Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kokomoko

Robić sport i zdrowo gotować tylko dla siebie. Czyli Żulia

Polecane posty

Ona nie rozumie co to znaczy coś osiągnąć w życiu. Myśli, że znalezienie faceta z hajsem i wzięcie kredytu na dom to jest osiągnięcie? A i jeszcze bąbelki.

• Like 1

Dawno nie widziałam takie lenia życiowego. Mi by zwyczajnie było wstyd przed samą sobą, że będąc w domu, bez pracy na etat (lub innej PRACY, YT w jej przypadku nie uważam za pracę, bo kontent niskich lotów) mając dzieci albo w szkole, albo u niani, nie jestem w stanie zadbać o dom. Ogarnąć w domu, przygotować coś smacznego dla rodziny. Co ona robi przez cały dzień? Pracować nie, uczyć się nie, zająć dziećmi nie, posprzątać dom nie. Człowiek, dla którego jedynym osiągnięciem jest nowa ... z zary (z której chciała też zrezygnować, ale oczywiście zakupoholizm wziął górę). Kwestia czasu, kiedy Lorek przejrzy na oczy, że ma w domu lesera i brudasa. W sumie to już oczy zaczęły się otwierać - zdał sobie sprawę, że trzeba kogoś do sprzątania, bo inaczej przyklei się do podłogi i braknie czystych naczyń. Brud i smród. I w tym wszystkim Julia nagrywająca nowego Tiktoka.

• Like 3

W tej fryzurce z koczkiem na górze, to drugie foto na ig to wygląda okej. Te dziadkowe kufajki jak to jedna z Was napisała to srednio mi się podobają. Aliss też kupila dwie, z czego każda za 199 zł 😳 i odesłała bo za duże były. 

1 godzinę temu, PopularMonster napisał:

Dawno nie widziałam takie lenia życiowego. Mi by zwyczajnie było wstyd przed samą sobą, że będąc w domu, bez pracy na etat (lub innej PRACY, YT w jej przypadku nie uważam za pracę, bo kontent niskich lotów) mając dzieci albo w szkole, albo u niani, nie jestem w stanie zadbać o dom. Ogarnąć w domu, przygotować coś smacznego dla rodziny. Co ona robi przez cały dzień? Pracować nie, uczyć się nie, zająć dziećmi nie, posprzątać dom nie. Człowiek, dla którego jedynym osiągnięciem jest nowa ... z zary (z której chciała też zrezygnować, ale oczywiście zakupoholizm wziął górę). Kwestia czasu, kiedy Lorek przejrzy na oczy, że ma w domu lesera i brudasa. W sumie to już oczy zaczęły się otwierać - zdał sobie sprawę, że trzeba kogoś do sprzątania, bo inaczej przyklei się do podłogi i braknie czystych naczyń. Brud i smród. I w tym wszystkim Julia nagrywająca nowego Tiktoka.

Ona jest po prostu beznadziejnie zorganizowana, serio. Moi synowie (5 i 6) pomagają we wszystkim w domu, czy to śmieci, czy zmywarka, ogarniają swoje pokoje codziennie przed kolacją (nie musi być wszystko od linijki, ale pochowane, nic na podłodze, rzeczy do szkoły i do ubrania przygotowane), a mój mąż nie "pomaga" mi w domu, tylko robi 50/50 wszystko wokół. To jest NASZ dom, ogród, pies, koty, a przede wszystkim nasza rodzina. Nie wyobrażam sobie tez wszystkiego robić sama. Nie wiem też, jak mając zmywarkę i dwójkę dorosłych, można po sniadaniu mieć syf - u nas zawsze jest ogarnięte od razu, taki odruch, przecież to zajmuje 3 minuty! Zamiast apple watcha mogła sobie kupić roombę, nasz kosztował 1500 zł i jak schodzę na dół po pracy, to mam czyste blaty, umyte naczynia i poodkurzane. To jest kwestia ogarniania rzeczy od razu, jak robię obiad, to od razu wstawiam brudne naczynia/zmywam/wstawiam zmywarkę, ścieram blaty, zgarniam okruszki. Jak koty nabrudzą wokół miski, to też wycieram. Te czynności to łącznie może 40min dziennie, a na dwie osoby to 20. Ja taka niezorganizowana byłam jak miałam 16 lat, w dupie wszystko i krzesło w pokoju służyło mi za szafę 😉 
Btw mam 140mkw i sprzątaczkę raz w tygodniu na 3h i zwykle jest w stanie ogarnąć wszystko 😄 Więc nie wiem jak u Juju na 75mkw pani się nie wyrabia

3 minuty temu, kochana999 napisał:

Łóżko julki nie stoi rowni ale się bz🙈ykają 😂😂😂

W salonie juz nie mogą bo ro.zje.bali kanapę. 

• Haha 2

2 minuty temu, Gaspar66 napisał:

W salonie juz nie mogą bo ro.zje.bali kanapę. 

U jeszcze mowi z dziwnym uśmiechem ze lolo lubi robić dziury w ścianach.. to jak posklejać to w całości to pasuje w tej tematyce 🤫😅

7 minut temu, kochana999 napisał:

U jeszcze mowi z dziwnym uśmiechem ze lolo lubi robić dziury w ścianach.. to jak posklejać to w całości to pasuje w tej tematyce 🤫😅

A niech uprawiają seks, to samo zdrowie 🙂 

• Like 1

1 godzinę temu, kochana999 napisał:

Myślicie, że tak się łomoczą jak króliki? 🧐 zapewne dzieci nie raz się zastanawiały, co matka z ojcem za kotlety na kanapie klepie 😅😅😅😅😅

• Like 1
  • Haha 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.