Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kokomoko

Robić sport i zdrowo gotować tylko dla siebie. Czyli Żulia

Polecane posty

1 godzinę temu, Dżem_z_biedronki napisał:

Gdyby nie napisała, że była u fryzjera to nawet bym nie zauważyła. Żadnej różnicy nie widzę😅

nie są pofarbowane, ani nie widać zmiany w obcięciu ale jest kluczowa różnica - są w końcu rozczesane! fryzjerka miała szczotkę 😄 bo julka ostatnio wyglądała jakby ich nigdy nie czesała, i niby mówiła że to "nowy skręt" 🤣

• Haha 3

Nie wiem, po co zrobiła to before i after swoich zdjęć - teraz widać wyraźnie, że stosuje bardzo dużo obróbki, zwłaszcza przy włosach. No i w temacie włosów, serio w ogóle nie widać, żeby była u fryzjera. Chyba nawet umyte nie są 😛

Napisano (edytowany)

czy tiktok że kłócę się z facetem 4 razy dziennie jest zabawny? 

i poco dodaje to REAL zdjęć to jak ma zły w oczach?

Edytowano przez ania H99

Na IG mówi, że od października będą się filmy pojawiać. Bo za dużo ma teraz do ogarnięcia. 🤔🤣

• Haha 8

Biedna Żulka musi ogarniać z Lolo sprawy których z dziećmi nie jest w stanie ogarnąć i nie może teraz nagrywać.

Chwali się nainsta że będzie żoną xd szkoda że nie potrafi być matką 

• Like 3
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Miszmasz napisał:

Na IG mówi, że od października będą się filmy pojawiać. Bo za dużo ma teraz do ogarnięcia. 🤔🤣

Przecież miało być od września. Ja nie mogłam słuchać jak mówi że jest taka zabiegana teraz. Dzieci w domu źle, dzieci w placówkach źle. Jej się chyba nie da dogodzic

6 minut temu, Dudu awła napisał:

Chwali się nainsta że będzie żoną xd szkoda że nie potrafi być matką 

A żona potrafi?

1 minutę temu, Fiolki napisał:

Przecież miało być od września. Ja nie mogłam słuchać jak mówi że jest taka zabiegana teraz. Dzieci w domu źle, dzieci w placówkach źle. Jej się chyba nie da dogodzic

Ale dziś podobno ma być film.🤨

3 minuty temu, Miszmasz napisał:

Ale dziś podobno ma być film.🤨

A już zapomniała o tym że filmy miały być o 7?

Nie no widać że włosy są podcięte, ale te pokręcone końcówki to wyglądają okropne, taka moda była 10lat temu... A tik tok po francusku bo tam pewnie płacą a pl pewnie nie... No i narzeczonow się cieszy że coś rozumie 😂😂

wystarczyło by jakby regularnie nagrywała filmy np wtorki i piątki. by się wyświetlały, to można nawet jednego dnia usiąść, przebierać się, malować i nagrać z 5 filmów jeden po drugim, pogadankowe jakieś, potem usiąśc drugi dzień obrobić je i masz aż 5 filmów  2,5 tygodnia (2x na tydzień) i potem można zająć się dzieckiem, domem, mężem.. 

ona nie umie być ani żoną ani matką.. bo przecież zrobienie lo-da to nie wystarczy 😅 sorry nie moglam sie oprzeć żeby to napisać

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Fiolki napisał:

Nie no widać że włosy są podcięte, ale te pokręcone końcówki to wyglądają okropne, taka moda była 10lat temu... A tik tok po francusku bo tam pewnie płacą a pl pewnie nie... No i narzeczonow się cieszy że coś rozumie 😂😂

ja czytałam że  w ogóle w tiktoku płacą ale tylko za reklamy, że jak pokazujesz coś i masz dużo wyświetleń to jest kasa, a tak po prostu za dodawanie filmików to nic nie masz. 

a ona wszędzie na tiktokach ma tą perłową biżuterię, może to tak działa, ona w tym występuje a oni jej za to płacą

Edytowano przez ania H99

1 minutę temu, ania H99 napisał:

wystarczyło by jakby regularnie nagrywała filmy np wtorki i piątki. by się wyświetlały, to można nawet jednego dnia usiąść, przebierać się, malować i nagrać z 5 filmów jeden po drugim, pogadankowe jakieś, potem usiąśc drugi dzień obrobić je i masz aż 5 filmów  2,5 tygodnia (2x na tydzień) i potem można zająć się dzieckiem, domem, mężem.. 

z tego co wiem to właśnie wiele juciuberek tak robi, że jednego dnia nagrywają kilka filmów, a potem je tylko obrabiają i wrzucają kiedy im tam pasuje 🙂 ale nasza żulia jest zbyt zapracowana, tiktoki same się nie nagrają przecież xD

Wgl nie wiem co w tym jest fajnego, jak dla mnie to jest apka typowa dla gimbazy.

• Like 3
  • Thanks 1

3 minuty temu, ania H99 napisał:

ona nie umie być ani żoną ani matką.. bo przecież zrobienie lo-da to nie wystarczy 😅 sorry nie moglam sie oprzeć żeby to napisać

To się wiąże z organizacją, a to jest dla niej za trudne.

Po za tym Lolo wraca na popołudniowe godziny, to będzie tłumaczenie że on jest do południa przeszkadza w nagrywaniu, a popołudniu będą dzieci i kolejna wymówka.

• Like 1

6 minut temu, ania H99 napisał:

ja czytałam że  w ogóle w tiktoku płacą ale tylko za reklamy, że jak pokazujesz coś i masz dużo wyświetleń to jest kasa, a tak po prostu za dodawanie filmików to nic nie masz. 

a ona wszędzie na tiktokach ma tą perłową biżuterię, może to tak działa, ona w tym występuje a oni jej za to płacą

Właśnie ostatnio gdzieś mi się wyświetliły filmiki ludzi którzy mieszkają za granicą że zarabiają jakieś tam dolary czy tam euro (niewiele ale zawsze cos) ale w pl chyba nie można zarabiac

2 godziny temu, ania H99 napisał:

czy tiktok że kłócę się z facetem 4 razy dziennie jest zabawny? 

i poco dodaje to REAL zdjęć to jak ma zły w oczach?

Bo ona chce być taka prawdziwa i swojska dziołcha 😛

Zulia wybiera muzykę na KOKTAJL ślubny 😂

• Haha 3

Jej nowy tiktok Instagram vs real life 

Ja tam żadnej różnicy nie widzę 

• Like 1

Czasami się zastanawiam czy ona jest normalna? Cieszy się że narzeczonow bedzie pracował do 19 bo będzie miała więcej czasu do pracy i nie będzie jej przeszkadzał wtf 

• Sad 1

Juju potrzebowała więcej czasu na zdrowe jedzenie i sport, więc od września wywaliła oboje dzieci do placówek. Niestety, okazało się, że teraz przeszkadza jej w tym narzeczony, także zacznie od października, jak ten będzie całymi dniami w robocie. Jak myślicie, od listopada wykopie kota do schroniska, żeby w końcu mieć więcej czasu? 😄

• Haha 3
  • Sad 1

Julia zachwala bizuterie ktora dostała od jakieś widzki. Czy ona siebie słyszy? Jaki jest ten naszyjnik? Przetrzzzecudoooowny

• Like 1

Moj maz dzisiaj do mnie, ze moze zalozymy kanal na yt, pytam sie go o czym bedziemy mowic, a on, ze nie wie, ale zawsze można skladac ubrania...

Dopiero po chwili skumalam o co mu chodzi😁 także tak😁

Mowi ze co on nie zerknie na vloga jak ogladam to jujka sklada ciuchy 😂

• Haha 2

Nie rozumiem, ciagle powtarza, ze juciub jest JEJ PRACA, zajmuje sie tym na pelen etat i inne ...y. Serio? Jakos po czestoliwosci i jakosci jej filmow tego nie widac. A ta jej fascynacja tik-tokiem jest co najmniej smieszna. Tam faktycznie wybijaja sie mlode dziewczyny, ktore umieja tanczyc (na tym to glownie polega). Pokraczne ruchy Julii i ta jej bylejakosc we wszystkim slabo sie w to wpisuja... 😂

• Like 5

2 minuty temu, marija898 napisał:

Nie rozumiem, ciagle powtarza, ze juciub jest JEJ PRACA, zajmuje sie tym na pelen etat i inne ...y. Serio? Jakos po czestoliwosci i jakosci jej filmow tego nie widac. A ta jej fascynacja tik-tokiem jest co najmniej smieszna. Tam faktycznie wybijaja sie mlode dziewczyny, ktore umieja tanczyc (na tym to glownie polega). Pokraczne ruchy Julii i ta jej bylejakosc we wszystkim slabo sie w to wpisuja... 😂

Ona jest niedojrzała do roli żony i matki. Pasuje nawet do tego faceta z psycho couple, emocjonalnie są nawet do siebie podobni. 

• Like 1
  • Haha 1

23 minuty temu, Zadra napisał:

Julia zachwala bizuterie ktora dostała od jakieś widzki. Czy ona siebie słyszy? Jaki jest ten naszyjnik? Przetrzzzecudoooowny

Ja bym w życiu nie chciała żeby mi taka osoba reklamę robiła...dla mnie to ona jest chodząca antyreklama i finał.

Nie wyobrażam sobie wysłać jej czegoś do zareklamowania a ona założy to na np na ten pióropusz na łbie, albo na niedomyta buzię, albo wylezie w wygniecionych ciuchach.

Nie mówiąc już o tym, ze jeśli ma się coś komuś reklamować to by wypadalo władać własnym ojczystym jezykiem chociaż na poziomie srednim, a nie kaleczyć go tak, że uszy więdną, wymyślać słowa, zwroty i kij wie co jeszcze bo się nie ma zielonego pojęcia o świecie dookoła...🙄🤭☺️

2 godziny temu, marlis318 napisał:

Biedna Żulka musi ogarniać z Lolo sprawy których z dziećmi nie jest w stanie ogarnąć i nie może teraz nagrywać.

Ciekawe jakie to sprawy hm..może te dotyczące projektu bebe nr 3?

• Haha 1

1 godzinę temu, marija898 napisał:

przynajmniej mamy się z czego śmiać ha ha 😄 

w ogóle zwróćcie uwagę jaką ona ma biżuterię na początku relacji? wszystko.. perełka, jedna druga, to coś złote co wygląda jak bozia... no brakuje tylko muszelek.. choinka.

2 godziny temu, Jaxxxxx napisał:

Czasami się zastanawiam czy ona jest normalna? Cieszy się że narzeczonow bedzie pracował do 19 bo będzie miała więcej czasu do pracy i nie będzie jej przeszkadzał wtf 

Ona jest ...NIĘTA

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.