Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aso

Jak ją zdobyć?

Polecane posty

Hej 🙂 Potrzebuję kobiecej porady. 

Od wielu lat podoba mi się pewna dziewczyna. Mieszka niedaleko mnie, nasi rodzice się bardzo dobrze znają, ona jednak za mną nie przepada 😕 zawsze mnie zbywa, kiedy próbuję do niej zagadać. Jesteśmy w podobnym wieku, oboje w okolicy 20. Zawsze się krępowałem być bardziej odważny, ostatnio jednak pomyślałem, żeby spróbować podbić. Przecież nic nie stracę.  Chciałbym zrobić coś z jajem, by może ją zaciekawić? 

Zastanawiam się nad odśpiewaniem serenady w ogrodzie. Chciałabym zrobić kilka dziwnych rzeczy -  Co jeszcze można zrobić by zaintrygować dziewczynę zanim ją gdzieś zaproszę? Czym zaimponowali wam wasi chłopacy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam spróbować. Nic nie stracę, a mogę  tylko zystać. Poprosze o rady a nie demotywację 🙂 Dajcie coś z jajem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, aso napisał:

Hej 🙂 Potrzebuję kobiecej porady. 

Od wielu lat podoba mi się pewna dziewczyna. Mieszka niedaleko mnie, nasi rodzice się bardzo dobrze znają, ona jednak za mną nie przepada 😕 zawsze mnie zbywa, kiedy próbuję do niej zagadać. Jesteśmy w podobnym wieku, oboje w okolicy 20. Zawsze się krępowałem być bardziej odważny, ostatnio jednak pomyślałem, żeby spróbować podbić. Przecież nic nie stracę.  Chciałbym zrobić coś z jajem, by może ją zaciekawić?  

Zastanawiam się nad odśpiewaniem serenady w ogrodzie. Chciałabym zrobić kilka dziwnych rzeczy -  Co jeszcze można zrobić by zaintrygować dziewczynę zanim ją gdzieś zaproszę? Czym zaimponowali wam wasi chłopacy? 

Kobiety lubią besporednich mężczyzn. Powiedz jej, że widzisz ją w swoim łóżku lub klepnij ją w pupę. Uwierz mi spodoba się to jej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kasiaaxxx28 napisał:

Kobiety lubią besporednich mężczyzn. Powiedz jej, że widzisz ją w swoim łóżku lub klepnij ją w pupę. Uwierz mi spodoba się to jej 😉

Tak , z pewniscią tak się spodoba, ze z miłości odbije ci na policzku swą pięść . Ale próbuj,  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Tak , z pewniscią tak się spodoba, ze z miłości odbije ci na policzku swą pięść . Ale próbuj,   

Ale później będzie ją miał 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasiaaxxx28 napisał:

Ale później będzie ją miał 😀

Hmm, no nie wiem, trochę to bezczelne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Hmm, no nie wiem, trochę to bezczelne.  

Bardzo bezczelne. Ale może przynieść zamierzony skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2020 o 16:22, aso napisał:

Hej 🙂 Potrzebuję kobiecej porady. 

Od wielu lat podoba mi się pewna dziewczyna. Mieszka niedaleko mnie, nasi rodzice się bardzo dobrze znają, ona jednak za mną nie przepada 😕 zawsze mnie zbywa, kiedy próbuję do niej zagadać. Jesteśmy w podobnym wieku, oboje w okolicy 20. Zawsze się krępowałem być bardziej odważny, ostatnio jednak pomyślałem, żeby spróbować podbić. Przecież nic nie stracę.  Chciałbym zrobić coś z jajem, by może ją zaciekawić? 

Zastanawiam się nad odśpiewaniem serenady w ogrodzie. Chciałabym zrobić kilka dziwnych rzeczy -  Co jeszcze można zrobić by zaintrygować dziewczynę zanim ją gdzieś zaproszę? Czym zaimponowali wam wasi chłopacy? 

Bez serenad to nie jest zbyt dobry pomysł nie każdy lubi takie atrakcję.Może na początku zacznij z nią pisać później umów się na jakiś spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×