Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaga1

Zerwanie

Polecane posty

W dużym skrócie... jestem (w sumie byłam) z chłopakiem prawie dwa lata. Do roku układało nam sie słodko , było super a od początku tego roku przestał mnie szanować , wyzywał mnie przy znajomych , a ja i tak robiłam i robie dla niego wszystko żeby był szczesliwy 😞 tak bardzo go kocham że nie potrafie tego opisać... Przez ostatnie pół roku zrywa ze mną srednio  co 2 tygodnie , a ja głupia wciaz mam nadzieje ze on za kazdym razem sie zmieni.. Nie potrafimy sie dogadać .. Mimo ze jestesmy razem prawie dwa lata ja nie jestem gotowa na seks i narazie nie chce tego robić, czegokolwiek  ..zwlaszcza ze stracilam do niego zaufanie a on przez to wyzywa mnie od szmat, cnotek i ze jestem ze sredniowiecza. (przez to snowu ze mną dzis zerwal )Tyle przez niego przeszłam, zaczelam palic , czasem zadawalam sobie krzywde, spadla mi samoocena , pisze mi tylko ze jestem niedo...a itd ... dodam ze te zerwania wszystkie i wyzywanie bylo przez internet .. a kiedy sie spotykami jest jakgdyby nigdy nic , przytulamy sie , jest miły ... Chcę z nim być, jest dla mnie wszystkim. Pisze tu o porade, pomoc bo nie daje sobie ze sobą rady. 

Edytowano przez paulinkaga1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, paulinkaga1 napisał:

W dużym skrócie... jestem (w sumie byłam) z chłopakiem prawie dwa lata. Do roku układało nam sie słodko , było super a od początku tego roku przestał mnie szanować , wyzywał mnie przy znajomych , a ja i tak robiłam i robie dla niego wszystko żeby był szczesliwy 😞 tak bardzo go kocham że nie potrafie tego opisać... Przez ostatnie pół roku zrywa ze mną srednio  co 2 tygodnie , a ja głupia wciaz mam nadzieje ze on za kazdym razem sie zmieni.. Nie potrafimy sie dogadać .. Mimo ze jestesmy razem prawie dwa lata ja nie jestem gotowa na seks i narazie nie chce tego robić, czegokolwiek  ..zwlaszcza ze stracilam do niego zaufanie a on przez to wyzywa mnie od szmat, cnotek i ze jestem ze sredniowiecza. (przez to snowu ze mną dzis zerwal )Tyle przez niego przeszłam, zaczelam palic , czasem zadawalam sobie krzywde, spadla mi samoocena , pisze mi tylko ze jestem niedo...a itd ... dodam ze te zerwania wszystkie i wyzywanie bylo przez internet .. a kiedy sie spotykami jest jakgdyby nigdy nic , przytulamy sie , jest miły ... Chcę z nim być, jest dla mnie wszystkim. Pisze tu o porade, pomoc bo nie daje sobie ze sobą rady. 

Potrzebujesz pomocy specjalisty. Ten związek Cię niszczy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, paulinkaga1 napisał:

[... ] Chcę z nim być, jest dla mnie wszystkim [...]

Źródła i powodów fascynacji osobą, która źle Cię traktuje, jak i uporczywego trwania w relacji toksycznej, destruktywnej, można doszukać się w Twoich własnych ułomnościach i schematach psychiki. Warto, byś rozwinęła samoświadomość i popracowała nad sobą, najlepiej przy wsparciu specjalisty psychoterapeuty. To pozwoli Ci na stabilizację emocji i pomoże w podejmowaniu dobrych dla siebie decyzji w przyszłości. Na pewno nie warto dawać się poniżać i odbierać sobie faktycznego szczęścia za cenę pozornej akceptacji i miłości. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy wy wszyscy jesteście życiowo mądrzy, och qrwa och... Kiedyś zakochałam się w facecie, który zmieszał mnie z błotem i wy naprawdę myślicie, że człowiek jest tak poyebany, że szuka takich wrażeń, a nie akceptacji i szacunku? Otóż nie. Problem polega na walce serca i rozumu, gdzie rozum mówi "sprdalaj", a serce mimo wszystko ściska. Nikomu nie życzę by doświadczył sytuacji w której nie wyobraża sobie życia bez kogoś jednocześnie nie chcąc go widzieć na oczy. Wszyscy wiecie jak lepiej żyć, każdemu kto kozaczy życzę takich sytuacji w życiu. Nie macie pojęcia jak bylibyście w stanie skamleć i spodlic się... I naszła mnie muzyczna wena tak jakoś w temacie 🤷‍♀️

 

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak nie żyjmy nieodwzajemnionymi uczuciami, nie kochajmy za dwoje, nie chciejmy za dwoje, a przede wszystkim nie dajmy się poniżać. Miłość, ta zdrowa i odwazemniona ma nam dawać szczęście, a związek ma być pełen szacunku. Choćby miało dupę rozerwać należy kończyć każde inne układy. Kiedyś traficie na kogoś dla kogo będziecie całym światem. Na kogoś kto będzie Was szanował i akceptował. Autorko... Czasem rozum jest ważniejszy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paulinkaga1 napisał:

Tyle przez niego przeszłam, zaczelam palic , czasem zadawalam sobie krzywde, spadla mi samoocena , pisze mi tylko ze jestem niedo

Wiem, że to trudne, ale jeśli wyłączysz na chwilę serce, a spojrzysz na to chłodnym okiem zrozumiesz, że ta relacja niszczy Cię i nalezy się jak najszybciej odciąć od niej. Tak, wiem że to trudne, ale jedyne rozsądne rozwiązanie. Puszczaj każdego który ciągnie Cię w dół, który poniża i nie szanuje. Ty dajesz serce, on je depcze. Szanuj siebie i wymagaj szacunku. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Nie mniej

Po północy podobno nie obowiązują ograniczenia prędkości i ortografia/gramatyka/interpunkcja😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Po północy podobno nie obowiązują ograniczenia prędkości i ortografia/gramatyka/interpunkcja😜

To prawda bo ja tak przepowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieznajomyOn napisał:

To prawda bo ja tak przepowiedziałem

U mnie na szczęście jest zawsze po północy 😜 8rano jest po? Jest. 22 tak samo? Ano😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×