Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Oszustwo i mało tego mam zgromadzony materiał dowodowy to potwierdzający, z kilku źródeł. 

• Like 1
  • Haha 1

Oczywiscie, a nawieksza sciema byla we Wloszech.  Mieli po prostu wysyp "anilow smierci"

• Haha 1

3 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Oczywiscie, a nawieksza sciema byla we Wloszech.  Mieli po prostu wysyp "anilow smierci"

Zaszczepiono dzieci i dorosłych na jesień a na wiosnę byli już "gotowi".

Plus Lombardia to region przemysłowy z bardzo zanieczyszczonym powietrzem (liczne kominy fabryk). Społeczeństwo było także narażone na azbest. Wszystko to skutkowalo zanieczyszczeniem płuc.

• Haha 1

Nie . To że nie mamy wojska na ulicy strzelającego do ludzi wychodzących z domów jak na filmach o epidemiach to nie znaczy że nie ma patogenu. Śmiertelność na poziomie póki co około 4% to wysoka śmiertelność.  

Nikt nie uwierzy dopóki sam nie zachoruje.

• Like 1

32 minuty temu, Bimba napisał:

mój znajomy ''zachorował'' i nadal nie wierzy, bo nie działo mu się absolutnie NiC.

Uważam, że wirus jest, ale nie jest taki groźny jak go opisują. Wirus może sobie być i tak, dużo ludzi się zaraziło. COVID-19 atakuje płuca co dla starszych ludzi jest tragedią. Moja babcia w domu opieki dostała zapalenia płuc. I umarła. To to samo jest z Koronawirusem.

Mojego narzeczonego, szefa babcia zmarła na raka a w szpitalu wpisali jej COVID-19.

Szpitale dostają kilka razy więcej kasy za osoby z COVID-19 I bonus jeśli ci ludzie zostaną podłączeni do respiratora.

Dziwne jest to, że Bill Gates na początku roku poprosił WHO o wprowadzenie pandemi (na co się WHO nie zgodziło) a 1 DZIEŃ PÓŹNIEJ Bill Gates wpłacił do WHO 50 000 000 dolarów i PANDEMIA GOTOWA. Dziwne? No nie?

Dlatego uważam, że jak najbardziej wirus jest ale nie jest tak niebezpieczny jak go opisują.

28 minut temu, sówka1313 napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

mój znajomy ''zachorował'' i nadal nie wierzy, bo nie działo mu się absolutnie NiC.

Napisałam "zachoruje" czyli będzie miał objawy i powikłania.

Napisano (edytowany)
48 minut temu, Niebieska_Panda napisał:

jak najbardziej wirus jest

Wirus jest w waszej wyobraźni i w prostokątnym pudełku 🙈🙉🙊

Ludzie mieszkający w dużych miastach nie znają nikogo kto by się zarazil, ani wśród znajomych, ani wśród znajomych znajomych, znajomych i znajomych...

Edytowano przez łaknienie
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

19 minut temu, łaknienie napisał:

Ludzie mieszkający w dużych miastach nie znają nikogo kto by się zarazil, ani wśród znajomych, ani wśród znajomych znajomych, znajomych i znajomych...

Tak. Ja też nie znam nikogo. 

16 minut temu, łaknienie napisał:

No bez przesady, ja znam parę osób. Jednej jak pisałam nie działo sie absolutnie nic. Dwie inne miały 3 dni leciutko podwyższoną temperaturę i nie czuły smaku, co oczywiscie minęło. U jednego goscia jedynym ''objawem'' był zły nastrój. Jeszcze opiszę jeden przypadek. Na stronie internetowej naszego miasta było wspomniane, o pewnej pani z naszego regionu, jako o ofiarze koronawirusa. Mozna z tego było wywnioskowac, ze owa pani po prostu złapała wirusa i umarła. I nic w tym artykule nie wspomnieli, że owa pani ponad 20 lat chorowała na stwardnienie rozsiane, zanim poszła do szpitala była tak słaba ze nie była w stanie nic utrzymac w ręce. Przed pojsciem do szpitala miała robione 2 testy na covida, oba wyszły negatywnie. W zpitalu zmarła, i jako przyczynę smierci podano covid. Wiem to bo to była siostra pani z mojej pracy. 

10 godzin temu, sówka1313 napisał:

No bez przesady, ja znam parę osób. Jednej jak pisałam nie działo sie absolutnie nic. Dwie inne miały 3 dni leciutko podwyższoną temperaturę i nie czuły smaku, co oczywiscie minęło. U jednego goscia jedynym ''objawem'' był zły nastrój. Jeszcze opiszę jeden przypadek. Na stronie internetowej naszego miasta było wspomniane, o pewnej pani z naszego regionu, jako o ofiarze koronawirusa. Mozna z tego było wywnioskowac, ze owa pani po prostu złapała wirusa i umarła. I nic w tym artykule nie wspomnieli, że owa pani ponad 20 lat chorowała na stwardnienie rozsiane, zanim poszła do szpitala była tak słaba ze nie była w stanie nic utrzymac w ręce. Przed pojsciem do szpitala miała robione 2 testy na covida, oba wyszły negatywnie. W zpitalu zmarła, i jako przyczynę smierci podano covid. Wiem to bo to była siostra pani z mojej pracy. 

Droga sowko każdy szpital za śmierć "na koronawirusa" dostaje zastrzyk gotówki i podwyżki dla pielęgniarek i lekarzy.

• Haha 2

Wirusy są,były i będą,a korowirus ma dobry PR, pomijając że większość zgonów pociągniętych jest dla statystyki, ciekawe czy ktoś za ten wirus beknie???

1 minutę temu, Goodbaje napisał:

Wirusy są,były i będą,a korowirus ma dobry PR, pomijając że większość zgonów pociągniętych jest dla statystyki, ciekawe czy ktoś za ten wirus beknie???

Nikt nie beknie, bo są nietykalni

Sam covid-19 nie jest oszustwem, to jest broń biologiczna, wiadomo kogo. Natomiast szerzy się oszustwo z nim związane, bo testy na niego są niedokładne i w związku z tym strach ma wielkie oczy, ale to nic nie szkodzi dla rządzących tym światem. Gra amerykańsko-chińska w toku.

6 godzin temu, łaknienie napisał:

Droga sowko każdy szpital za śmierć "na koronawirusa" dostaje zastrzyk gotówki i podwyżki dla pielęgniarek i lekarzy.

17 godzin temu, sówka1313 napisał:

Odpowiedzcie mi tylko na jedno pytanie: Czemu szpitale w ktorych wpisuje sie korona jako przyczyne,nie sa poddawane kwarantannie? 

Jestescie jak glupie gesi,ktore powtarzaja cos co uslyszaly od koronasceptykow. Zupelnie bez namyslu. Kurski kiedys powiedzial:"ciemna masa wszystko kupi" Z przykroscia stwierdzam,mial racje.

Co do samego wirusa, jestem sklonna uwierzyc ze jest on sztucznym wytworem,by odmlodzic spoleczenstwo. Zabija glownie ludzi stsrych i chorych,ktorzy sa obciazeniem dla budzetu panstw. W dobie gdy ludzkie zycie znacznie sie wydluzylo,a przyrost naturalny jest ujemnym,za 20-30-40 lat  mlodzych bedzie zbyt malo by utrzymac stara czesc spoleczenstwa. Zbiegiem okolicznosci wirus powstal w chinach gdzie jest najstarsze spoleczenstwo na swiecie,wlosi maja rownie sporo seniorow. Nawet niemcy,odczuja bardziej korona. My mamy stosunkowo "mlode" spoleczenstwo,umieramy najszybciej z krajow rozwinietych w europie.

Napisano (edytowany)

Zapytaj osób umierających pod wentylatorem, czy COVID to oszustwo 😴 

Bo od subskrybentów i rzetelnych pochłaniaczy sensacyjnej lektury teorii spiskowych z YouTube, dowiesz się tylko tyle, że potrafią te bzdety, j. np. w. rzetelnie przepisywać 😴😴

Edytowano przez awaria
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

8 godzin temu, Goodbaje napisał:

Wiekszosc zgonow wlasnie nie jest podciagnieta pod statystyki.  We Wloszech czyli kraju z dobra medycyna umarlo ponad 35 tysiecy na mniej niz 300 000 tysiecy zachorowan.  Tam nawet nie badali na wirusa i wpisywali inne przyczyny.  W UK na okolo 375 000 zachorowan ponad 41 tysiecy zgonow.  

Teraz Irak, Pakistan, Turcja, Niemcy rowniez zachorowania Okolo tych 300 000 i zgony niby dobrze ponizej 10 000 tysiecy.  Statystyki nie sa podciagane tylko zanizane.  Argentyna okolo 577 000 zachorowan i 11 000 zgonow.  Wedlug tego jak poszlo w krajach europejskich to powinno byc tych zgonow okolo 80 tysiecy.  Wiele krajow wlasnie tych z najwiekszymi populacjami sa biedne i nie przeprowadzaja tych testow.  Statystyki sa zanizone.  

W miastach kto ma znac ludzi chorych na covid jezeli ze swoimi sasiadami sie nie rozmawia.  Ile tak naprawde macie znajomych mieszkajac w duzych miastach?  Takich znajomych z ktorymi dzielicie zycie czyli zwierzacie sie sobie?  Myslisz, ze ludzie powiedza ci, ze byli lub sa chorzy na covid?

Napisano (edytowany)
Dnia 15.09.2020 o 11:43, łaknienie napisał:

Mieszkam w duzym miescie i znam. Sasiad z innej klatki w tym samym bloku w ktorym zamieszkuje. Dwie osoby z mojej rodziny pracuja w szpitalach i znaja zarowno zarazonych lekarzy, pielegniarki jak i pacjentow, wiec bardzo grzecznie Cie prosze, nie wypisuj bzdur.

Edytowano przez AgsAgsAgs
Literowka
  • Like 1

11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Wiekszosc zgonow wlasnie nie jest podciagnieta pod statystyki.  We Wloszech czyli kraju z dobra medycyna umarlo ponad 35 tysiecy na mniej niz 300 000 tysiecy zachorowan.  Tam nawet nie badali na wirusa i wpisywali inne przyczyny.  W UK na okolo 375 000 zachorowan ponad 41 tysiecy zgonow.  

Teraz Irak, Pakistan, Turcja, Niemcy rowniez zachorowania Okolo tych 300 000 i zgony niby dobrze ponizej 10 000 tysiecy.  Statystyki nie sa podciagane tylko zanizane.  Argentyna okolo 577 000 zachorowan i 11 000 zgonow.  Wedlug tego jak poszlo w krajach europejskich to powinno byc tych zgonow okolo 80 tysiecy.  Wiele krajow wlasnie tych z najwiekszymi populacjami sa biedne i nie przeprowadzaja tych testow.  Statystyki sa zanizone.  

Że jak?Włosi mają dobrą medycyne?Chyba kpisz 

Pandemia to oszustwo, bo nie ma żadnych przesłanek by takową wprowadzić. Sam koronawirus oszustwem nie jest ,bo zapewne istnieje jak reszta innych koronawirusów ,adenowirusów ,norawirusów.itp.itd.Ten wirus nie jest zagrożeniem dla zdrowego organizmu.Śmiertelność jest bardzo niska i tylko w określonych grupach wiekowych.Ktoś (bogate ktosie) bardzo chcieli żebyśmy uwierzyli w tą pandemię i w końcu zaskoczyło.Bo w przypadku ostatnich pandemii wszyscy olali to ciepłym moczem i rozeszło  się po kościach. JA w tą pandemię nie wierzę, nie boję ani trochę,w maseczce nie chodzę,używam rozumu.I nie wysłałam tego z palca tylko analizowałam wiele danych ,które obalają to pandemię. Poza tv ta pandemia nie istnieje.

4 godziny temu, sówka1313 napisał:

Że jak?Włosi mają dobrą medycyne?Chyba kpisz 

W porownaniu z przecietnym krajem afrykanskim, Brazylia czy Indiami jak najbardziej.

2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

W porownaniu z przecietnym krajem afrykanskim, Brazylia czy Indiami jak najbardziej.

No, nie wiedziłam że równasz z biedotą. W tym przypadku to faktycznie

7 godzin temu, sówka1313 napisał:

No, nie wiedziłam że równasz z biedotą. W tym przypadku to faktycznie

Wydawalo mi sie, ze to wynika z wypowiedzi skoro pisalam o Iraku czy Pakistanie.  Poza tym to w sumie tylko czesc Europy, czesc Ameryki Polnocnej i kilka miejsc w Azji ma dostep do dobrej medycyny wiec nie porownuje z biedota tylko z wiekszoscia swiata.

Dnia 15.09.2020 o 10:56, Niebieska_Panda napisał:

Uważam, że wirus jest, ale nie jest taki groźny jak go opisują. Wirus może sobie być i tak, dużo ludzi się zaraziło. COVID-19 atakuje płuca co dla starszych ludzi jest tragedią. Moja babcia w domu opieki dostała zapalenia płuc. I umarła. To to samo jest z Koronawirusem.

Mojego narzeczonego, szefa babcia zmarła na raka a w szpitalu wpisali jej COVID-19.

Szpitale dostają kilka razy więcej kasy za osoby z COVID-19 I bonus jeśli ci ludzie zostaną podłączeni do respiratora.

Dziwne jest to, że Bill Gates na początku roku poprosił WHO o wprowadzenie pandemi (na co się WHO nie zgodziło) a 1 DZIEŃ PÓŹNIEJ Bill Gates wpłacił do WHO 50 000 000 dolarów i PANDEMIA GOTOWA. Dziwne? No nie?

Dlatego uważam, że jak najbardziej wirus jest ale nie jest tak niebezpieczny jak go opisują.

Też uważam, że wirus istnieje, ale nie jest tak groźny jak go opisują i czemu tak spadła liczba umieralności na grypę czy choroby układu oddechowego? A wszyscy na koronawirusa teraz umierają, kiedy przed pandemia była większa śmiertelność na inne choroby. Tylko jaki interes miałby bill Gates w tym, żeby była pandemia??? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się