Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hiacynt🌺

Jaki macie typ kobiety, faceta. Tylko wygląd

Polecane posty

Mój jest taki

Niewysoka do 165, najlepiej ciemne włosy, brązowe, czarne, ciemne oczy. Kobiecy sposób ubierania, szczupla, z szerszymi biodrami i jedrnymi pośladkami, do tego przyjemna twarz, delikatna uroda i mądre spojrzenie

Brunet, bujna czupryna, 180+ cm wzrostu, ciemne oczy, karnacja ciemna, lekko umiesniony. Pinis 15+ cm. 

10 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Mój jest taki

Niewysoka do 165, najlepiej ciemne włosy, brązowe, czarne, ciemne oczy. Kobiecy sposób ubierania, szczupla, z szerszymi biodrami i jedrnymi pośladkami, do tego przyjemna twarz, delikatna uroda i mądre spojrzenie

Co to znaczy mądre spojrzenie? 

38 minut temu, TwojaMuuza napisał:

takie, ktore nie jest puste i przez ktore sie nie przelatuje na wylot patrzac gleboko. z oczu mozna bardzo szybko wyczytac z kim mniej wicej mamy do czynienia

brunetka, ze 170cm, ciemna karnacja, smukla twarz, dlugie wlosy, duze brazowe oczy, taki typ wloszki, hiszpanki

Tak, z oczu mozna wiele wyczytać, ale żeby to mogło miec prawdziwe odzwierciedlenie trzeba te osobę trochę znać.  Kiedys patrząc w oczy znajomego mi człowieka,  który po zorientowaniu się że zaglądam w głąb, zaczął robic wzrokowe uniki. A ja  zobaczylam nagle blokadę . Taka ścianę jednak  mialam zbyt mało czasu żeby się przez nią przebić,  a wiem ze  odkryłabym tam same skarby;) Po tym zdarzeniu juz nigdy więcej nie miałam okazji   w te oczy spojrzeć. 

Inteligentne oczy, ladny i dobry usmiech, zadbane rece i stopy, ogolony, czysty i pachnacy.

Edit: rasy bialej albo zoltej.

Edytowano przez Użyszkodnik

1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Brunet, bujna czupryna, 180+ cm wzrostu, ciemne oczy, karnacja ciemna, lekko umiesniony. Pinis 15+ cm. 

Widzę, że nie kryjesz się z tym jak ważny jest dla Ciebie rozmiar penisa 😛

wyższy ode mnie.. tak od 180 cm (ja mam 175) dwie ręce dwie nogi, zaradny życiowo, z charakterem.. inteligetny, żeby czytał ksiązki, słuchał dobrej muzyki, żeby miał coś do powiedzenia, i fajny tyłeczek hihi

To magiczne „coś” 

nie umiem sprecyzować co...zdarzało się, ze trafiałam na to u wysokiego bruneta, u niskiego blondyna - lub na odwrót. Nie wiem, charyzma, pewność siebie, lekko pochmurne spojrzenie, dołeczki w policzkach, podniesiony kącik ust przy kpiącym uśmiechu, mięśnie rysujące się pod tshirtem, wąskie biodra w jeansach...

Hmmm mnie ostro jara Panienka no jest Smokiem🐉

A wcześniej nawet się zauroczyłem mocno w krolowej nocy 😎👹

Edytowano przez AmidaButsu

No i szare myszki też ale najlepiej bardzo miłe i takie które by same o mnie zabiegały 😉😜

Bom zmęczony.

Edytowano przez AmidaButsu

9 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

Hehe pewnie to żeby mądrze wybrała 🙂

Ile ludzi tyle typów ale czy wszyscy są ze swoim typem partnera/ki to nie wiem 😉

Fascynuje mnie jedna osobowość muzyczna. W sensie jedna z wielu, aczkolwiek ten mężczyzna miał fantastyczne poczucie humoru, dobry był z natury i poruszał się śmiesznie. 😉 Najważniejsze, że miał sporo dziwacznych nawyków, które mam i ja. Zaraz znajdę to pokażę o co mi chodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się