Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Andzia1200

Pachnąca czystość - Pranie

Polecane posty

Dziewczyny jakich używacie płynów do płukania tkanin?? Ja ostatnio nie mogę znaleźć tego "swojego" a szkoda mi pieniędzy wylewać do toalety 😀 polećcie coś mega pachnącego w fajnej cenie 😉 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Andzia1200 napisał:

polećcie coś mega pachnącego w fajnej cenie

Odkryłem ostatnio przypadkiem bardzo fajny płyn do płukania w Lidl. Ich marka: "Doussy" czy jakoś tak. Jest teraz w promocji. Trzy zapachy. Nie te co na półce tylko wystawione na palecie. Wziąłem kwiatowy i to jest coś niesamowitego. Używałem już różnych płynów firmowych, premium itp. ale tak trwałego i długo pachnącego jeszcze nie spotkałem.

6 godzin temu, Andzia1200 napisał:

Dziewczyny jakich używacie płynów do płukania tkanin??

Miałem być Magdą, więc czuję się upoważniony aby się wypowiedzieć. 😌

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam płynów coccolino intense fresh lub lenor mystery secrets, oczywiście biorę pod uwagę że taki płyn mocno zmiękcza tkaniny, nie dodaję go do każdego prania, kiedyś czytałam że zwiększa palność ubrań dlatego powinno się stosować mniejsze illości takiego płynu. Czasami jest tak ze zla dobrana kompozycja plynu do plukania tkanin i srodka piorącego ( proszek lub gel) lub jego zastosowanie w złym czasie podczas prania, powoduje wytrącene zapachu. Ogólnie to powinno się czyścic co jakis czas bęben pralki, gumowy płaszcz, szufladkę, filtr pralki oraz filtry dopływu wody,  oraz wąż od odpłuwu, wtedy nie bedzie zapachu nieczystości i ubrania będą pachnieć po wypraniu jak należy : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczyłam się płynem biedronowskim (jakaś podróbka lenoru czy silan). Pachnie pięknie i intensywnie a za połowę ceny silana. Także polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×