Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onkosfera

Które BoniBlu jest prawdziwe? Bastard czy Balbina?

Polecane posty

Gość BennieAndTheJets1

Obie, bo ją tez dziś banowali szczodrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balbina wydała się nieco zbyt kulturalna i wyważona. Za co te bany? I Tobie Bennie też? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Balbina wydała się nieco zbyt kulturalna i wyważona. Za co te bany? I Tobie Bennie też? Za co?

Niby za spam, nie mam pojęcia jaki 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Tego jeszcze nie widziałaś, ale wszystko przed Tobą. 😍

Podnóżek🤢

Jestem ciekawa czy ją urobisz, ale ze swej strony obstawiam że nie. Za duże ryzyko. Gdyby ktoś tak wywokl podstępnie miękkie podbrzusze BoniBlu, to byla by tu mała bombka atomowa. Musialaby się zabić własną pięścią, ku uciesze gawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
19 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Niby za spam, nie mam pojęcia jaki 😑

Co Tobie też? Haha, a niektórzy wiszą tu latami jprd. Współczuję wam.

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Jestem ciekawa czy ją urobisz

Boni to raczej twarda dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

Mientkie podbrzusze to może ty masz po ciążach bo ja na pewno nie. 

Flaka z rozstepami i blizna po cc. Nie musisz mi przypominać😒

To co, nie cieszysz się, że obstawiam, żeś twarda i żaden perwersyjny podnóżek Cię nie urobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Pewnie nie bez powodu.

Grubymi nićmi szyjesz Lonluś😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TenX napisał:

To zazdrość czy zwykła zawiść? 

Pewnie, ze zazdroszczę takiego męskiego uleglego haremu. Do mojego zgłaszał się tylko Przemek. Podejrzewam, że, wbrew pozorom, jest on niesterowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalbina napisał:

Harem w trzech postaciach...1 trolla. Zazdroszczę samej sobie. 

Urób sobie jeszcze Pjotera do kolekcji. Chcę go zobaczyć ułożonego😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nic nie można napisać bo powiedzą żeś chooj albo podnóżek cokolwiek to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boni, podobno masz prawie 40 lat. Ty masz serio czas na zakładanie po kilka nowych kont dziennie? Nie masz poważniejszych spraw w życiu od forumowych jatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBalbina napisał:

Dlaczego takie pytania zawsze kierujecie do mnie skoro siedzi tu non stop kilka innych wcale niemlodszych osób? Przypominam ze jestem bezdzietna lambadziara a inne maja bombelki i jakoś nikt się nie czepia ze zaniedbujo. Bosz

Bo niepracująca matka jednak wychowuje dzieci. Dorosły singiel powinien pracować. Spędzanie tyle czasu na forum jest bezproduktywne. Polecam też poprawić nieco polszczyznę, bo straszne byki walisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Onkosfera napisał:

Pewnie, ze zazdroszczę takiego męskiego uleglego haremu

Przecież Ty też jesteś w porządku kobita 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

To jej fetysz. Takie tam fantazje starej baby znudzonej bombelkowym życiem. Wybacz jej. Ja jej wybaczam. 

Dziękuję. Nadmieniam, że jestem młodsza od Ciebie.

 

5 minut temu, Dawny fetyszysta napisał:

Polecam też poprawić nieco polszczyznę, bo straszne byki walisz.

O właśnie. To sformułowanie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
5 minut temu, Dawny fetyszysta napisał:

Bo niepracująca matka jednak wychowuje dzieci. Dorosły singiel powinien pracować. Spędzanie tyle czasu na forum jest bezproduktywne. Polecam też poprawić nieco polszczyznę, bo straszne byki walisz.

Niepracujaca matka wychowuje dzieci? Jak? siedzac prawie caly dzien i niewiele mniej noca? 🤣 Czego ja sie tu dowiaduje  😂Osoby "single" nawet jak pracują to na kiblu czy na przerwie można looknąć i coś nabazgrać. Ja sądzilam, że to te co mają dzieci nie maja czasu nawet kawy wypić,a co dopiero wejść czytać kafe i jeszcze pisać.Zadziwiacie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

jestem młodsza od Ciebie

A ile masz wiosen jeśli to nie tajemnica?.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lonelyman napisał:

Przecież Ty też jesteś w porządku kobita 🙂

Wahasz się do którego haremu aplikować? Ja się nie mogę zareklamować, mam na pewno mniejsze doświadczenie niż Boni, w ustanawianiu porządków w szeregu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

A ile masz wiosen jeśli to nie tajemnica?.

Nie chcę mówić na forum. Jak ktoś mnie pyta na privie to zawsze walę prawdę, ale tu jakoś... niekomfortowo😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Wahasz się do którego haremu aplikować? Ja się nie mogę zareklamować, mam na pewno mniejsze doświadczenie niż Boni, w ustanawianiu porządków w szeregu😎

Ja akurat w niczyim haremie nie występuję i nie występowałem i występował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *кєяi* napisał:

Niepracujaca matka wychowuje dzieci? Jak? siedzac prawie caly dzien i niewiele mniej noca? 🤣 Czego ja sie tu dowiaduje  😂Osoby "single" nawet jak pracują to na kiblu czy na przerwie można looknąć i coś nabazgrać. Ja sądzilam, że to te co mają dzieci nie maja czasu nawet kawy wypić,a co dopiero wejść czytać kafe i jeszcze pisać.Zadziwiacie mnie.

Gowniaki teraz śpią, to chyba mogę siedzieć, co? W ciagu dnia chyba mogę napisac pościk, między jedną pieluchą a drugą? Poza tym, kiepska ze mnie matka Polka. Nie przykładam się😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *кєяi* napisał:

Niepracujaca matka wychowuje dzieci? Jak? siedzac prawie caly dzien i niewiele mniej noca? 🤣 Czego ja sie tu dowiaduje  😂Osoby "single" nawet jak pracują to na kiblu czy na przerwie można looknąć i coś nabazgrać. Ja sądzilam, że to te co mają dzieci nie maja czasu nawet kawy wypić,a co dopiero wejść czytać kafe i jeszcze pisać.Zadziwiacie mnie.

Onkosfera pisze mądre rzeczy, Boni trolluje i hejtuje. Nie bez powodu jest ciągle banowana. Jeśli robi to w czasie, w którym powinna pracować, powinien się tym zainteresować jej szef. Jeśli nie pracuje i bierze kasę z MOPS, niech cieszy się z tego, że to nie ja decyduję o przyznawaniu jej zasiłków. Bo bym nie dał jej ani grosza. Jeśli wisi finansowo na starych rodzicach, współczuję rodzicom. Jeśli jest bezdzietną partnerką lub żoną jakiegoś faceta i nie chce pracować, tylko żyć z jego pieniędzy, no cóż, próżne to.

Onkosfera nie pracując ma czas na pisanie tu, w większej ilości od kogoś, kto powinien zajmować się pracą, a nie w ciągu dnia skupiać się na rejestracji kilku kont dziennie.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie jestem niepracująca. Co za obraza! Czy to moja wina, że teraz przez covid, jak dziecku raz gil pocieknie, albo jak raz mu się kichnie, to od razu wylot z placówki?! Lkam nad tym rzewnymi łzami😢😢😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalbina napisał:

Te twoje gowniaki coś za bardzo śpiące zawsze. Zgłoszę do mopsu. 

Zgłoś, może mi się tam coś skapnie, jakieś profity jak to patolom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×