Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onkosfera

Które BoniBlu jest prawdziwe? Bastard czy Balbina?

Polecane posty

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie chcę mówić na forum. Jak ktoś mnie pyta na privie to zawsze walę prawdę, ale tu jakoś... niekomfortowo😒

No nie wiem czemu kobiety robią tajemnice z wieku ale ok. Boni nie ukrywa wieku tylko czy ta diablica mówi prawdę to ja bym taki pewien nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalbina napisał:

I znowu dzieciate więcej warte. Prdole. 

Nie beksaj. To tylko teoria. Pamiętaj, ja jestem matka wózkowa, mam wady fizyczne i prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
1 minutę temu, Dawny fetyszysta napisał:

Onkosfera pisze mądre rzeczy, Boni trolluje i hejtuje. Nie bez powodu jest ciągle banowana. Jeśli robi to w czasie, w którym powinna pracować, powinien się tym zainteresować jej szef. Jeśli nie pracuje i bierze kasę z MOPS, niech cieszy się z tego, że to nie ja decyduję o przyznawaniu jej zasiłków. Bo bym nie dał jej ani grosza. Jeśli wisi finansowo na starych rodzicach, współczuję rodzicom. Jeśli jest bezdzietną partnerką lub żoną jakiegoś faceta i nie chce pracować, tylko żyć z jego pieniędzy, no cóż, próżne to.

Onkosfera nie pracując ma czas na pisanie tu, w większej ilości od kogoś, kto powinien zajmować się pracą, a nie w ciągu dnia skupiać się na rejestracji kilku kont dziennie.

Tu się znajdą prawdziwi trolle i hejterzy, wskazać ci? Albo nie, nie będę konfidentem. Dzieciate mają pracę 24/7 a osoby pracujace bez dzieci 8 h może niektorzy po 12. Po pracy po 8h można siąśc nie? Przed praca także, podczas przerwy także. Naprawdę, zamiast ignorować to wolicie niektórym wchodzić w nie napisze co, byle tylko coś popisać bo innego wytłumaczenia nie widzę. Jak kogoś stąd nie lubię, wnerwia mnie totalnie to zlewam, chyba że ktoś celowo mnie cytuje bez przerwy to odpowiem albo nie. Niektorzy powinni  ten czasem kij z de wyjąć, 0 poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Poza tym, nie jestem niepracująca. Co za obraza! Czy to moja wina, że teraz przez covid, jak dziecku raz gil pocieknie, albo jak raz mu się kichnie, to od razu wylot z placówki?! Lkam nad tym rzewnymi łzami😢😢😢

A to przepraszam, ale nawet jakbyś nie pracowała do czasu odchowania dzieci do jakiegoś tam wieku, to bym zrozumiał. Ty nawet o brzydkich rzeczach potrafisz pisać z humorem i wzięłaś w obronę mój post o lizaniu piersi, bo nie odrywasz pojedynczych zdań od całości kontekstu. Zrozumiałaś, że mnie po prostu kręcą naturalne, normalne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

I znowu dzieciate więcej warte. Prdole. 

Bo klasa próżniacza to rosnący rak tego społeczeństwa. Siksy, które chciałyby żyć z prowadzenia kont na instagramie i pisać całymi dniami na forach. A robota sama się w gospodarce nie wykona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
2 minuty temu, Dawny fetyszysta napisał:

pisać z humorem i wzięłaś w obronę mój post o lizaniu piersi, bo nie odrywasz pojedynczych zdań od całości kontekstu. Zrozumiałaś, że mnie po prostu kręcą naturalne, normalne piersi.

I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalbina napisał:

Szukaj sobie baby na gospodarkę a ode mnie się odprdol bo ty mi życia nie sponsorujesz jelopie. Nic ci do tego jak i gdzie swoj czas marnuje. 

Ja piszę o wspólnej krajowej, nie czyjejś gospodarce na roli. Uważam, że to wszystko co piszesz jest infantylne i jesteś po prostu trollem, być może facetem będącym jakimś zaburzonym rencistą.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBalbina napisał:

Ale co mnie to gowno obchodzi? Moim fanom to nie przeszkadza. 
#gunwo#fans#lambadziara

A czas ucieka przez palce. Ludzie się realizują, a Ty wolisz wulgaryzmy na forum wypisywać. Jestem o Ciebie sporo młodszy i też kiedyś w necie trollowałem, ale przeszło szybko po osiągnięciu pełnoletności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

Ale co mnie to gowno obchodzi? Moim fanom to nie przeszkadza. 
#gunwo#fans#lambadziara

Fanom? Masz fanów jak Agatka Czepiec?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .🌀, napisał:

Tylko ze znecanie sie psychiczne i uporczywe nekanie, zarty o kale, seksie analnym, seksualnosci zwierzat, nadmiar wulgaryzmow w wypowiedziach,  chamstwo, schizy, urojenia i atakowanie kazdego w wykonaniu trolla boniblu aka wieczorna to nie jest cos normalnego. 

Pytanie, czy to w ogóle jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalbina napisał:

Do żadnego grona poza kafetrollem cię nie zaliczam zatem spij spokojnie bezbeku. 

Ty tutaj całe dnie siedzisz i płaczesz nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalbina napisał:

Nawet gdybym wypłakiwała tu rzeki ala timberlejk to tak się składa ze wuj ci do tego bardzo wiec daruj sobie bo mnie to nie rusza. 

Nie prowokuj drwala 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
9 minut temu, .🌀, napisał:

Tylko ze znecanie sie psychiczne i uporczywe nekanie, zarty o kale, seksie analnym, seksualnosci zwierzat, nadmiar wulgaryzmow w wypowiedziach,  chamstwo, schizy, urojenia i atakowanie kazdego w wykonaniu trolla boniblu aka wieczorna to nie jest cos normalnego. 

No dobra, ale skąd wiecie czy to jest ona? To same IP czy jakiś inny dowód? Bo bez dowodu to wiecie co możecie. Turlać mentosy tak dla zasady.

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Urób sobie jeszcze Pjotera do kolekcji. Chcę go zobaczyć ułożonego😏

🖕

 

1 godzinę temu, BoniBluBalbina napisał:

Brzydzi mnie totalnie. Wole Przemka. Sama se go urob jeśli tak cię kręcą podnóżki męskie z farmy trolli. 

jesteś ułomka  tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Bryndza dopadła pitera 

Bryndza to jest większość osób, są wyjątki nie w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, *Piotr* napisał:

Bryndza to jest większość osób, są wyjątki nie w tym temacie. 

Ok, ale pokazując faka kobiecie nie jesteś wporzo gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

Bialorycerz. Onkosfera chciałaś i masz. 

Boni dama kochana?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, NieznajomyOn napisał:

Ok, ale pokazując faka kobiecie nie jesteś wporzo gościu.

Przynajmniej, pokazując faka, nie może zrobić błędu gramatycznego ani stylistycznego. Jest progres😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×