Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zonaty

Czy sexoholizm naprawde istnieje?

Polecane posty

Witam 

Moja zona zdradza mnie juz dwa razy czy, to moze byc objaw uzależnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zonaty napisał:

Moja zona zdradza mnie juz dwa razy czy, to moze byc objaw uzależnienia? 

Może, ale to raczej bym podpiął pod gości wydających 5 tysi na prostytutki, albo na dziewczyny dające się stukać codziennie innemu gościowi. Ale w tym przypadku to może nie jest uzależnienie, tylko po prostu jest niewierna?

Edytowano przez Tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tur napisał:

Może, ale to raczej bym podpiął pod gości wydających 5 tysi na prostytutki, albo na dziewczyny dające się stukać codziennie innemu gościowi. Ale w tym przypadku to może nie jest uzależnienie, tylko po prostu jest niewierna?

W tamtym roku jak wydalo sie obiecala skonczyc to i myslalem ze mamy ten kryzys juz za soba a teraz od nowa nie wiem co myslec zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zonaty napisał:

W tamtym roku jak wydalo sie obiecala skonczyc to i myslalem ze mamy ten kryzys juz za soba a teraz od nowa nie wiem co myslec zrobic 

Pytanie, czy chcesz w tym dalej tkwić. Skoro o to pytasz, to pewnie chcesz. Podejrzewam, że jest ładna 😄 Możesz ją wysłać na damskie mitingi S.L.A.A. - tam to jest traktowane jako uzależnienia - wejdź na stronę slaa.pl

Albo oddaj ją komuś, komu zdrady nie przeszkadzają. Pełno tu miłośników zdrad, z tego co widać w komciach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tur napisał:

Pytanie, czy chcesz w tym dalej tkwić. Skoro o to pytasz, to pewnie chcesz. Podejrzewam, że jest ładna 😄 Możesz ją wysłać na damskie mitingi S.L.A.A. - tam to jest traktowane jako uzależnienia - wejdź na stronę slaa.pl

Albo oddaj ją komuś, komu zdrady nie przeszkadzają. Pełno tu miłośników zdrad, z tego co widać w komciach.

 

Dziekuje nie wiedzialem ze cos takiego istnieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zonaty napisał:

Dziekuje nie wiedzialem ze cos takiego istnieje 

Istnieje. Jest jeszcze SA - sa.org.pl

 

Oczywiście wybieraj tylko damskie mitingi, bo na mieszanych to się może nowa zdrada narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×