Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

część zielonych wegan nju ejdżów jest świadomych kłamstwa covid

Polecane posty

że to spisek big pharmy itd, dlatego, akurat teraz, jak ma przejść bezkarnosć plus, karakan rzucił im niczym chleb i igrzyska temat futerkowy, żeby się nie sprzeciwiali bezkarności +, którą przegłosują jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi pani pd religii powiedziała ze jestem nju ejdz, bo zadawalem wiele niewygodnych pytań. Kazała mi iść na filozofie, a nie na religie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Kiedyś mi pani pd religii powiedziała ze jestem nju ejdz, bo zadawalem wiele niewygodnych pytań. Kazała mi iść na filozofie, a nie na religie 😞 

jakich pytań. może miała rację;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

jakich pytań. może miała rację;) 

Względem materializmu w kościele, stawianiu pomników, niedoskonałości w 'interpretacji' słów Biblijnych oraz wiele wiele innych. Pytałem się już jako dziecko dlaczego chodzimy do kościołów (budynków), a nie spotykamy się na modlitwę np. w domach. Zauważ ile kościół nakradł, nazabijał, wyru'chał, ukrył, ilu ludzi oszukał, jak bardzo manipulował. Przecież Ci ludzie powinni sami smażyć się w odmętach piekielnych i gł'upcami są Ci którzy wierzą w tą całą hierarchizację. W ogóle na co komu Papież, ksiądz, biskup, kardynał? Przecież wszyscy jesteśmy sobie równi i nie ma wyższych od boga? Myślisz, że Bóg chciałby żeby kościół wyglądał jak jedna wielka rodzina królewska? Nie wydaje mi się. Nawet świadek artystyczny połączony z kościołem mógł pozwolić sobie na morder'stwa, gwałty, bo papież odpuszczał. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ktoś kto ma jaja podważyć ten cały system jest nazywany od razu nju ejdżem czy innym sre'jdżem? Dlaczego prawdziwe poczucie wiary w coś nad nami jest besztane, a bycie dobrym człowiekiem zwyczajnie uniżane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o brak rzygów emocjonalnych nie na temat. wiem, że to internet, i moja prośba będzie grochem o ścianę... ale ludzie naprawdę pis rozp;i;er;t;a;la Polskę futerkiem i covidkiem CZAS DOROSNĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

proszę o brak rzygów emocjonalnych nie na temat. wiem, że to internet, i moja prośba będzie grochem o ścianę... ale ludzie naprawdę pis rozp;i;er;t;a;la Polskę futerkiem i covidkiem CZAS DOROSNĄĆ

Ok lepiej ominąć pytania i nie zastanawiać się nad sprawami wykraczającymi poza ramy własnej swiadomości. 

Edytowano przez BennieAndTheJets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Ok lepiej ominąć pytania i nie zastanawiać się nad sprawami wykraczającymi poza ramy własnej swiadomości. 

NIE PRZEHANDLUJ RESZTEK WOLNOŚCI ZA TEMAT SŁODZIASZNYCH ZWIERZACZKÓW, KTÓRE JAKO JEDYNE, PRZED DZIEĆMI POCZĘTYMI, PRZED KRÓWKĄ CZY ŚWINKĄ DOSTANĄ PRAWO DO ŻYCIA DLA CELÓW POLITYCZNYCH KARAKANA

POLAKU MYŚL A NIE BĘDZIESZ CIERPIAŁ. ALE MYŚL. TYLKO ALBO AZ. 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ale ponoć w Polsce twierdza, że to PiS jest winny. Pewnie za granicą też obostrzenia powprowadzał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, godverdomme napisał:

No spoko, ale ponoć w Polsce twierdza, że to PiS jest winny. Pewnie za granicą też obostrzenia powprowadzał xD

za jaką granicą? za australijską jest teraz fajnie, wzorujmy się na tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, brokentiger87 napisał:

za jaką granicą? za australijską jest teraz fajnie, wzorujmy się na tym!

No bez jaj, w Belgii też każą maski obowiązkowo nosić, chyba pìznę jak mi ktoś powie, że to wina PiS XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BennieAndTheJets napisał:

Względem materializmu w kościele, stawianiu pomników, niedoskonałości w 'interpretacji' słów Biblijnych oraz wiele wiele innych. Pytałem się już jako dziecko dlaczego chodzimy do kościołów (budynków), a nie spotykamy się na modlitwę np. w domach. Zauważ ile kościół nakradł, nazabijał, wyru'chał, ukrył, ilu ludzi oszukał, jak bardzo manipulował. Przecież Ci ludzie powinni sami smażyć się w odmętach piekielnych i gł'upcami są Ci którzy wierzą w tą całą hierarchizację. W ogóle na co komu Papież, ksiądz, biskup, kardynał? Przecież wszyscy jesteśmy sobie równi i nie ma wyższych od boga? Myślisz, że Bóg chciałby żeby kościół wyglądał jak jedna wielka rodzina królewska? Nie wydaje mi się. Nawet świadek artystyczny połączony z kościołem mógł pozwolić sobie na morder'stwa, gwałty, bo papież odpuszczał. 

Bo Kościół Katolicki na przestrzeni wieków wyrósł z małej sekty religijnej na potężną organizację polityczną, o wielkich wpływach. I na przestrzeni wieków, mimo że wiatr wiał z różnych kierunków, te wpływy były zachowywane. Ale teraz pojawił się wróg ostateczny - laicyzacja. A kościół składa się głównie z dobrze odżywionych, nie zmęczonych pracą mężczyzn w średnim i podeszłym wieku, żyjących ze sprzedawania ludziom zbawienia i życia po śmierci, czego absolutnie nie da się zweryfikować, bo nikt nie wrócił z "tamtej strony" 😉

Dlatego wszystkie obecne ruchy KK w Polsce to próba podtrzymania tego dobrostanu, a gwałtowne głosy protestu biskupów, to po prostu kwik świń, które przeczuwają, że czeka je oderwanie od koryta... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, godverdomme napisał:

No bez jaj, w Belgii też każą maski obowiązkowo nosić, chyba pìznę jak mi ktoś powie, że to wina PiS XD

mam nadzieję,że jesteś po prostu trochę bardziej cierpliwym trollem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×