Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kokomoko

Robić sport i zdrowo gotować tylko dla siebie. Czyli Żulia

Polecane posty

1 godzinę temu, Inoom napisał:

Bo za co Julia by się nie brała wychodzi mocno średnio. Może ona jeszcze szuka na której platformie ma się wybić i zbić miliony. Aż dziwne, że jeszcze nie ma jej na twitchu, tam za każdą subskrypcje trzeba płacić. Aż dziwne że nie chce swoich nowych mądrości życiowych mówić na zywo na streamie 😂😂😂

Julka to się nadaje tylko na roksa pl

• Thanks 1
  • Haha 5

46 minut temu, AlicjaParis napisał:

Dzisiaj jest środa wiec najgorszy dzień dla zulii. We Francji, większość dzięki w środy ma lekcje do 11.30, później jest przerwa na obiad a następnie idą na zajęcia dodatkowe, na które je zapisali rodzice. Np balet, języki, rysunek.

Alexa jak widać nigdzie nie zapisała wiec siedzi w domu, a herbata ma wolne od niani cały dzień. Wiec wyobraźcie sobie jak musi być żulia dziś szczęśliwa 😊

Biedna ale musi jej być ciężko 

• Like 2
  • Haha 1

A tak sobie ostatnio myślałam, że długo ten temat wisi i wykrakałam 😞

Co tam nowego u naszej gwiazdy tik toka? Jedynie ją czasem zobaczę na insta, a tam na razie nic ciekawego 🤷‍♀️

Zapomniałam dodać ze te zajęcia w środy po południu są płatne. 
No ale po co wysyłać swoje dziecko na coś takiego. Jeszcze by mu się judo czy balet spodobało i może by jeszcze poznał nowych kolegów 

13 minut temu, AlicjaParis napisał:

No ale po co wysyłać swoje dziecko na coś takiego. Jeszcze by mu się judo czy balet spodobało i może by jeszcze poznał nowych kolegów 

No dokaldnie. Lepiej hajs przeznaczyć na jakis priorytet - nowe szmaty z laurelli albo operacja cycków. 

• Like 2
  • Thanks 1

54 minuty temu, AlicjaParis napisał:

Jeszcze by mu się judo czy balet spodobało i może by jeszcze poznał nowych kolegów 

Ale z tego co kojarzę to Alex chyba chodził na jakieś zajęcia z judo w zeszłym roku czy na początku tego..bo pamiętam z filmików, jak żulia z herbatą przychodziły po niego do tej 'szkoły'.

Nie jestem na bieżąco, czy zapracowanej Juju udało się zrobić sport i ugotować coś poza makaronem z kostką rosołową ?

5 minut temu, Mimbla napisał:

Nie jestem na bieżąco, czy zapracowanej Juju udało się zrobić sport i ugotować coś poza makaronem z kostką rosołową ?

Nagrywa tik toki po francusku 

28 minut temu, Mimbla napisał:

Zrobiła zdrowe babeczki (jak dzieci były w szkole/u niani) chyba aż 6szt i pewnie zjadła sama 

1 godzinę temu, Dżem_z_biedronki napisał:

Ale z tego co kojarzę to Alex chyba chodził na jakieś zajęcia z judo w zeszłym roku czy na początku tego..bo pamiętam z filmików, jak żulia z herbatą przychodziły po niego do tej 'szkoły'.

No chodził chwile jakos jak mała raczkowała  a potem komuś się tego odechciało. Ciekawe komu 🤔

1 godzinę temu, Dudu awła napisał:

Nagrywa tik toki po francusku 

42 minuty temu, Fiolki napisał:

Zrobiła zdrowe babeczki (jak dzieci były w szkole/u niani) chyba aż 6szt i pewnie zjadła sama 

Uff.. dobrze, że dzieci do placówek oddała bo mogłaby się nie wyrobić z tak napiętym harmonogramem..

• Haha 4

Przeglądałam właśnie jej Tiktoki. Na tym co ubiera się w tą fanastyczną spódnice i stanik, jak przybliżyła się to widać jak strasznie ma zaniedbaną skórę na twarzy. Czy ona tego nie widzi? Nie przeszkadza jej to? Tam jest jakiś stan zapalny, to trzeba leczyć. Na starość będzie wyglądać strasznie, ale zapomniałam szmaty, sprzątaczka i nowe cycki ważniejsze od twarzy... 

• Like 3

10 minut temu, R.H.B napisał:

Przeglądałam właśnie jej Tiktoki. Na tym co ubiera się w tą fanastyczną spódnice i stanik, jak przybliżyła się to widać jak strasznie ma zaniedbaną skórę na twarzy. Czy ona tego nie widzi? Nie przeszkadza jej to? Tam jest jakiś stan zapalny, to trzeba leczyć. Na starość będzie wyglądać strasznie, ale zapomniałam szmaty, sprzątaczka i nowe cycki ważniejsze od twarzy... 

Ona ogólnie bardzo szybko i bardzo brzydko się starzeje. Ma dopiero 26 lat, a wyglada na conajmniej trzydzieści pare.

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, Plamaty napisał:

Ona ogólnie bardzo szybko i bardzo brzydko się starzeje. Ma dopiero 26 lat, a wyglada na conajmniej trzydzieści pare.

Nic dziwnego. Makijażu na noc nie zmywa, o cerę nie dba w ogóle (nakłada mazidła tylko wtedy, gdy jest jakaś reklama), żywi się wiadomo jak, włosy to tłuste strąki... To wszystko ma na nią wpływ. No ale cóż, dla niej liczy się to, że ma nowe szmatki z Laurelli.

• Thanks 1
  • Sad 1

56 minut temu, R.H.B napisał:

Tam nie trzeba przybliżenia żeby to widzieć. Ja się dziwię że bierze się za włosy 😂😂 a twarz zostawia taka, tam potrzeba wizyty u dermatologa 

nowy tiktok - bezsensu... 😜 ciekawe ile zajmuje jej czasu zrobienie takiego filmu, i co już nie będzie filmów na yt? 

powrót nie udał się... kanał umarł śmiercią naturalną 

13 godzin temu, Mimbla napisał:

nie pokazuje na wet na instagramie instastry jak robi wyzwanie z tą laską niby dietetyk - co sama schudnąć nie może 

Napisano (edytowany)
15 godzin temu, AlicjaParis napisał:

A ona go kiedyś nie zapisała na judo przypadkiem? 😄

EDIT: czytam resztę komentarzy i widzę, że dobrze pamiętam 😛 

Edytowano przez AnneViolette

I na każdym Tiktoku ten stanik... 😂 Nie wiem co w nim fajnego, wygląda mega obleśnie. Jakby zapomniała się ubrać... 

• Like 4

16 minut temu, R.H.B napisał:

I na każdym Tiktoku ten stanik... 😂 Nie wiem co w nim fajnego, wygląda mega obleśnie. Jakby zapomniała się ubrać... 

Ale przecież kompleksy trzeba uwydatniać. 😂

Ciekawe co będzie jak zrobi biust. 🤨

46 minut temu, Miszmasz napisał:

Ale przecież kompleksy trzeba uwydatniać. 😂

Ciekawe co będzie jak zrobi biust. 🤨

Niech zrobi najpierw zęby błagam 

1 godzinę temu, R.H.B napisał:

Ja też uważam, że ten stanik jest wstrętny. Wygląda jak nie wiem... wycięty z jakiegoś swetra. Ale wiemy nie od dzisiaj, że Julka nie umie sie ubierać 

2 godziny temu, R.H.B napisał:

no i bardzo podkreśla brak jej cycków

• Like 1

na instastrory napisy po polsku bo reklama leci - kasa kasa kasa 😜 

• Haha 1

Napisano (edytowany)

na insta napisy bo reklama 😅 to już nic nie robi na spolecznosciowych jako hobby? 

Edytowano przez ania H99

"Witam na moim inszta sztorys" 

Wtf co ona ma na szyi? Sznurówkę?

• Haha 5

KOMENTARZE 

bem spade 

Hhahaha, ty masz FIRME? jestes self employed, ale nagrywanie filmow na yt nazywaniem posiadaniem firmy, wow, niezle nadużycie

Mariola Łupińska1 

Masz firmę?

p p 

Owszem, ZAPYTAŁAM. Wiele razy ile ktoś zarabia. Zwykła ciekawosc i też chec poznania takich zarobków, bo może warto w to iść a może nie

Marta Gromulska 

Nie chce być niemiła ale trochę racji mnie takie modyfikowanie swoich zasług podczas gdy wszyscy wiedzą że bez Laurenta sytuacja wyglądała inaczej i chociaż my kupiliśmy

Julia Karaszewicz 

Lepiej zrób coś z włosami do ślubu, bo strasznie wyglądają

Sara Brzezinska 

Myśle że to nie tak że wolimy twojego partnera, ale no zauważalne jest w internecie to ze kiedy ktoś ma drugą połówkę to wszyscy chcą znać również relacje pomiędzy nimi etc a nie tylko tą jedną stronę 🤷🏼‍♀️

• Like 1

Maciek i Majka PYRY 

Julka przyznaj się że znalazłaś sobie specjalnie bogatego faceta i ci zasponsorowal dom, wakacje bez niego nic byś nie osiągnęła. Wiedziałas jak się ustawić.

• Haha 2

Wi-taaaam i ćeść wsyskim na moim inszta sztorys mam dla was reklamę i lepiej mi napiszcie ze kupiliście to g.o. wno zamiast pytać gdzie film! 
Na film to trzeba sobie zasłużyć!

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.