Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
citizenlc

22latek szuka pani

Polecane posty

Witam, szukam pani która wspomoże finansowo, w zamian za miłe towarzystwo i nie tylko, jestem otwarty na wszelkie propozycje, od masażu, pieszczot aż do innych intymnych rzeczy, w życiu chciałbym wszystkiego spróbować. Mogę być dyskretnym kochankiem jak i pokazać się z tobą również gdzieś na różnych spotkaniach, kolacji.  Bardzo dbam o higienę, jestem zawsze czysto i schludnie ubrany . Mam 22lata, jestem przystojnym, można powiedzieć wysportowanym mężczyzną , 180cm wzrostu, niebieskie oczy, czarne włosy. Chciałbym raczej kobietę na stały uklad, choć pojedynczego spotkania nie wykluczam. Jestem otwarty na każde nowe wyzwania i z chęcią spełnię każda twoja fanaberię . 

Chcesz coś więcej wiedzieć, bądź porozmawiac zapraszam do kontaktu mailowego; citizenlc110n@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kafe ogłaszają sami przystojni mężczyźni. Wysocy... wysportowani... niebieskoocy bogowie nordyccy.... i każdy jest bogiem seksu albo będzie jak się podszkoli na nas i za nasze. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Merkana napisał:

Na kafe ogłaszają sami przystojni mężczyźni. Wysocy... wysportowani... niebieskoocy bogowie nordyccy.... i każdy jest bogiem seksu albo będzie jak się podszkoli na nas i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ALS napisał:
23 minuty temu, Merkana napisał:

Na kafe ogłaszają sami przystojni mężczyźni. Wysocy... wysportowani... niebieskoocy bogowie nordyccy.... i każdy jest bogiem seksu albo będzie jak się podszkoli na nas i 

Ty niczym Bogini Frøya czarujesz urokiem 😁 której sam Odyn uległ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ALS napisał:
33 minuty temu, Merkana napisał:

Na kafe ogłaszają sami przystojni mężczyźni. Wysocy... wysportowani... niebieskoocy bogowie nordyccy.... i każdy jest bogiem seksu albo będzie jak się podszkoli na nas i 

 

33 minuty temu, Merkana napisał:

Na kafe ogłaszają sami przystojni mężczyźni. Wysocy... wysportowani... niebieskoocy bogowie nordyccy.... i każdy jest bogiem seksu albo będzie jak się podszkoli na nas i za nasze. 

 

Ty niczym Bogini Frøya czarujesz u.r.o.k.i.e.m. 😁której sam Odyn uległ i jeden d.e.m.o.n.😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×