych utworów. 

18 minut temu, lemonscute napisał:

Kiedyś byłam totalnie anty pop, ale przez znajomych odwiedziłam jej koncert na Open'erze w 2017. Przekonała mnie do siebie kiedy wyciągnęła gitarę akustyczną. Kawał głosu i talentu! 

Co do tematów piosenek. Nie wsłuchiwałam się na tyle żeby być ekspertką, ale słuchając np. nowej płyty, to pod względem muzyki mamy do czynienia z taką typowo nastawioną na rozrywkę. Nie doszukiwałabym się więc głębszych refleksji, skoro nie ma tam za wiele spokojnych utworów. 

Ona nawet sama mówiła, że specjalnie wydała tę płytę w czasie pandemii, żeby ludzie mieli się przy czym pobawić i potańczyć, nawet i do lustra. Żeby nie skapcanieli całkiem od tego lockdownu 😄 więc może gdyby się nie wsłuchiwać za zbytnio, to da radę. Głos to ona ma naprawdę fajny, tego jej odmówić nie można. Muzycznie w sumie też nie najgorzej. Tylko właśnie te teksty.

Edytowano przez godverdomme

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować