Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Powiedzcie mi proszę, za co? Przecież nie było tam niczego obraźliwego.. nie rozumiem tego usuwania wątków 🤷‍♀️

jak ci się powiedzie to odchudzanie zmien nick na otyla_33, a pozniej na samo 33

Z tego co mówi wynika, że facet jej niczego nie obiecał, a ona zamiast wziąć się za swoje życie i za jakąś pracę, to będzie "odpoczywać" po półrocznym odpoczynku i czekać jak pies, cała zestresowana i w niepewności, przez następne pół roku, dopóki kasa jej się całkiem nie skończy i jak on nie będzie taki chętny na jej powrót to znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Ona albo nie jest całkiem normalna, albo tragicznie wprost leniwa. Ciekawe czy przynajmniej zabezpieczyła sobie settled status w UK, czy może jej się nie chciało.

• Like 2

1 minutę temu, Kocio Pierzaczek napisał:

Z tego co mówi wynika, że facet jej niczego nie obiecał, a ona zamiast wziąć się za swoje życie i za jakąś pracę, to będzie "odpoczywać" po półrocznym odpoczynku i czekać jak pies, cała zestresowana i w niepewności, przez następne pół roku, dopóki kasa jej się całkiem nie skończy i jak on nie będzie taki chętny na jej powrót to znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Ona albo nie jest całkiem normalna, albo tragicznie wprost leniwa. Ciekawe czy przynajmniej zabezpieczyła sobie settled status w UK, czy może jej się nie chciało.

Biorąc pod uwagę, że ona nie ogarnęła, że w listopadzie znosili wizy i nie musiała tłuc się do Dublina, żeby to załatwić oraz to, że nie wiedziała, że istnieje mozliwość przedłużenia wizy już na miejscu, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nic nie ogarnęła, tylko machnęła ręką. Może nawet nie wie, że takie coś trzeba zrobić. Skoro ona nie ogląda żadnych wiadomości, z nikim się nie spotyka, ani nie rozmawia, to w sumie to całkiem prawdopodobne.

A ja tam ją po części rozumiem bo sama jestem tzw. innowertykiem i uwierzcie, że coś takiego, że się nie chce i nie ma ochoty rozmawiać z ludzmi naprawdę istnieje. Już widzę, że odzywa się tzw. polska mentalność pt. by się wzięła do roboty, ludzie będzie chciała to się weźmie jej sprawa.

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Znowu? Akurat kliknelam i bum! Bylo cos ciekawego?
Gosia chyba czyta kafe :classic_cool:

Moim zdaniem może nawet ktoś z rodziny siostry podpowie jej za pracą w okolicy. W sumie ni musi sie nam spowiadać. Zapracuje na minimum życia i jakoś odczeka ten okres. Ale faktem jest że jest to takie życie w zawieszeniu

Bedzie pajacowac na jutubie żeby sobie nabić więcej kasy z wyswietleń. Albo popłacze sobie na ang kanale, że jest biedna. Albo znajdzie sobie nowego mena w Polsce 😂

15 minut temu, Dark Evil napisał:

Bedzie pajacowac na jutubie żeby sobie nabić więcej kasy z wyswietleń. Albo popłacze sobie na ang kanale, że jest biedna. Albo znajdzie sobie nowego mena w Polsce 😂

Już znalazła 

Napisano (edytowany)

Kurcze to troche smutne, ona jest taka zagubiona na najnowszym filmie, przeciez to przedluzenie wizy to byla sprawa zycia i smierci az dziwne ze ona to zaniedbala

Edytowano przez Creepy
  • Haha 1

5 minut temu, Creepy napisał:

Kurcze to troche smutne, ona jest taka zagubiona na najnowszym filmie, przeciez to przedluzenie wizy to byla sprawa zycia i smierci az dziwne ze ona to zaniedbala

Moim zdaniem to ona coś kręci z tą historią. 45 minut czekania w takiej sprawie to naprawdę taka tragedia? Moim zdaniem ona to złożyła, ale albo urzędnik, widząc, że bezrobotna Gosia chce kolejne 6msc w Stanach, powiedział nie, albo ona się z tym urzędnikiem nie mogła dogadać, bo ona z angielskim na bakier.

1 godzinę temu, Kocio Pierzaczek napisał:

Boshhh czy każdy musi życ wg twojego scenariusza?

taka to natura neurotyków - zabezpieczać się, odkładać, życie typu „jak tylko spłacimy kredyt hipoteczny to pojeździmy po Europie”...taaa a potem człowiek ma 50-60 lat i już nigdzie nie pojezdzi

ciekawi mnie skąd w ludziach „troska” o byt obcych? Poedukuj bezdomnych w swoim miescie

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

21 minut temu, Fifkaaa napisał:

Boshhh czy każdy musi życ wg twojego scenariusza?

taka to natura neurotyków - zabezpieczać się, odkładać, życie typu „jak tylko spłacimy kredyt hipoteczny to pojeździmy po Europie”...taaa a potem człowiek ma 50-60 lat i już nigdzie nie pojezdzi

ciekawi mnie skąd w ludziach „troska” o byt obcych? Poedukuj bezdomnych w swoim miescie

No wiesz, jak nie masz kredytu na mieszkanie i nie pracujesz w Januszexie to bardzo źle o tobie świadczy  😄

A tak serio, macie wgląd w konto bankowe Gosi, że wiecie na 100% że nie ma oszczędnosci albo ma bardzo małe? Bo mnie ciekawi skąd ta wiedza. Albo że nie będzie pracować? 

• Thanks 1

Przed chwilą, lusia805 napisał:

No wiesz, jak nie masz kredytu na mieszkanie i nie pracujesz w Januszexie to bardzo źle o tobie świadczy  😄

A tak serio, macie wgląd w konto bankowe Gosi, że wiecie na 100% że nie ma oszczędnosci albo ma bardzo małe? Bo mnie ciekawi skąd ta wiedza. Albo że nie będzie pracować? 

To wróżba z fusów herbatki Minutka 😄

• Haha 5

1 minutę temu, lusia805 napisał:

To bedzie zbierać puszki. Moze jej się takie zajęcie spodoba. Przynajmniej bedzie miała ograniczony kontakt obcymi ludzmi. 😂

Jeśli faktycznie nie musi pracować to niech się bawi. 

A swoją drogą ile dostaje się kasy np za 20 tys wyświetleń na yt? 

Mi się od dawna wydaje,że ona miała/ma fobie społeczną ale w jakimś bardzo niskim stopniu, może kiedyś miała jako nastolatka ale się trochę "otrzaskała" z życiem i funkcjonowaniem jako takim, jednak nie do końca i stąd to jej "nieogarnięcie" o którym piszecie, bo introwertyzm to jedno ale lęk i fobia przed np. rozmawianiem z ludźmi przez telefon, albo ludźmi w ogóle, załatwiania spraw w urzędach to coś innego. Zresztą ona mówi i pokazuje naprawdę niewiele więc te domysły niektórych użytkowników sprawiają,że wypadają oni jeszcze żałośniej niż żałosna jest Gosia w ich oczach xD

• Like 2
  • Thanks 1

15 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Podobno mało- gdzies kiedyś byla informacja że 1000zl za milion odsłon- ale nie wiem na ile to prawda.

Znalazłam taki wpis w necie

Średnio za 1000 wyświetleń na polskim YouTube zarabia się pomiędzy 1 a 7 złotych. W większości przypadków to około 1–3 złote. Przeliczając więc to na 100 wyświetleń wychodzi oszałamiająca kwota 0,1–0,3 zł 😉

1 godzinę temu, otyla_33_otyla napisał:

Jeśli wszyscy widzowie mają np adblocka to 0 zł. YT nie płaci za wyświetlenia tylko za obejrzane reklamy. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, lusia805 napisał:

Nie no super, przepierdzielic wszystkie oszczednosci zycia na zabawe... I co ona tak sie bedzie tułac cale zycie dopoki starzy nie umrą żeby mogla wrocic do domu bo nie chce jej sie z nimi gadac - bo wie co ja czeka, beda jej ciosac kołki na głowie zeby cos zrobila ze swoim życiem

Ja ja lubie, ale czasem to ona ma zbyt lekkie podejscie do pewnych spraw, ciekawe co na to jej facet w usa czy on tez jest takim lekkoduchem

Edytowano przez Creepy

Najgorsze ze starzy pewnie dożyją 90 lat jak powiedziała w którejś herbatce 

• Sad 1

Gosia siedzi nad morzem i chce zająć się wykrywaniem metalu. Może powinna spiknąć się z Odynem. Zamieszkali by razem w busie i jeździli po Europie. Myślę, że odpowiadałoby jej życie Nomada. 

• Haha 5

Jak Gośkę lubię, tak ten ostatni film oglądało się nieprzyjemnie. Taka opryskliwość z niej wyszła, ale to chyba nie pierwszy raz. Niech żyje jak chce, to Ona się musi nauczyć na swoich błędach, nie widzowie. Okazuje się jednak, że praca to zaraza, ha, ha, dla niektórych. A im mniej się robi, tym więcej się jest zmęczonym i więcej trzeba odpoczynku. 

• Haha 1

2 godziny temu, Creepy napisał:

Nie no super, przepierdzielic wszystkie oszczednosci zycia na zabawe... I co ona tak sie bedzie tułac cale zycie dopoki starzy nie umrą żeby mogla wrocic do domu bo nie chce jej sie z nimi gadac - bo wie co ja czeka, beda jej ciosac kołki na głowie zeby cos zrobila ze swoim życiem

Ja ja lubie, ale czasem to ona ma zbyt lekkie podejscie do pewnych spraw, ciekawe co na to jej facet w usa czy on tez jest takim lekkoduchem

Każdy ma prawo robić ze swoimi oszczędnościami co mu się podoba, nigdzie nie jest napisane, że nie można ich przepuścić na zabawę. Co do tułania też nie ma czegoś takiego, że każdy ma mieć swoje mieszkanie i siedzieć w jednym miejscu. 

• Thanks 1

45 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Każdy ma prawo robić ze swoimi oszczędnościami co mu się podoba, nigdzie nie jest napisane, że nie można ich przepuścić na zabawę. Co do tułania też nie ma czegoś takiego, że każdy ma mieć swoje mieszkanie i siedzieć w jednym miejscu. 

Czyli żerowanie na krewnych jest ok?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się