Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

czemu nie moge komentowac pewnego tematu tylko moja zawartosc musi zostac zatwierdzona przez operatora

Polecane posty

25 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Wstawilas link, uzylas imienia albo jednego z zabropnionych slow.

No własnie zupełnie nie. Czy to mozliwe ze autorowi tematu nie spodobało sie to ,co napisalam i mnie zablokował jakos? napisałam 2 posty, w jednym ze autor marnuje czas kobiecie,  w drugim ze uwaza ją za klacz rozpłodową. I juz nie moge komentowac bo ''moj komentarz musi zostac zaakxeptowany przez moderatora''. No ca za forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to tutaj jest. Możesz wyzywać upatrzonego użytkownika od najgorszych przez kilka stron, skakać za nim z tematu na temat, ale nie możesz się merytorycznie wypowiedzieć, bo Twoja wypowiedź zawiera niedozwolone słowo. Wystarczy napisać np. "Nienawidzę p.e.d.o.fili" i nie przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Yskra napisał:

Tak to tutaj jest. Możesz wyzywać upatrzonego użytkownika od najgorszych przez kilka stron, skakać za nim z tematu na temat, ale nie możesz się merytorycznie wypowiedzieć, bo Twoja wypowiedź zawiera niedozwolone słowo. Wystarczy napisać np. "Nienawidzę p.e.d.o.fili" i nie przejdzie. 

ale ja nie użyłam zadnego takiego słowa. Chodzi o ten temat'' O co tutaj chodzi''. Napisałam cytuję ''Nie każda kobieta marzy o bombelku.''

 i ''A ty chciałes kobietę czy klacz rozplodową? Bo może raczej  to ty marnujesz jej czas.''   I juz, mam blokadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem jakie dokładnie słowa są zakazane. Kilka razy napisałam coś zupełnie pokojowego, wręcz miłego, a mój wpis nie przeszedł. Nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko Sowka tutaj to normalne. Moje wypowiedzi tez trafiaja do moderatora. Czasem zostaja ukryte na jakis czas. Bywam zlosliwa, ale nigdy nikomu nie ublizam, ani nie pisze rzeczy ktore nawolywalyby do antyspolecznych zachowan. Kto wie o co chodzi moderatorom tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo algorytm jest glupio zaprojektowany i automatycznie blokuje slowa ktore nie sa wulgarne. Ja zauwazylam ze cenzuruje np.slowo "su.kienka" bo zawiera w sobie "su.ki". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×