Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Serce2703

Dzień przed okresem a szyjka wysoko.

Polecane posty

Witam. Jestem przed okresem, jutro powinnam dostać. Zastanawia mnie moja szyjka która 3 dni temu była bardzo nisko a dziś jest wysoko. Mam dziwny śluz który jest biały, czasem przezroczysty konsystencja nie jest zbyt gęsta oraz bez żadnych przykrych zapachów. W pochwie mam ciasno ale mięciutko. Temperatura ciała wynosi 37 i trzyma sie tak cały tydzień. Brzuch pobolewa mnie tak jak na okres tylko zazwyczaj u mnie bóle pojawiają sie gdy zaczynam juz krwawić. Nie wiem co mam o tym myślec. Czy to normalne przed okresem ze szyjka podnosi sie do góry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2020 o 10:42, Serce2703 napisał:

Witam. Jestem przed okresem, jutro powinnam dostać. Zastanawia mnie moja szyjka która 3 dni temu była bardzo nisko a dziś jest wysoko. Mam dziwny śluz który jest biały, czasem przezroczysty konsystencja nie jest zbyt gęsta oraz bez żadnych przykrych zapachów. W pochwie mam ciasno ale mięciutko. Temperatura ciała wynosi 37 i trzyma sie tak cały tydzień. Brzuch pobolewa mnie tak jak na okres tylko zazwyczaj u mnie bóle pojawiają sie gdy zaczynam juz krwawić. Nie wiem co mam o tym myślec. Czy to normalne przed okresem ze szyjka podnosi sie do góry? 

Zrób test będziesz wiedziała co za tym idzie, każda kobieta jest inna i inaczej wszystko przechodzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio sprawdzasz przed okresem czy szyjka jest wysoko czy nisko? Mierzysz temperature i obserwujesz wilgotnosc... Rozumiem, ze starasz sie o dziecko, w innym wpadku jestes dziwna. Zrpb test ciazowy i dowiesz sie czy zaciazylas czy nie. Albo zrob badanie krwi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to podziwiam. Nie jestem w stanie stwierdzić czy szyjkę mam miękką czy wysoko... Myślę, że niektóre staraczki mogą mieć takie umiejętności jak ginekolog już 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i autorka zapewne dostała okres i się nie odzywa, szyjka nie ma nic do tego czy jest wysoko czy nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×